Winter Trans Brdy


  • 26.11.2016
  • Lety
SportSoft - timing & resulting

Seznam přihlášených závodníků

Zadejte závodníka

St.č.JménoRočníkKlubNár.KategorieStav platby
21 ADAMOVÁ Eva 1982 CZE Z2 zaplaceno
110 ALBL Zdeněk 1977 T-Mobile MTB Team CZE M2 zaplaceno
183 ALTMANOVÁ Dana 1968 Taxi Praha CZE Z3 zaplaceno
90 ANTONÍN Jiří 1984 5NP CZE M2 zaplaceno
112 ANTOŠ Miloslav gianty 1979 Bikebros GIANT CZE M2 zaplaceno
223 BARTOŠÍK Dušan 1976 CZE M2 zaplaceno
136 BARTSCH Tomáš 1988 TRANSBRODY CZE M1 zaplaceno
220 BĚLOHLÁVEK Aleš 1976 Podbrdy CZE M2 zaplaceno
193 BĚLOHLÁVEK Milan 1974 CZE M3 zaplaceno
59 BENEŠ Radek 1970 ViR CZE M3 zaplaceno
205 BERNARD Arnošt 1961 Kola Šír Bělohrad CZE M4 zaplaceno
200 BINA Lukas 1979 BSK racing CZE M2 nezaplaceno
32 BLAŽEK Jiří 1991 Triatlon Team Příbram CZE M1 nezaplaceno
46 BLAŽEK Michal 1979 BIG SHOCK TEAM CZE M2 zaplaceno
66 BOUŠE Martin 1977 CZE M2 zaplaceno
127 BRANDEJS Josef 1972 CZE M3 zaplaceno
159 BRYCHTA Pavel 1987 CZE M1 zaplaceno
23 BUBLA Ladislav 1959 Milevsko L.R.T. CZE M4 nezaplaceno
122 BUMBÁLEK František 1973 SYMBIO + BMC CZE M3 zaplaceno
13 BUŠEK Marek 1973 BTT Libochovice CZE M3 nezaplaceno
202 CELERIN Ivan 1963 CZE M4 zaplaceno
184 ČÁBELICKÝ Pavel 1982 GIANT cycling team CZE M2 zaplaceno
70 ČÁP Jan 1968 SG Veltrusy CZE M3 nezaplaceno
71 ČÁP Jan 2000 SG Veltrusy CZE M1 nezaplaceno
39 ČECH Jiří 1972 Central Bike CZE M3 zaplaceno
91 ČECHURA Jiří 1964 Čistý sport CZE M4 zaplaceno
114 ČERNÝ Jan 1956 CZE M4 zaplaceno
161 ČERNÝ Milan 1978 Ski a Bike Centrum Radotín CZE M2 zaplaceno
12 ČÍŽEK Martin 1985 BSK racing CZE M2 zaplaceno
180 DAN Heřman 1978 CZE M2 zaplaceno
208 DOBIAS David 1977 Kellys Bikeranch TEam CZE M2 nezaplaceno
210 DOKOUPIL Zdeněk 1975 EV Bike Team CZE EK zaplaceno
211 DOKOUPILOVÁ Vlasta 1977 EV Bike Team CZE EK zaplaceno
77 DOSTÁL Ivo 1977 CZE M2 nezaplaceno
31 DRÁBIK Milan 1971 CZE M3 zaplaceno
129 DROBNÁ Jana 1978 BSK racing CZE Z2 zaplaceno
55 DUŠÁTKO Jan 1976 messenger a.s CZE M2 zaplaceno
82 DUŠEK Jiří 1960 Ski a Bike Centrum Radotín CZE M4 zaplaceno
231 FIŠER Štepán 1972 CZE M3 zaplaceno
111 FOJTIK David 1973 kbely cycling team CZE M3 zaplaceno
117 FRANĚK Karel 1970 Franěk Team Vysoká CZE M3 zaplaceno
67 FUXA Martin 1979 Ck Sazava-bike team CZE M2 zaplaceno
29 GAALOUL Adnene 1974 CZE M3 zaplaceno
119 GRUND Tomáš 1985 Sportu zdar CZE M2 zaplaceno
35 HÁK Ondřej 1979 CZE M2 zaplaceno
160 HANÁK Petr 1974 SK Velo Praha CZE M3 zaplaceno
76 HANŽL Robert 1971 KP CZE M3 zaplaceno
233 HAVLÍK Pavel 1967 KT Tryskomyš CZE M3 nezaplaceno
38 HLADÍK Vlastimil 1975 CZE M3 zaplaceno
190 HLUSIČKA Vladimír 1963 GIANT cycling team CZE M4 zaplaceno
12345

 

 
© 2022 TRANSBRDY o.s., created by SportSoft