Grand Prix ČT :D Junior Trophy


  • 01.07.2016
  • Nové Město na Moravě, Vysočina Aréna
SportSoft - timing & resulting

Seznam přihlášených závodníků

Zadejte závodníka

JménoRočníkKlubNár.KategorieStav platby
ALBLOVÁ Barbora 2005 DUKLA PRAHA CZE Z 10-11 zaplaceno
BAJER Jan 2005 BAKAKO Nová Paka CZE M 10-11 zaplaceno
BÁRTA Martin 2005 Bicykl Kříž Junior Team CZE M 10-11 zaplaceno
BÁRTOVÁ Gabriela 2003 SKC Tufo Prostějov CZE Z 12-13 zaplaceno
BAŽANT Kryštof 2007 Team Cyklo Benda CZE M 8-9 zaplaceno
BAŽANTOVÁ Anežka 2010 Team Cyklo Benda CZE Z 6-7 zaplaceno
BEČVÁŘ Oliver 2009 STILL CZE M 6-7 zaplaceno
BEDĚRKA Matyáš 2009 BMX Pardubice CZE M 6-7 zaplaceno
BĚLKA Lukáš 2004 Magic bike team CZE M 12-13 zaplaceno
BERNÁT Adam 2005 SK Jiří Team Ostrava CZE M 10-11 zaplaceno
BLAŽEK Aleš 2007 Nasavrky bikers CZE M 8-9 zaplaceno
BLAŽKOVÁ Jolana 2010 Nasavrky bikers CZE Z 6-7 zaplaceno
BOHÁNSKÁ Vanesa 2010 SKI TEAM LIBEREC CZE Z 6-7 zaplaceno
BRADÁČOVÁ Nikola 2007 Act Lerak Blansko CZE Z 8-9 zaplaceno
BRIČ Jiří 2009 HYRASUS CZE M 6-7 zaplaceno
BRTNÍČKOVÁ Michaela 2003 4Ever Cyklo Bulis CZE Z 12-13 zaplaceno
BRUCKNER Filip 2006 bikeclinic-junior-team CZE M 10-11 zaplaceno
CEBULOVÁ Klára 2006 MAGIC Bike Team CZE Z 10-11 zaplaceno
ČAPKOVÁ Claudie 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM CZE Z 8-9 zaplaceno
ČERNÁ Hana 2005 Drahanský sport team CZE Z 10-11 zaplaceno
ČERNÁ Karolina 2006 Dukla CZE Z 10-11 zaplaceno
ČERVÍČEK David 2003 TEAM LOUNY CZE M 12-13 zaplaceno
ČIŽINSKÁ Emma 2010 IVAR CS - AUTHOR TEAM CZE Z 6-7 zaplaceno
DEDEK Matěj 2009 AD TEAM CZE M 6-7 zaplaceno
DLASKOVÁ Vanda 2005 LAWI Author Cycling Team CZE M 10-11 zaplaceno
DLASKOVÁ Vanda 2005 Lawi author team CZE Z 10-11 zaplaceno
DLOUHÁ Aneta 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM CZE Z 8-9 zaplaceno
DOLEŽALOVÁ Markéta 2005 Bike Freaks Holice CZE Z 10-11 zaplaceno
DRBOHLAVOVÁ Eliška 2003 Bikeclinic Junior Team CZE Z 12-13 zaplaceno
DUBCOVÁ Anna 2008 Team Forman Kids CZE Z 8-9 zaplaceno
DUBCOVÁ Štěpánka 2006 Team Forman Kids CZE Z 10-11 zaplaceno
DUBČÁK Pavel 2003 4Ever Cyklo Bulis CZE M 12-13 zaplaceno
DUŠEK Jakub 2007 Horní Hanychov CZE M 8-9 zaplaceno
DUŠKOVÁ Kateřina 2006 Horní Hanychov CZE Z 10-11 zaplaceno
ELBADRI Jakub 2005 CZE M 10-11 zaplaceno
FALTÝNEK Jan 2006 Cyklo Faltýnek CZE M 10-11 zaplaceno
FALTYSOVÁ Nela 2009 CZE Z 6-7 zaplaceno
FIŠER Jaroslav 2007 CZE M 8-9 zaplaceno
FRENCL Dominik 2007 Giant Pitrs bikes CZE M 8-9 zaplaceno
FRENCL Patrik 2008 Giant Pitrs bikes CZE M 8-9 zaplaceno
FRIESOVÁ Maruška 2009 Hanáckéé průvan CZE Z 6-7 zaplaceno
GLAISTER Mia 2005 Sportovní akademie Špindlerův Mlýn CZE Z 10-11 zaplaceno
GROH Daniel 2005 Author Team Stupno CZE M 10-11 zaplaceno
GROHOVÁ Lucie 2008 Author Team Stupno CZE Z 8-9 zaplaceno
HÁJEK Theodor 2007 POCTA CZE M 8-9 zaplaceno
HÁJEK Tomáš 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM CZE M 8-9 zaplaceno
HARLENDER Lukáš 2007 Cykloteam KOLARNA Olomouc CZE M 8-9 zaplaceno
HAVELKA Matěj 2007 IVAR CS AUTHOR Team CZE M 8-9 zaplaceno
HAVLOVÁ Emma 2008 Outdoor kids CZE Z 8-9 zaplaceno
HEJHALOVÁ Dagmar 2003 DUKLA PRAHA CZE Z 12-13 zaplaceno
1234

 

 
© 2022 BIKE EVENTS s.r.o., created by SportSoft