Open ČT :D Junior Trophy


  • 01.07.2016
  • Nové Město na Moravě, Vysočina Aréna
SportSoft - timing & resulting

Seznam přihlášených závodníků

Zadejte závodníka

JménoRočníkKlubNár.KategorieStav platby
ADÁMEK Robin 2011 CK Alby Znojmo CZE M 0-5 zaplaceno
ALEXY NOVÁK Filip 2008 CZE M 6-8 zaplaceno
BALTAISBRENCIS Gusts 2005 LAT M 9-11 zaplaceno
BÁRTA Martin 2005 Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad labem CZE M 9-11 zaplaceno
BARTOŠOVA Magdalena 2010 Moravec team CZE M 6-8 zaplaceno
BARTOŠOVÁ Magdalena 2010 Moravec team CZE Z 6-8 zaplaceno
BARTOŠOVÁ Magdalena 2010 Moravec team CZE Z 6-8 zaplaceno
BARTOŠOVÁ Marie 2010 Moravec team CZE Z 6-8 zaplaceno
BEDĚRKA Dominik 2012 BMX Pardubice CZE DOM zaplaceno
BEDRNÍKOVÁ Karolína 2003 MS Bike Academy Racing CZE Z 12-14 zaplaceno
BENDA Stanislav 2012 KH Tour Giant Cycling Team CZE DOM zaplaceno
BENEŠ Jan 2002 NMNM CZE M 12-14 zaplaceno
BENJAMIN FRIIS Kamelarczyk 2005 Svendborg Mountainbikeklub DEN M 9-11 zaplaceno
BLAŽEK David 2007 Short Bike Olomouc CZE M 9-11 zaplaceno
BOUČEK Štěpán 2006 BB Racing CZE M 9-11 zaplaceno
BRABCOVÁ Andrea 2011 Bike club Město Touškov CZE Z 0-5 zaplaceno
BRABEC Adam 2005 Bike club Město Touškov CZE M 9-11 zaplaceno
BRABEC Šimon 2007 Bike club Město Touškov CZE M 9-11 zaplaceno
BRANISLAV Jurčo 2003 SVK M 12-14 zaplaceno
BRUDNÝ Karel 2003 Head Bike TJ Opava CZE M 12-14 zaplaceno
BZONEK David 2009 MTB Koppl AUT M 6-8 zaplaceno
ČÁLEK Michal 2005 kolacalek.cz CZE M 9-11 zaplaceno
ČÁLEK Václav 2003 kolacalek.cz CZE M 12-14 zaplaceno
ČÁLKOVÁ Petra 2009 kolacalek.cz CZE Z 6-8 zaplaceno
ČERNÁ Valentina 2010 CZE M 6-8 zaplaceno
ČERNÁ Hana 2005 Drahanský Sport Team CZE Z 9-11 zaplaceno
ČERNÝ Dominik 2007 CZE M 9-11 zaplaceno
ČERNÝ Filip 2003 Dukla CZE M 12-14 zaplaceno
ČERNÝ Filip 2006 Dukla CZE M 9-11 zaplaceno
ČERNÝ Ondřej 2010 CZE M 6-8 zaplaceno
ČIŽINSKÁ Mia 2012 MADesign World Racing CZE Z 0-5 zaplaceno
DANIEL LEON Labanc 2003 PROefekt Košice SVK M 12-14 zaplaceno
DLASK Marek 2007 CZE M 9-11 zaplaceno
DOBEŠ Vojtěch 2011 STT SERVIS CZE M 0-5 zaplaceno
DOBIÁŠOVÁ Rebeka 2008 Kellys Bikeranch Team CZE Z 6-8 zaplaceno
DOBRÝ Ondřej 2012 CK LOKO Rakovník CZE M 0-5 zaplaceno
DOBRÝ Radim 2010 CK LOKO Rakovník CZE M 6-8 zaplaceno
DOMIN Matyáš 2011 CZE M 0-5 zaplaceno
DOVOLIL Josef 2005 ČKS SKI Jilemnice CZE M 9-11 zaplaceno
DUBCOVÁ Anna 2008 Team Forman Kids CZE Z 6-8 zaplaceno
DUBCOVÁ Štěpánka 2006 Team Forman Kids CZE Z 9-11 zaplaceno
DUBČÁK Pavel 2003 4Ever Cyklo Bulis CZE M 12-14 zaplaceno
DUBEC Martin 2008 Team Forman Kids CZE M 6-8 zaplaceno
DURLAK Inez 2005 Goodman Sokół Zator POL Z 9-11 zaplaceno
DUŠÁK Martin 2002 Dům Barev Český Krumlov CZE M 12-14 zaplaceno
DUŠEK Jakub 2007 Horní Hanychov CZE M 9-11 zaplaceno
DYMÁČEK Jan 2003 BIKE 2000 CZE M 12-14 zaplaceno
EVJÁK Adam 2005 Bike pro Racing CZE M 9-11 zaplaceno
EVJÁK Matěj 2008 Bike pro Racing CZE M 6-8 zaplaceno
FANTA Vojta 2009 BB Racing CZE M 6-8 zaplaceno
12345

 

 
© 2022 BIKE EVENTS s.r.o., created by SportSoft