Birell MTB Rally 2016


  • 30.06.2016
  • Nové Město na Moravě
SportSoft - timing & resulting

Seznam přihlášených závodníků

Zadejte závodníka

St.č.JménoRočníkKlubNár.KategorieStav platby
13 BEDRNÍK Matěj 2000 MS Bike Academy Racing CZE MJ zaplaceno
12 BEDRNÍK Petr 2000 MS Bike Academy Racing CZE MJ zaplaceno
23 BEDRNÍK Petr 1968 Velocitas Pacov CZE M zaplaceno
22 BEDRNÍKOVÁ Karolína 2001 MS Bike Academy Racing CZE ZJ zaplaceno
32 BĚHAVÁ Martina 1975 MS Bike Academy Racing CZE Z zaplaceno
2 BLAŽKOVÁ Vendula 1996 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM CZE Z zaplaceno
9 CAPOUCH David 1995 APEX-BIKE Tábor CZE M zaplaceno
34 ČÁSLAVSKÝ Matěj 2001 MS Bike Academy Racing CZE MJ zaplaceno
21 ČIŽINSKÝ Milan 1974 Ghost Racing Riot CZE M zaplaceno
4 DVOŘÁK Miroslav 1981 DravecBikeRacingTeam CZE M zaplaceno
26 DYMÁK Josef 1994 Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem CZE M zaplaceno
20 FANTOVA Madla 1979 CZE Z zaplaceno
24 FIKEJZ Jiří 1990 Author-Enduroteam.cz CZE M zaplaceno
5 FRÁK Tomáš 1981 DravecBikeRacingTeam CZE M zaplaceno
33 HAVLÍČEK Tomáš 1983 SK AXIOM OrBiTt Žďár nad Sázavou CZE M zaplaceno
46 HLAVATÝ Jan 1998 Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem CZE MJ zaplaceno
28 HLAVATÝ Ondřej 1994 Bicykl Kříž Team CZE M zaplaceno
42 HOUDEK Vratislav 1964 2V BIKERS CZE M zaplaceno
43 HOUDKOVÁ Václava 1966 2V BIKERS CZE Z zaplaceno
3 HRNČÍŘ Martin 1971 CZE M zaplaceno
49 KADLEC Jakub 1997 Česká spořitelna junior MTB team CZE M zaplaceno
17 KOKEŠ Michal 1984 Mi-kolo-vice CZE M zaplaceno
10 KRAUS Ondřej 1996 CZE M zaplaceno
31 KRULA Štěpán 2001 MS Bike Academy Racing CZE MJ zaplaceno
47 KŘEPELOVÁ Sandra 2001 Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem CZE ZJ zaplaceno
18 KUBÁT Vlastimil 1978 Srub Team Hořovice CZE M zaplaceno
15 MÁLEK Zbyněk 1988 Vrtal MX team CZE M zaplaceno
30 MIKULECKÝ Pavel 1991 RAF Team Polička CZE M zaplaceno
41 MUNZAR Lukáš 1990 Cykloharant Pecka CZE M zaplaceno
39 NAVAŘÍK Robert 1996 NAVA SPORT Velké Losiny CZE M zaplaceno
40 NAVAŘÍK Robert 1969 NAVA SPORT Velké Losiny CZE M zaplaceno
44 NEUMANOVÁ Tereza 1998 SK TOUR SPORT Třebíč CZE ZJ zaplaceno
45 ORLICH Petr 1961 Fort SMC Ústí nad Orlicí CZE M zaplaceno
1 PĚČEK Martin 1993 SUPERIOR RIDERS CZE M zaplaceno
27 PLEŠEK Zdeněk 1970 CZE M zaplaceno
7 PŘICHYSTAL Lukáš 1981 OCA - Open Cycling Academy CZE M zaplaceno
6 PUTSCHÖGL Jan 1976 czech budweis cycling team CZE M zaplaceno
50 RADOVÁ Daniela 2001 CZE ZJ zaplaceno
29 REJHOLD Roman 1973 CZE M zaplaceno
11 SHORNÝ Adam 1998 Hasiči Nové Dvory CZE MJ zaplaceno
8 SHORNÝ Jakub 1995 Hasiči Nové Dvory CZE M zaplaceno
16 SLOVÁKOVÁ Zuzana 1994 FOR BIKES cycling team CZE Z zaplaceno
25 SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol 2001 CZE ZJ zaplaceno
19 STAŘÍK Miloslav 1990 CZE M zaplaceno
14 STUNA Tomáš 1985 BB CYKLOSPORT SUPERIOR CZE M zaplaceno
38 VÁVRA Jonáš 2001 CZE MJ zaplaceno
36 VÁVRA Petr 1970 CZE M zaplaceno
37 VÁVRA Tadeáš 1999 CZE MJ zaplaceno
35 VOLF Martin 2001 MS Bike Academy Racing CZE MJ zaplaceno
48 ŽÁK Vojtěch 1992 DSP Kometa Brno CZE M zaplaceno

 

 
© 2022 BIKE EVENTS s.r.o., created by SportSoft