Birell MTB NIGHT RACE 2016


  • 02.07.2016
  • Nové Město na Moravě
SportSoft - timing & resulting

Seznam přihlášených závodníků

Zadejte závodníka

St.č.JménoRočníkKlubNár.KategorieStav platby
160 ALDORF Ondřej 1998 CZE MJ zaplaceno
118 BAK Simon 2000 Team Superior DEN MJ zaplaceno
49 BALÁNOVÁ Lucie 1993 CZE ZK zaplaceno
57 BARTOŇ Ondřej 1997 CZE M zaplaceno
162 BĚHOUNEK Michal 1967 Veloservis Team CZE MK40 zaplaceno
138 BEHÚŇ Ján 1965 Titan Trilife Zlín CZE MK50+ zaplaceno
137 BEHÚŇ Tomáš 1996 Titan Trilife Zlín CZE M zaplaceno
84 BENDA Michal 1983 TEAM CYKLO BENDA CZE MK30 zaplaceno
172 BIEL Szymon 1987 velonews.pl POL M zaplaceno
152 BIELLMANN Alexandre 1982 FRA MK30 zaplaceno
34 BLAHA Michal 1985 BT Velká Bíteš CZE MK30 zaplaceno
17 BLAŽKOVÁ Vendula 1996 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM CZE ZK zaplaceno
75 BROŽEK Jiří 1992 CZE M zaplaceno
128 BROŽEK Vojtěch 1998 CZE MJ zaplaceno
5 BUŠEK Marek 1973 BTT Libochovice CZE MK40 zaplaceno
4 CSIPKA Pavel 1987 Tema Bike Březová CZE M zaplaceno
171 CYPRIAN Świderski 2001 Trezado BikeTires.pl POL MJ zaplaceno
54 ČADÍLEK Pavel 1985 CTL CZE MK30 zaplaceno
50 ČEFELÍN František 1983 HAKR Brno CZE MK30 zaplaceno
64 ČEFELÍN Radek 1986 Atrex Brno CZE MK30 zaplaceno
104 DOBRÝ Robert 1974 CK LOKO Rakovník CZE MK40 zaplaceno
122 DUBČÁK Pavel 2001 4Ever Cyklo Bulis CZE MJ zaplaceno
26 DVOŘÁK Miroslav 1981 DravecBikeRacingTeam CZE MK30 zaplaceno
33 DVOŘÁK Zdeněk 1983 Bike team Kája CZE MK30 zaplaceno
94 DYMÁK Josef 1994 Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem CZE M zaplaceno
107 DZIEDZIC Kamil 1988 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA POL M zaplaceno
42 ERTL Ladislav 1976 CZE MK40 zaplaceno
41 FABIAN Jakub 1988 CZE M zaplaceno
78 FALCOVÁ Hana 1986 Alltraining.cz CZE ZK30 zaplaceno
77 FANTOVÁ Madla 1979 BB Racing CZE ZK30 zaplaceno
27 FRÁK Tomáš 1981 DravecBikeRacingTeam CZE MK30 zaplaceno
169 GARDADYM Oleksandr 1997 UKR M zaplaceno
46 GEREK Tomáš 1983 Strava - life behind bars CZE MK30 zaplaceno
88 GREPLOVÁ Alžběta 1995 CZE ZK zaplaceno
44 GRÉZL Martin 1991 BIKE SPORT UNICOV CZE M zaplaceno
81 GRUBER Florian 1995 GIANT Stattegg AUT M zaplaceno
59 HÁJEK Pavel 1975 Atex Brno CZE MK40 zaplaceno
86 HAJZLER Mariusz 1972 Jastrzębie Łaskie POL MK40 zaplaceno
66 HALUZA Martin 1983 CZE MK30 zaplaceno
32 HLAVA Tomáš 2001 4Ever Cyklo Bulis CZE MJ zaplaceno
144 HLAVATÝ Jan 1998 Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem CZE MJ zaplaceno
99 HLAVATÝ Ondřej 1994 Bicykl Kříž Team CZE M zaplaceno
1 HODR David 1984 MS XCO 2016 NMNM CZE MK30 zaplaceno
48 HOJDA David 1989 CZE M zaplaceno
167 HOLÍK Jaroslav 1993 Veloservis Team CZE M zaplaceno
96 HOLOUBEK Radim 1975 HEAD BIKE TJ OPAVA CZE MK40 zaplaceno
103 HOUDEK Milan 1988 2V BIKERS CZE M zaplaceno
134 HOUDEK Vratislav 1964 2V BIKERS CZE MK50+ zaplaceno
155 HRAZDÍRA Milan 1973 BauBike CZE MK40 zaplaceno
24 HREBINKA Marek 1973 BTT Libochovice CZE MK40 zaplaceno
1234

 

 
© 2022 BIKE EVENTS s.r.o., created by SportSoft