Winter Trans Brdy


  • 14.11.2015
  • Lety
SportSoft - timing & resulting

Seznam přihlášených závodníků

Zadejte závodníka

St.č.JménoRočníkKlubNár.KategorieStav platby
23 ADAMOVÁ Eva 1982 SVK Z2 zaplaceno
200 ALBL Zdeněk 1977 T-Mobile MTB Team CZE M2 zaplaceno
145 ALTMAN Kornel 1991 Taxi Praha CZE M1 zaplaceno
144 ALTMAN Patrik 1971 Taxi Praha CZE M3 zaplaceno
259 ALTMANOVÁ Dana 1968 TAXI PRAHA CZE Z3 zaplaceno
174 ANDĚL Vladimír 1973 Coffeebikers CZE M3 zaplaceno
179 ANTONÍN Jiří 1984 Hnědák CZE M2 zaplaceno
61 ANTOŠ Miloslav Gianty 1979 Bikebros GIANT CZE M2 zaplaceno
220 ANTOŠ Petr 1976 Pragueś Snails CZE M2 zaplaceno
268 BÁBEK Jiří 1974 Bike Club Kozičín CZE M3 zaplaceno
183 BALAJKA Ondřej 1980 fajný dizajn CZE M2 zaplaceno
209 BARTOŇ Vojtěch 1988 VK Bohemians Praha CZE M1 zaplaceno
115 BARTSCH Tomáš 1988 Transbrody - Rideko CZE M1 zaplaceno
24 BEJSTA Zdeněk 1966 zbedr CZE M3 nezaplaceno
65 BĚLOHLÁVEK Vladimír 1949 BRCYKL - Řevnice CZE M4 zaplaceno
64 BĚLOHLÁVEK Milan 1974 BRCYKL Řevnice CZE M3 zaplaceno
216 BENEŠ Jan 1974 Prague´s snails CZE M3 zaplaceno
51 BENEŠ Radek 1970 CZE M3 zaplaceno
142 BERNARD Arnošt 1961 Kola Šír Lázně Bělohrad CZE M4 zaplaceno
214 BLAŽEK Jiří 1991 HJSRT CZE M1 zaplaceno
227 BOCIAN Petr 1975 CZE M2 zaplaceno
208 BOČEK Jiří 1974 Dieselpower CZE M3 zaplaceno
108 BOUBÍN Jan 1989 IVAR CS - AUTHOR TEAM CZE M1 zaplaceno
157 BRABEC Miroslav 1967 Bike Brdy CZE M3 zaplaceno
43 BRANDEJS Milan 1976 VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr CZE M2 zaplaceno
255 BRNUSAK Frantisek 1982 dhCYCLING CZE M2 nezaplaceno
53 BRUMLICH Honza 1984 Pat a Mat CZE M2 zaplaceno
83 BUBLA Ladislav 1959 MILEVSKO L.R.T. CZE M4 nezaplaceno
78 BUMBÁLEK Frantisek 1973 SYMBIO+CANNONDALE CZE M3 zaplaceno
223 BUREŠ Miroslav 1989 ČOV EXPERT RACING TEAM CZE M1 zaplaceno
204 BUREŠ Petr 1972 MTBS CZE M3 nezaplaceno
36 BURSA Jiří 1971 GIANT cycling team CZE M3 zaplaceno
60 BUŠEK Marek 1973 BTT Libochovice CZE M3 zaplaceno
76 CEJN Jiří 1968 CZE M3 zaplaceno
188 CELERIN Ivan 1963 TML CZE M4 zaplaceno
16 ČAŇOVÁ Adéla 1988 SK Brdy MTB Team CZE Z1 nezaplaceno
11 ČECH Jiří 1972 Central Bike CZE M3 zaplaceno
159 ČECHOVSKÝ Radek 1981 CZE M2 zaplaceno
70 ČECHURA Jiří 1964 Čistý sport CZE M4 zaplaceno
226 ČERMÁK Ondřej 1985 Author Sedláček team Příbram CZE M1 zaplaceno
217 ČERMÁK Stanislav 1974 Záchranná služba Praha CZE M3 zaplaceno
140 ČERNÁ Šárka 1985 Ski a Bike Centrum Radotín MNE Z1 zaplaceno
139 ČERNÝ Milan 1978 Ski a Bike Centrum Radotín CZE M2 zaplaceno
124 ČERVENÝ Miloš 1966 CS Bike Team CZE M3 zaplaceno
185 ČÍŽEK Martin 1985 Dexter BSK racing CZE M1 zaplaceno
46 DANEŠ Vladimír 1989 CZE M1 zaplaceno
104 DAŇHEL Tomáš 1979 Plzeň CZE M2 zaplaceno
244 DAVID Ondřej 1985 CZE M1 zaplaceno
270 DOBRÁ Ludmila 1981 Bicycle Cafe CZE Z2 zaplaceno
269 DOBRÝ Petr 1977 Bicycle Cafe CZE M2 zaplaceno
123456

 

 
© 2022 TRANSBRDY o.s., created by SportSoft