Winter Trans Brdy


  • 15.11.2014
  • Lety
SportSoft - timing & resulting

Seznam přihlášených závodníků

Zadejte závodníka

St.č.JménoRočníkKlubNár.KategorieStav platby
188 ALBL Zdeněk 1977 T-Mobile MTB Team CZE M2 zaplaceno
252 AUST Martin 1973 Mnichovice CZE M3 zaplaceno
174 BABÁČEK Martin 1975 Hovorčovice CZE M2 zaplaceno
233 BABKA Karel 1967 PLSS CZE M3 zaplaceno
243 BALIAMIS Tomáš 1998 Praha 10 CZE M1 nezaplaceno
35 BALOUN Tomáš 1981 CK Vinohradské šlapky CZE M2 nezaplaceno
112 BARTSCH Tomáš 1988 Transbrody - Rideko CZE M1 zaplaceno
128 BARTŮNĚK Ladislav 1983 Giant CZE M2 zaplaceno
109 BATĚK Václav 1980 Losiná CZE M2 zaplaceno
85 BECKER Rolf 1955 MTB Külsheim GER M4 zaplaceno
93 BEJSTA Zdeněk 1966 Druztová CZE M3 nezaplaceno
42 BENEDIKT Zdenek 1961 HK Rakovnik CZE M4 zaplaceno
20 BENEŠ Radek 1970 Praha 18 CZE M3 zaplaceno
58 BERNARD Arnošt 1961 Kola Šír Lázně Bělohrad CZE M4 zaplaceno
167 BIČÁK Pavel 1978 Yogurt CZE M2 zaplaceno
82 BOUBÍN Jan 1989 IVAR CS - AUTHOR TEAM CZE M1 zaplaceno
117 BRNUŠÁK František 1982 Sportfulcentrum/Cannondale CZE M2 zaplaceno
160 BUBÍLEK Michal 1986 Kellys Bike Ranch team CZE M1 zaplaceno
19 BUBLA Ladislav 1959 MILEVSKO L.R.T. CZE M4 nezaplaceno
175 BUDKA Jan 1977 SK Budky Praha CZE M2 zaplaceno
24 Bumbálek FRANTIŠEK 1973 Praha 9 CZE M3 zaplaceno
208 BURDA Vojtěch 1986 Máme dálkový! CZE M1 zaplaceno
129 BUŠEK Marek 1973 BTT Libochovice CZE M3 zaplaceno
228 CELERIN Ivan 1963 TML CZE M4 zaplaceno
142 ČECH Jiří 1972 Central Bike CZE M3 zaplaceno
215 Čechovský RADEK 1981 Mar. Lázně CZE M2 zaplaceno
47 ČECHURA Jiří 1964 Praha 9 CZE M3 zaplaceno
38 ČERNÝ Jan 1956 Malé Kyšice CZE M4 zaplaceno
41 ČERVENKA David 1977 Jesenice CZE M2 nezaplaceno
37 ČERVENÝ Miloš 1966 ČS BIKE TEAM CZE M3 zaplaceno
78 ČÍŽEK Martin 1985 Dexter BSK racing CZE M1 zaplaceno
163 Dan HEŘMAN 1978 Blacktown CZE M2 zaplaceno
94 DAŇHEL Tomáš 1979 Plzeň CZE M2 zaplaceno
137 DOHNAL Richard 1962 CEPro team CZE M4 nezaplaceno
181 DOSKOČIL Tomáš 1983 P4LM CZE M2 zaplaceno
121 DRÁBIK Milan 1971 Praha 4 CZE M3 zaplaceno
70 DREHER Hans-jürgen 1950 Tauberbischofsheim GER M4 zaplaceno
57 DŘÍMAL Jan 1987 Lhota CZE M1 nezaplaceno
103 DUBITZKÝ Pavel 1964 PCK Louda CZE M3 zaplaceno
218 DUSSART Hervé 1963 Prague 1 FRA M4 zaplaceno
216 DUŠÁTKO Jan 1976 Messenger Praha a.s CZE M2 zaplaceno
118 ERNEST Jiri 1972 Cyklistický spolek Pekáč CZE M3 zaplaceno
251 FIGURA Martin 1989 Praha SVK M1 zaplaceno
235 FOCKE Jiří 1987 Cvikov CZE M1 zaplaceno
159 GRYGA Petr 1976 SK Svišť CZE M2 zaplaceno
158 GRYGA Richard 1975 SK Svišť CZE M2 zaplaceno
232 GUNTHER Petr 1968 Bicycle cafe CZE M3 zaplaceno
34 HAMÁK Libor 1962 Praha 10 CZE M4 zaplaceno
67 HAMPL Michal 1973 Glassman TT Teplice CZE M3 nezaplaceno
119 HANUS Milan 1981 Bikeinvest CZE M2 nezaplaceno
123456

 

 
© 2022 TRANSBRDY o.s., created by SportSoft