Winter Trans Brdy


  • 16.11.2013
  • Lety
SportSoft - timing & resulting

Seznam přihlášených závodníků

Zadejte závodníka

St.č.JménoRočníkKlubNár.KategorieStav platby
246 ALBL Zdeněk 1977 T-Mobile MTB Team CZE M2 nezaplaceno
33 ARNOLD Zdeněk 1973 Haen extreme CZE M2 zaplaceno
183 BABKA Karel 1967 Podbrdský lyžařský spolek SKOL CZE M3 zaplaceno
133 BAIER Jiří 1984 Velosport Domažlice CZE M1 nezaplaceno
14 BARTSCH Tomáš 1988 Transbrody - Rideko CZE M1 zaplaceno
97 BEJSTA Zdeněk 1966 Druztová CZE M3 zaplaceno
66 BENEDIKT Zdeněk 1961 HK Rakovník CZE M4 zaplaceno
48 BENEŠ Radek 1970 Praha 18 CZE M3 zaplaceno
47 BERNARD Arnošt 1961 Lázně Bělohrad CZE M4 nezaplaceno
83 BERNÁŠEK František 1971 Rožmitál B.H.A. CZE M3 zaplaceno
202 BIČÁK Pavel 1978 Yogurt CZE M2 zaplaceno
23 BODÓ Ladislav 1967 Ramala team CZE M3 zaplaceno
89 BUBLA Ladislav 1959 lowelpro racing team milevsko CZE M4 nezaplaceno
145 Burda VOJTĚCH 1986 Plzeň CZE M1 nezaplaceno
135 BUSEK Marek 1973 BTT Libochovice CZE M2 nezaplaceno
136 ČECH Jiří 1972 Central Bike CZE M3 zaplaceno
35 Čechura JIŘÍ 1964 Alltraining.cz CZE M3 zaplaceno
218 ČEJKA Tomáš 1982 HB BIKER team CZE M2 nezaplaceno
105 ČERMÁK Kamil 1977 Dolní Bezděkov CZE M2 nezaplaceno
152 ČERMÁK Martin 1987 Bike Tuning Rudná CZE M1 zaplaceno
163 ČERMÁK Tomáš 1990 Bike Tuning Rudná CZE M1 zaplaceno
134 ČERNÝ Jan 1956 Malé Kyšice CZE M4 zaplaceno
187 ČERNÝ Milan 1978 Ski a Bike Centrum Radotín CZE M2 zaplaceno
96 ČERNÝ Petr 1981 Doksy CZE M2 nezaplaceno
203 ČERVENÝ Miloš 1966 ČS BIKE TEAM CZE M3 zaplaceno
242 DEUTSCH Jindřich 1977 KRABCYCLES CZE M2 zaplaceno
117 DIVIŠ Jiří 1975 CT SAUNABAR H. Cerekev CZE M2 nezaplaceno
144 DORNAK Miroslav 1976 Jesenice CZE M2 zaplaceno
106 DOUBRAVA Petr 1984 Sedlčany CZE M1 zaplaceno
240 DRÁBIK Milan 1971 Praha CZE M3 nezaplaceno
25 DUCHEK Jan 1973 CK Šilhavý Ramala CZE M2 zaplaceno
94 FARBIAK Vladimír 1962 la hráz CZE M4 nezaplaceno
45 FUKS Robert 1971 bike live club CZE M3 zaplaceno
118 GINZEL Petr 1972 cyklovape CZE M3 nezaplaceno
34 HÁČEK Jan 1977 alltraining.cz - Lawi CZE M2 zaplaceno
68 HÁJEK Daniel 1988 GIANT CZE M1 nezaplaceno
181 HANŽL Robert 1971 KP CZE M3 zaplaceno
132 HAVELEC Martin 1994 praha 8 CZE M1 zaplaceno
39 HAVLÍK Pavel 1967 KT Tryskomyš CZE M3 nezaplaceno
108 HAVRANOVÁ Stanislava 1970 Praha 8 CZE Z3 zaplaceno
103 HENC Lukáš 1990 Praha CZE M1 nezaplaceno
43 HERDA Jan 1983 Bony a klid CZE M1 nezaplaceno
82 HLAVÁČEK Jan 1996 RAKOVNÍK CZE M1 zaplaceno
70 HOLEČEK Karel 1967 Dexter BSK racing CZE M3 zaplaceno
251 HOLEČEK Milan 1979 Praha CZE M2 nezaplaceno
209 HOLEČEK Pavel 1961 CK WhiteDragon CZE M4 zaplaceno
149 HOLIČEK Stanislav 1981 Lochovice SVK M2 nezaplaceno
51 HORÁČEK Lukáš 1978 ZetPéčka CZE M2 nezaplaceno
27 HOSÁK Milan 1957 UGO Allivictus Čistý sport CZE M4 zaplaceno
26 HRBKOVÁ Jiřina 1977 SK Kbely CZE Z2 zaplaceno
12345

 

 
© 2022 TRANSBRDY o.s., created by SportSoft