Vánoční běh pod Černou věží 2021


  • 26.12.2021
  • Náměsti v Klatovech
SportSoft - timing & resulting

List of racers

Select the racer

NameYearClubNat.CategoryPayment status
BABKA Jan 1966 Haka Racing Team CZE MC payment
BABKA Matyáš 2001 CZE MA payment
BABKOVÁ Kateřina 1984 Eaglovice team CZE ZB payment
BECHYNĚ Petr 1982 Štefko running team CZE MA payment
BENEDA Jakub 2006 Atletika Klatovy CZE DCI payment
BENEDA Josef 2003 Judo Klatovy CZE DCI payment
BENEDA ST Josef 1978 Judo Klatovy CZE MB payment
BENEDOVÁ Věra 1978 Judo Klatovy CZE ZC payment
BENEŠOVÁ Petra 1992 CZE ZA payment
BOUDA Oldřich 1981 Rozběháme Klatovy CZE MB payment
BUČKOVÁ Petra 1980 Eaglovice team CZE ZC payment
CARPENTIER Melanie 2002 AK ŠKODA PLZEŇ CZE ZA payment
CARPENTIER Philippe 2002 AK ŠKODA PLZEŇ CZE MA payment
ČERNÝ Martin 1991 AC Trial Plzeň CZE MA payment
ČERVENÁ Vlaďka 1978 Vienna House Andels Prague CZE ZC payment
CIHLÁŘOVÁ Simona 2012 AC Domažlice CZE D10 payment
DOLÁK Lukáš 1983 CZE MA payment
DOLEJŠ Jiří 1983 TJ Sokol Mochtin CZE MA payment
DOLEJS Tomas 1982 CZE MA payment
DVORSKÝ Petr 1978 Hujerojc CZE MB payment
EISNER Tomáš 1987 Pilsenman Club CZE MA payment
FAJTA Viktor 1986 D5 Mochtín CZE MA in Process
FRANĚK Josef 1992 MP Klatovy CZE MA payment
FRYČKOVÁ Michaela 1999 CZE ZA payment
GÖRNER Tomáš 1981 CZE MB payment
HALADOVÁ Vendula 2002 Atletika Klatovy CZE ZA payment
HANZLÍK Miroslav 1957 Eaglovice team CZE MD payment
HEŘMÁNEK Josef 1989 CZE MA payment
HOŠKOVÁ Hanča 1978 rozběháme Klatovy CZE ZC payment
HŘEBEC Martin 1988 Hujerojc CZE MA payment
HROMÁDKA Ondřej 1980 D5 Mochtín CZE MB payment
HRONKOVÁ Eliška 1996 Sk volejbal Klatovy CZE ZA payment
JÁCHIM Zbyněk 1982 Plzeň CZE MA payment
JANDA David 1980 SDH Malá Víska CZE MB payment
JANOUŠEK Jaromír 1984 SDH Třebýcinka CZE MA payment
JELÍNEK Hynek 1993 CZE MA payment
JELÍNEK Jakub 1989 Atletika Klatovy CZE MA payment
JÍLEK Pavel 1978 cykloservis Malát Klatovy CZE MB payment
KADLEC Dan 1987 Černý uhlí CZE MA payment
KLEMSA Jakub 1990 VSK Humanita Praha CZE MA payment
KLEMSA Rostislav 1967 Barbus Team CZE MC payment
KLIMEŠOVÁ Milena 1975 CZE ZC payment
KORANDA Přemysl 1988 Atletika Klatovy CZE MA payment
KOŽELUH Vojtěch 1992 Atletika Klatovy CZE MA payment
KRÁL Jan 2003 CZE DCI payment
KRÁL Michal 1988 Klatovy CZE MA payment
KRÝSL Lukáš 1999 AC Domažlice CZE MA payment
KUBROVÁ Ida 1982 TSV Regen CZE ZB payment
KUČEROVÁ Jana 1982 Rozběháme Klatovy CZE ZB payment
KŮRA Luboš 1982 Klatovy CZE MA payment
12

 

 
© 2022 Triatlon klub Klatovy , created by SportSoft