Příspěvek na úpravu tratí - ZP MV ČR Šumavský skimaraton ČT


  • 26.02.2021 - 28.02.2021
  • Kvilda
SportSoft - timing & resulting

List of racers

Select the racer

St.no.NameYearClubNat.CategoryPayment status
  ADAM Jan 2002 CZE DOS in Process
413 ADOLFOVÁ Pavlína 1996 CZE DOS payment
291 ALTMAN Bohumil 1951 CZE DOS payment
328 ALTMAN Martin 1976 Piseklauf team CZE DOS payment
270 ALTMAN Petr 1982 Skilauf team Písek CZE DOS payment
325 BALDRIAN Josef 2011 Slovan Praha Zdravotník CZE DET payment
335 BALDRIAN Tomáš 2004 Slovan Praha Zdravotník CZE DOS payment
327 BALDRIANOVÁ Barbora 1978 Slovan Praha Zdravotník CZE DOS payment
326 BALDRIANOVÁ Eva 2007 Slovan Praha Zdravotník CZE DET payment
19 BAŽATA Miroslav 1979 Ski klub Strakonice CZE DOS payment
17 BAŽATOVÁ Agáta 2012 Ski klub Strakonice CZE DET payment
18 BAŽATOVÁ Barbora 1983 Ski klub Strakonice CZE DOS payment
116 BAŽATOVÁ Linda 2015 Ski klub Strakonice CZE DOS payment
319 BIRHANZL Jiří 1979 Ski Klub Hřebeč CZE DOS payment
320 BIRHANZLOVÁ Lenka 1980 CZE DOS payment
90 BLABLA Zdeněk 1959 CZE DOS payment
347 BLAŽEK Jan 1984 Rychle z Michle CZE DET payment
37 BLOUDEK Ondrej 1977 CZE DOS payment
278 BÖHM Jan 2006 Fischer Ski klub Šumava Vimperk CZE DET payment
  BORSIKOVA Ludmila 1988 CZE DOS in Process
33 BRABEC Adam 2010 CZE DET payment
31 BRABEC Josef 1967 CZE DOS payment
32 BRABEC Josef 2008 CZE DET payment
246 BRANDOVÁ Beáta 2011 Ski Klub Strakonice CZE DET payment
  BŘEZNA Matěj 2005 TJ Spartak Třebíč CZE DET in Process
210 BRUCKNER Jíří 1978 Je ti zima? Tak přidej CZE DOS payment
85 ČAJČÍK Karel 1957 Yacht Pardubice CZE DOS payment
155 ČEPIČKA Ladislav 1967 CZE DOS payment
154 ČEPIČKOVÁ Jana 1973 CZE DOS payment
127 ČERNÁ SILOVSKÁ Hana 1984 Žižkovský tygři CZE DOS payment
187 ČERNÝ Antonín 2010 CZE DET payment
42 ČERNÝ Ondřej 1985 CZE DOS payment
87 ČERNÝ Ondřej 1985 Žižkovský tygři CZE DOS payment
323 CHALUŠ Jiří 1982 Ski klub Strakonice CZE DOS payment
321 CHALUŠ Martin 2014 Ski Strakonice CZE DET payment
174 CHUM Jaroslav 1966 CZE DOS payment
192 CIGÁNEK Michal 1981 SK Hájovna CZE DOS payment
13 CIGÁNKOVÁ Hana 1958 SK Hájovna CZE DOS payment
  CIRKL Petr 1971 Velo club Cirkl ČB CZE DOS in Process
99 CZERWENKOVÁ Jana 1980 Fischer Ski klub Šumava Vimperk CZE DOS payment
142 CZERWENKOVÁ Lucie 2009 Fischer Ski klub Šumava Vimperk CZE DET payment
143 CZERWENKOVÁ Tereza 2006 Fischer Ski klub Šumava Vimperk CZE DET payment
61 CZERWENKOVÁ Tereza 2006 Fischer Ski klub Šumava Vimperk CZE DET payment
79 DOLEJŠÍ Jiří 1980 SKI Dřešínek CZE DOS payment
114 DOULE Jan 1986 SDH Zdíkovec CZE DOS payment
293 DRNEK Tomáš 1976 Vajbrtruc team CZE DOS payment
193 DRNKOVÁ Anna 2003 CZE DET payment
177 DRNKOVÁ Kateřina 2005 Vajbrtruc team CZE DET payment
194 DRNKOVÁ Tereza 2011 CZE DET payment
117 DROBNÝ Miroslav 1963 Slavoj Teplice nad Metují CZE DOS payment
12345678

 

 
© 2021 , created by SportSoft