Specialized - EXTRÉM BIKE MOST 2020
Škoda Auto ČP MTB XCM


  • 20.06.2020
  • Most
SportSoft - timing & resulting

Seznam přihlášených závodníků

Vyberte trať

Zadejte závodníka

všechny tratě

JménoRočníkKlubNár.TraťKategorieStav platby
ADAMEC David 1983 CZE Extrém (C) 35 km H35-44 v procesu
BACKES Robert 1994 GER Extrém (A/B) 72/56 km M19-34 zaplaceno
BÁRTA Luboš 1993 KL sport Most CZE Extrém (A/B) 72/56 km M19-34 zaplaceno
BARTÍKOVÁ Hanna 2014 CZE SuperMinibike D5-6 zaplaceno
BEDNAR Jan 1979 CZE Extrém (A/B) 72/56 km M35-44 v procesu
ČÁSENSKÝ Jiří 1968 CZE Extrém (A/B) 72/56 km M45-54 v procesu
ČEJKA Tomáš 1982 HB BIKER team CZE Extrém (A/B) 72/56 km M35-44 zaplaceno
DRECHSEL Benjamin 1994 GER Extrém (A/B) 72/56 km M19-34 zaplaceno
DUDOVÁ Veronika 1977 CZE Extrém (C) 35 km Z19-44 v procesu
ERLER Aleš 1980 KL sport Most CZE Extrém (A/B) 72/56 km M35-44 zaplaceno
FOLTIN Jakub 2004 KL sport Most CZE Extrém (C) 35 km H15-16 zaplaceno
FOLTIN Roman 1958 CZE Extrém (C) 35 km H60+ zaplaceno
HAČECKA Monika 1976 CZE Extrém (C) 35 km Z19-44 v procesu
HAŠLAR Oldřich 1977 CZE Extrém (A/B) 72/56 km M35-44 v procesu
HAŠLAR Oldřich 2014 KL sport Most CZE SuperMinibike M5-6 v procesu
HAŠLAR Theodor 2018 KL Sport Most CZE SuperMinibike M<4 v procesu
HENYCH Jaroslav 1958 KL sport Most CZE Extrém (A/B) 72/56 km M55+ zaplaceno
HOFFMAN Ladislav 1962 CZE Extrém (C) 35 km H55-59 v procesu
HONUS Čeněk 2018 CZE SuperMinibike M<4 v procesu
HRUBÝ Jaroslav 1955 KL sport Most CZE Extrém (A/B) 72/56 km M55+ zaplaceno
JIRKA Lukáš 1978 CZE Extrém (C) 35 km H35-44 zaplaceno
JURČA Karel 1997 KL sport Most CZE Extrém (A/B) 72/56 km M19-34 zaplaceno
KOUTECKÝ Lukáš 1987 Hopman team Žatec CZE Extrém (C) 35 km H17-34 v procesu
KUNATH Grit 1977 Dresdner SC1898 GER Extrém (C) 35 km Z19-44 zaplaceno
KUNATH Jens 1967 Z Team MTB Dresden GER Extrém (A/B) 72/56 km M45-54 zaplaceno
MALÍŘ Pavel 1980 HPM Teplice CZE Extrém (C) 35 km H35-44 v procesu
NEDVĚD Filip 1976 TDF 2016 CZE Extrém (A/B) 72/56 km M35-44 zaplaceno
NEJEDLÝ Roman 1974 Koloshopteam CZE Extrém (C) 35 km H45-54 v procesu
NOVÁČEK Tomáš 1993 DS DMT SKR Oiz Factory Racing CZE Extrém (A/B) 72/56 km M19-34 v procesu
NOVÁK Jakub 1992 CZE Extrém (C) 35 km H17-34 v procesu
PAVLIK Jiri 1976 Solitea CDL CZE Extrém (A/B) 72/56 km M35-44 zaplaceno
PINHART Petr 1984 CZE Extrém (C) 35 km H35-44 zaplaceno
PUNDA Kamil 1975 Velosport Favorit Bílina CZE Extrém (C) 35 km H45-54 v procesu
RAJDL Miloš 1985 HB BIKER team CZE Extrém (A/B) 72/56 km M35-44 zaplaceno
SOUKUP Drahoslav 1965 sweep chomutov CZE Extrém (C) 35 km H55-59 v procesu
SVOBODA Radovan 1965 CZE Extrém (C) 35 km H55-59 v procesu
ŠRÉDL Jan 1985 CZE Extrém (C) 35 km H35-44 v procesu
TICHÝ Jaromír 1969 CZE Extrém (A/B) 72/56 km M45-54 zaplaceno
TOMAŠOV Filip 1996 DS DMT SKR Oiz Factory Racing CZE Extrém (A/B) 72/56 km M19-34 v procesu
URBAN Dominik 2011 CZE Minibike 6 km M9-10 v procesu
VOJTEK Petr 1963 KL sport Most CZE Extrém (A/B) 72/56 km M55+ zaplaceno
WEINAND Günter 1962 GER Extrém (A/B) 72/56 km M55+ zaplaceno
WOLF Jan 1989 HPM Teplice CZE Extrém (A/B) 72/56 km M19-34 v procesu

 

 
© 2020 KL sport Most, created by SportSoft