Winter Trans Brdy 2019


  • 23.11.2019
  • Lety
SportSoft - timing & resulting

Seznam přihlášených závodníků

Zadejte závodníka

St.č.JménoRočníkKlubNár.KategorieStav platby
70 ALBL Zdenek 1977 T-Mobile MTB Team CZE M3 zaplaceno
105 ALTMAN Kornel 1991 Taxi Praha CZE M1 zaplaceno
64 ANDĚL Martin 1964 Daily Fitness CZE M4 zaplaceno
  ANTL Daniel 1991 CZE M1 v procesu
38 ANTONÍN Jiří 1984 5NP CZE M2 zaplaceno
57 BALÍČEK Jan 1975 Dejchaviční CZE M3 zaplaceno
8 BATELKA Daniel 1978 CZE M3 zaplaceno
9 BATELKOVA Klara 1998 CZE Z1 zaplaceno
131 BECICKA Marek 1978 CZE M3 zaplaceno
111 BÍLÝ Miloslav 1969 Dessier CZE M3 zaplaceno
  BLÁHA Jan 1984 CZE M2 nezaplaceno
55 BUMBÁLEK František 1973 BIKE FOR LIFE bike club CZE M3 zaplaceno
25 BUŠEK Marek 1973 BTT Libochovice CZE M3 zaplaceno
  CELERIN Ivan 1963 CZE M4 nezaplaceno
151 CYMBÁL Miloslav 1973 CZE M3 zaplaceno
150 CZECZINKAROVÁ Jana 1997 Liv cycling team CZE Z1 zaplaceno
23 ČECHURA Jiří 1964 Čistý sport CZE M4 zaplaceno
41 ČERNÝ Jan 1956 RAJKOL CZE M4 zaplaceno
155 ČERVENKA Daniel 1975 Ledoborci CZE M3 zaplaceno
32 ČERVENÝ Jan 1974 CZE M3 zaplaceno
20 DAN Heřman 1978 CZE M3 zaplaceno
47 DAŇHEL Tomáš 1979 CZE M2 zaplaceno
100 DIMITROV Petr 1981 CZE M2 zaplaceno
  DOSTÁL Ivo 1977 TRIsáci CZE M3 nezaplaceno
114 DRÁBIK Milan 1971 DRAKUN CZE M3 zaplaceno
6 DRUZESCU Filip 1976 CZE M3 zaplaceno
43 DUŠÁTKO Jan 1976 Messenger MTB Team CZE M3 zaplaceno
16 DVOŘÁK Tomáš 1985 Harfasport team CZE M2 zaplaceno
30 DYKAST Petr 1973 CZE M3 zaplaceno
123 EKL Martin 1957 Bike team Kralupy CZE M4 zaplaceno
72 FALTYS Pavel 1979 Adastra cykling team CZE M2 zaplaceno
86 FIALA Ondřej 1975 Tatran Vysoké nad Jizerou CZE M3 zaplaceno
44 FLAŠAROVÁ Nikol 1991 BIKE HERO www.bikehero.cz CZE Z1 zaplaceno
  GAALOUL Adnene 1974 BIKE FOR LIFE bike club CZE M3 nezaplaceno
121 GOLIKOV Anton 1985 CZE M2 zaplaceno
141 GRIM Filip 1981 CZE M2 zaplaceno
97 HALADA Pavel 1975 Juniorskicamp CZE M3 zaplaceno
110 HAMÁK Libor 1962 MTB JEKON CZE M4 zaplaceno
103 HANZL Vaclav 1984 Takamaka Run Team CZE M2 zaplaceno
54 HANŽL Robert 1971 KP CZE M3 zaplaceno
17 HAUZROVÁ Denisa 1994 CZE Z1 zaplaceno
42 HAVELKA Michal 1976 Adastra cykling team CZE M3 zaplaceno
  HAVLÍK Pavel 1967 KT Tryskomyš CZE M4 nezaplaceno
33 HERMAN Petr 1974 Zbraslavanka CZE M3 zaplaceno
128 HIRSCHFELD Viktor 1974 CZE M3 zaplaceno
91 HOFMAN Lukáš 1991 Ski a Bike centrum Radotín CZE M1 zaplaceno
53 HOLEČEK Karel 1967 CZE M4 zaplaceno
  HOLEČEK Milan 1979 CZE M2 nezaplaceno
63 HOLEČEK Pavel 1961 SAZU.cz CZE M4 zaplaceno
  HRUBÁ Gábina 1977 BSK CYKLO-MARKET CZE Z3 nezaplaceno
1234

 

 
© 2019 TRANSBRDY z.s., created by SportSoft