44. Beh Devínskou kobylou


  • 19.10.2019
  • Bratislava - Karlova Ves
SportSoft - timing & resulting

List of racers

Choose the course

Select the racer

all courses

NameYearClubNat.CourseCategoryTeamPayment status
BÁGEĽ Juraj 1976 SVK 3 000 m MR in Process
BÁGEĽOVÁ Alicka 2012 SVK 500 m DETI ZŠ Sokolíkova payment
BÁGEĽOVÁ Lucka 2012 SVK 500 m DETI ZŠ Sokolíkova payment
BERCIKOVÁ Katrína 1989 SVK 6 500 m A in Process
BEREŽNÁ Viera 2009 SVK 1 500 m MŽY in Process
BERTÓKOVÁ Barbora 2008 Lesky's Runners SVK 1 500 m MŽY in Process
BEZAK Martin 2007 ZS Sokolikova SVK 1 500 m in Process
BIKSADSKA Maria 1986 SVK 6 500 m A in Process
BIKSADSKY Daniel 1978 SVK 6 500 m CH in Process
BIKSADSKÝ Lukáš 2014 SVK 500 m MINI payment
BÍRO Robert 1964 to-RUN Stará Turá SVK 6 500 m B in Process
BOBALIK Dominik 1993 SVK 6 500 m M in Process
BOBULA Jakub 2004 ŠKP Bratislava SVK 3 000 m D in Process
BOLEDOVIČ Peter 2011 SVK 500 m DETI Felix payment
BOLEDOVIČ Tomáš 2006 SVK 1 500 m Felix in Process
BOLEDOVIČOVÁ Mária 1976 SVK 3 000 m Ž1 Felix in Process
BRNOVÁ Lucia 1971 SVK 3 000 m Ž1 in Process
BROSZ Juraj 1978 SVK 6 500 m CH in Process
BURÁK Alex 2007 VK Tatran Karlova Ves SVK 1 500 m in Process
BURAN Ilja 2000 ŠKP Bratislava SVK 6 500 m M in Process
BURKERT Marcel 1968 Klub xenofóbov SVK 6 500 m B in Process
ČABRUN Pavol 1958 SVK 6 500 m V in Process
CAGARDA Eduard 2012 SVK 500 m DETI ZŠ Sokolíkova payment
CAGARDA Richard 2010 SVK 500 m DETI ZŠ Sokolíkova payment
ČAPRNKA Martin 1983 SVK 6 500 m M in Process
ČÁRSKA Barbora 2005 Šk SVK 3 000 m DY in Process
ČÁRSKA Hanka 2008 Tatran SVK 1 500 m MŽY in Process
ČÁRSKY Branislav 2006 ŠKP Brastislava SVK 3 000 m D in Process
ČECH Ondrej 2006 ŠKP Brastislava SVK 3 000 m D in Process
CHLPEK Daniel 2005 Run for Fun SVK 1 500 m in Process
ČUDA Boris 1974 Nedelny running SVK 6 500 m CH in Process
ČUDA Botis 1974 Nedelny running SVK 3 000 m MR in Process
DOBROVODSKÁ Natália 2009 SVK 1 500 m MŽY ZS Tilgnerova in Process
DOMONKOS Robert 2007 SVK 1 500 m in Process
DURINOVA Petra 2004 Prestigio realiz team SVK 3 000 m DY in Process
ĎURIŠ Samuel 2010 Dunajcik SVK 500 m DETI payment
ĎURIŠ Stanislav 1974 Dunajcik SVK 3 000 m MR in Process
ĎURIŠIN Matúš 2006 Prestigio realiz team SVK 1 500 m in Process
ĎURIŠOVÁ Nikoleta 2012 Dunajcik SVK 500 m DETI payment
FAJČÍK Viktor 2010 SVK 500 m DETI ZŠ Tbiliská payment
FARKAŠOVÁ Barbora 2011 ZŠ Tilgnerova SVK 500 m DETI ZŠ Tilgnerova payment
GABAJ Filip 2012 SVK 500 m DETI payment
GABAJ Lukas 2010 SVK 500 m DETI payment
GABAJOVA Julia 1984 SVK 6 500 m A in Process
GABAJOVA Lenka 2007 SVK 1 500 m MŽY in Process
GERBOC Martin 1984 Dubravski bezci SVK 6 500 m M in Process
GRAUS Filip 2009 SVK 1 500 m Felix in Process
GRAUS Krištof 2006 Prestigio realiz team SVK 1 500 m in Process
GREGAN Marko 2008 SVK 1 500 m ZŠ Sokolíkova in Process
GREGAN Martin 1972 SVK 6 500 m CH in Process
1234

 

 
© 2019 Danubius - Klub športov v prírode a Karloveský športový klub, created by SportSoft