44. Beh Devínskou kobylou


  • 19.10.2019
  • Bratislava - Karlova Ves
SportSoft - timing & resulting

List of racers

Choose the course

Select the racer

all courses

NameYearClubNat.CourseCategoryTeamPayment status
BEZAK Martin 2007 ZS Sokolikova SVK 1 500 m in Process
BIKSADSKA Maria 1986 SVK 6 500 m A in Process
BIKSADSKY Daniel 1978 SVK 6 500 m CH in Process
BIKSADSKÝ Lukáš 2014 SVK 500 m MINI payment
BÍRO Robert 1964 to-RUN Stará Turá SVK 6 500 m B in Process
BOBALIK Dominik 1993 SVK 6 500 m M in Process
BOBULA Jakub 2004 ŠKP Bratislava SVK 3 000 m D in Process
BRNOVÁ Lucia 1971 SVK 3 000 m Ž1 in Process
BROSZ Juraj 1978 SVK 6 500 m CH in Process
BURKERT Marcel 1968 Klub xenofóbov SVK 6 500 m B in Process
ČABRUN Pavol 1958 SVK 6 500 m V in Process
CAGARDA Eduard 2012 SVK 500 m DETI ZŠ Sokolíkova payment
CAGARDA Richard 2010 SVK 500 m DETI ZŠ Sokolíkova payment
ČÁRSKA Barbora 2005 Šk SVK 1 500 m SŽY in Process
ČÁRSKY Branislav 2006 ŠKP Brastislava SVK 1 500 m in Process
ČECH Ondrej 2006 ŠKP Brastislava SVK 1 500 m in Process
ČUDA Boris 1974 Nedelny running SVK 6 500 m CH in Process
ČUDA Botis 1974 Nedelny running SVK 3 000 m MR in Process
DOMONKOS Robert 2007 SVK 1 500 m in Process
ĎURIŠ Samuel 2010 Dunajcik SVK 500 m DETI payment
ĎURIŠ Stanislav 1974 Dunajcik SVK 3 000 m MR in Process
ĎURIŠIN Matúš 2006 Prestigio realiz team SVK 1 500 m in Process
ĎURIŠOVÁ Nikoleta 2012 Dunajcik SVK 500 m DETI payment
GABAJ Filip 2012 SVK 500 m DETI payment
GABAJ Lukas 2010 SVK 500 m DETI payment
GABAJOVA Julia 1984 SVK 6 500 m A in Process
GABAJOVA Lenka 2007 SVK 1 500 m MŽY in Process
GERBOC Martin 1984 Dubravski bezci SVK 6 500 m M in Process
GUNDA Jozef 1955 pop-corn kanianka SVK 6 500 m V in Process
HOCHSCHORNEROVA Renata 1985 SVK 6 500 m A in Process
HROMEK Matúš 2004 ŠKP Brastislava SVK 3 000 m D in Process
KARABOVÁ Eva 1983 TJ Dynamo DK SVK 6 500 m A in Process
KINDL Martin 2004 ŠKP Bratislava SVK 3 000 m D in Process
KLOBUŠNÍK Marek 1978 SVK 3 000 m MR in Process
KLOBUŠNÍK Šimon 2007 Prestigio realiz team SVK 1 500 m in Process
KOLLÁR Jozef 1977 Kollobežci SVK 6 500 m CH in Process
KOLLÁR Matej 2011 Kollobežci SVK 500 m DETI payment
KOUTNÝ Pavel 1972 SVK 6 500 m CH in Process
KOVÁČ Adam 2006 Prestigio realiz team SVK 1 500 m in Process
KOVÁČ Andrej 1977 VK Tatran Karlova Ves SVK 6 500 m CH in Process
KOVÁČ Jakub 2011 VK Tatran Karlova Ves SVK 500 m DETI payment
KOVÁČOVÁ Ema 2013 VK Tatran Karlova Ves SVK 500 m MINI payment
KOVÁČOVÁ Lucia 1978 Prestigio realiz team SVK 3 000 m Ž1 in Process
KULCSAR Marcel 1976 SVK 6 500 m CH ZŠ Sokolíkova in Process
KULCSAR Marcel 2009 SVK 1 500 m ZŠ Sokolíkova in Process
KULCSAR Michal 2012 SVK 500 m DETI ZŠ Sokolíkova payment
KUNC Jakub 2008 Dunajcik SVK 1 500 m in Process
KUNC Matúš 2013 Dunajcik SVK 500 m MINI payment
KUZMA Jarko 2008 VK Dunajcik SVK 1 500 m in Process
KUZMA Slavko 2013 VK Dunajcik SVK 500 m MINI payment
123

 

 
© 2019 Danubius - Klub športov v prírode a Karloveský športový klub, created by SportSoft