ISTROFINAL SNEŽNICKÝ MTB maratón 2019


  • 07.09.2019
  • Snežnica
SportSoft - timing & resulting

Zoznam prihlásených pretekárov

Vyberte trať

Zadajte pretekára

všetky trate

St. č.MenoRočníkKlubNár.TraťKategóriaStav platby
201 ANTOLOVÁ Alena 1972 SVK 21 km B7 zaplatené
3 BAČE Robert 2000 SVK 50 km A1 zaplatené
203 BAČEOVÁ Monika 1974 SVK 21 km B7 zaplatené
  BAJNOK Adrián 2017 SVK Detské trate D3 v procese
204 BAJNOK Pavol 1985 SVK 21 km B2 zaplatené
205 BAJTGOVSKY Dusan 1963 Trenc. Teplice SVK 21 km B4 zaplatené
206 BALAJKA Anton 1973 SVK 21 km B3 zaplatené
207 BALÁŽ Matej 1994 SVK 21 km B2 zaplatené
208 BALÁŽ Pavol 1993 SVK 21 km B2 zaplatené
4 BÁLENT Michal 1983 SPOMA Hlohovec SVK 50 km A2 zaplatené
209 BARÁK Ludek 1957 SVK 21 km B4 v procese
210 BARIČIAKOVÁ Karin 2001 SVK 21 km B5 zaplatené
211 BARTOŠ Jozef 1972 Garáž team SVK 21 km B3 zaplatené
212 BAYER Marek 2005 907217984 SVK 21 km B1 zaplatené
213 BEDNAR Peter 1977 Tour de Považie SVK 21 km B3 v procese
215 BEDNÁR Zdenko 2001 SVK 21 km B1 zaplatené
214 BEDNÁR Zdenko 1976 SVK 21 km B3 zaplatené
216 BELANEC Ján 1974 SVK 21 km B3 zaplatené
5 BELIČKA Ivan 1960 HV cyklo SVK 50 km A4 zaplatené
6 BELIČKA Lukáš 1984 Rezeň so šalátom SVK 50 km A2 zaplatené
8 BELKO Michal 1990 SVK 50 km A1 zaplatené
9 BENEŠ Martin 1981 Bratislava SVK 50 km A2 v procese
217 BENKO Marek 1981 SVK 21 km B2 zaplatené
  BESTVINA Matúš 2012 SVK Detské trate D9 zaplatené
218 BESTVINA Patrik 1994 SVK 21 km B2 v procese
219 BEŠKO Marián 1983 SVK 21 km B2 zaplatené
220 BEZECNÝ Martfin 1978 MLSKA TEAM SVK 21 km B3 zaplatené
10 BÍLIK Tomáš 1977 TREBIS SPORT BIKE SVK 50 km A3 v procese
221 BIZÍK Patrik 1992 SVK 21 km B2 zaplatené
12 BLAHO Marek 2000 Velosvet cycling team SVK 50 km A1 v procese
13 BLAHÚT Tomáš 1982 ToToSPORT SVK 50 km A2 zaplatené
223 BLAŠKO Michal 1993 SVK 21 km B2 zaplatené
7 BODIS Slavomír 1975 Istrofinal SVK 50 km A3 zaplatené
224 BOJKO Peter 1993 SVK 21 km B2 v procese
300 BOLLO Štefan 1986 SVK 21 km B2 zaplatené
225 BORDÁČ Martin 2004 Cyklo klub Považská Bystrica SVK 21 km B1 zaplatené
226 BORDÁČ Peter 1971 Cyklo klub Považská Bystrica SVK 21 km B3 zaplatené
227 BORKO Ľubomír 1978 Prievidza SVK 21 km B3 zaplatené
228 BOZIK Andrej 1980 SVK 21 km B2 zaplatené
14 BŘEZOVSKÝ Matúš 1991 Brose Cycling team SVK 50 km A1 zaplatené
229 BUČEK Peter 1975 Inline Club Žilina SVK 21 km B3 zaplatené
15 BUDAY Pavol 1992 Buday Family SVK 50 km A1 v procese
16 BUCHAL Tomáš 1985 SVK 50 km A2 v procese
446 BUCHTIK Tibor 1979 U Sveta Dverí SVK 21 km B3 zaplatené
17 BUJNA Martin 1967 Los Debilos Partizanske SVK 50 km A4 v procese
230 BUKOVAN Jaroslav 1983 SVK 21 km B2 zaplatené
231 BURANSKY Marian 1982 SVK 21 km B2 zaplatené
232 BURDA Marek 1997 SVK 21 km B2 zaplatené
18 BUTAŠ Ivan 1972 SVK 50 km A3 v procese
233 BUTEK Michal 1983 SVK 21 km B2 zaplatené
123456789

 

 
© 2019 , created by SportSoft