RUDOLFOVSKÁ 5-ka 2019


  • 15.06.2019
  • Rudolfov
SportSoft - timing & resulting

Seznam přihlášených závodníků

Vyberte trať

Zadejte závodníka

všechny tratě

St.č.JménoRočníkKlubNár.TraťKategorieStav platby
22 ARDAMICA David 2001 BĚŽÍMPRO.CZ CENTRUM BAZALKA CZE 5 km J zaplaceno
15 ARDAMICA David 1976 BĚŽÍMPRO.CZ CENTRUM BAZALKA CZE 5 km MB zaplaceno
19 ARDAMICOVÁ Radka 1981 BĚŽÍMPRO.CZ CENTRUM BAZALKA CZE 5 km ZB zaplaceno
8 BEDNÁŘ Vítek 1987 CZE 5 km MA zaplaceno
20 BEDNÁŘOVÁ Lenka 1976 SRTGCB CZE 5 km ZB zaplaceno
127 BEŇOVÁ Karolína 2010 RESOLUTION TEAM CZE Dětské závody D3-Z zaplaceno
126 BEŇOVÁ Kristýna 2012 RESOLUTION TEAM CZE Dětské závody D2-Z zaplaceno
109 BÍLKOVÁ Terezka 2013 RESOLUTION TEAM CZE Dětské závody D2-Z zaplaceno
24 BRABEC Antonín 1973 Zambelli České Budějovice CZE 5 km MB zaplaceno
132 BUDILOVÁ Klára 2014 BKK RUN TEAM Adamov CZE Dětské závody D1-Z zaplaceno
  ČEČKOVÁ Tereza 2010 SK Čtyři Dvory CZE Dětské závody D3-Z v procesu
25 DOLEJŠÍ Magdalena 1988 CZE 5 km ZA zaplaceno
26 DOLEJŠÍ Petr 1987 CZE 5 km MA zaplaceno
10 DUDOVÁ Veronika 1980 CZE 5 km ZB zaplaceno
3 FEDUR Tomáš 1984 CZE 5 km MA zaplaceno
  FUKA Martin 1978 SK Čtyři Dvory CZE 5 km MB v procesu
  GRÁFOVÁ Iva 2010 CZE Dětské závody D3-Z v procesu
  HANOUSEK Petr 1980 CZE 5 km MA v procesu
  HANOUSKOVÁ Zora 2014 CZE Dětské závody D1-Z v procesu
114 HANTEK Matyáš 2011 RESOLUTION TEAM CZE Dětské závody D3-M zaplaceno
115 HANTEK Mikuláš 2013 RESOLUTION TEAM CZE Dětské závody D2-M zaplaceno
120 HANZAL Kryštof 2012 CZE Dětské závody D2-M zaplaceno
123 HANZAL Oliver 2015 CZE Dětské závody D1-M zaplaceno
105 HORČAN Marek 2014 CZE Dětské závody D1-M zaplaceno
119 JAKEŠ Michal 2012 CZE Dětské závody D2-M zaplaceno
117 JAKEŠOVÁ Lucie 2009 CZE Dětské závody D3-Z zaplaceno
116 JANŮ Tereza 2009 CZE Dětské závody D3-Z zaplaceno
12 JELÍNEK Peter 2007 SK EKOKRAFT CZE 5 km J zaplaceno
11 JELÍNEK Šimon 2009 SK EKOKRAFT CZE 5 km J zaplaceno
6 KARVÁNKOVÁ Zuzana 1980 CZE 5 km ZB zaplaceno
108 KOLLÁRIKOVÁ Anna 2008 - CZE Dětské závody D4-Z zaplaceno
5 KOLLÁRIKOVÁ Jana 1984 Bežecký klub Bechyně CZE 5 km ZB zaplaceno
107 KOLLÁRIKOVÁ Terezie 2012 - CZE Dětské závody D2-Z zaplaceno
27 KREJČÍ Kateřina 2001 CZE 5 km J zaplaceno
125 LÁCHOVÁ Veronika 2011 RESOLUTION TEAM CZE Dětské závody D3-Z zaplaceno
18 LATISLAVOVÁ Pavlína 1979 Cvíčko v akci CZE 5 km ZB zaplaceno
137 LINDUŠKA Jan 2010 Sk Čéčova České Budějovice CZE Dětské závody D3-M zaplaceno
138 LINDUŠKA Petr 2014 Sk Čéčova České Budějovice CZE Dětské závody D1-M zaplaceno
106 LOMSKÁ Simona 2010 Sk Čéčova České Budějovice CZE Dětské závody D3-Z zaplaceno
  LUDVIKOVA Lenka 1975 CZE 5 km ZB v procesu
139 MALOVCOVÁ Adéla 2009 CZE Dětské závody D3-Z zaplaceno
140 MALOVEC Matyáš 2012 CZE Dětské závody D2-M zaplaceno
23 MIKEŠ Petr 1983 CZE 5 km MA zaplaceno
  MIKŠL Martin 2006 FC 4DV CZE Dětské závody D4-M v procesu
  MIKŠL Rostislav 2005 Dynamo Č.B. CZE 5 km J v procesu
  MIKŠL Rostislav 1972 Č.B. CZE 5 km MB v procesu
9 MIKŠOVSKÝ Zdeněk 1945 Včelná CZE 5 km ME zaplaceno
121 NOVÁK Jakub 2013 CZE Dětské závody D2-M zaplaceno
118 NOVÁKOVÁ Markéta 2009 CZE Dětské závody D3-Z zaplaceno
136 PAULÁT Martin 2011 RESOLUTION TEAM CZE Dětské závody D3-M zaplaceno
12

 

 
© 2019 RESOLUTION TEAM z.s., created by SportSoft