CYKLOBRÁNA do PRÁZDNIN


  • 16.06.2019
  • Hotel Všemina u obce Všemina, Zlínský kraj
SportSoft - timing & resulting

List of racers

Choose the course

Select the racer

all courses

St.no.NameYearClubNat.CourseCategoryTeamPayment status
98 BAŘINA Tomáš 2011 CZE 3200m (2 x OBR okruh) 8b payment
330 BAROŠ Nikolas 2010 CZE 4800m (3 x OBR okruh) 9b payment
195 BARTOŇ Lukáš 2013 CZE 1500m ( 2 x MALÝ okuh) 6b payment
196 BARTOŇ Vladimír 2011 CZE 3200m (2 x OBR okruh) 8b payment
255 BARVÍŘ Zdeněk 1986 CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) R Barvíci payment
256 BARVÍŘOVÁ Vanessa 2011 CZE 3200m (2 x OBR okruh) 8a Barvíci payment
236 BĚHAL Tomáš 2013 CZE 1500m ( 2 x MALÝ okuh) 6b payment
  BĚLÁK Jiří 1982 CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) R Cyklisti nad sto kilo in Process
  BĚLÁK Sebastien 2014 CZE 750m (1 x MALÝ okruh) 5b in Process
  BĚLÁK Tobias 2011 CZE 3200m (2 x OBR okruh) 8b Cyklisti nad sto kilo in Process
5 BLAŽEK David 2007 TUFO Pardus Prostějov CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) 11b payment
333 BOLCEK Adam 2010 HBT Zlín CZE 4800m (3 x OBR okruh) 9b payment
205 BOSÁKOVÁ Eleonora 2010 CZE 4800m (3 x OBR okruh) 9a payment
207 BOSÁKOVÁ Olívie 2015 CZE 300m (1 x PRCEK) 3a payment
206 BOSÁKOVÁ Violeta 2015 CZE 300m (1 x PRCEK) 3a payment
219 BŘENEK Antonín 2010 CZE 4800m (3 x OBR okruh) 9b payment
218 BŘENEK Filip 2012 CZE 2600m (2 x VELKÝ okruh) 7b payment
352 BŘEZNOVÁ Anna 2013 CZE 1500m ( 2 x MALÝ okuh) 6a payment
353 BŘEZNOVÁ Marie 2016 CZE 300m (1 x PRCEK) 2a payment
161 BUČEK Oskar 2009 SKI Kopřivnice CZE 7000m (4 x MEGA okruh) 10b payment
157 BUČKOVÁ Stela 2012 CZE 2600m (2 x VELKÝ okruh) 7a payment
317 BUČO Dominik 2016 CZE 300m (1 x PRCEK) 2b payment
315 BUČO Martin 1981 SVK 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) R Bučíci payment
314 BUČO Šimon 2009 CZE 7000m (4 x MEGA okruh) 10b Bučíci payment
316 BUČOVÁ Veronika 2011 CZE 3200m (2 x OBR okruh) 8a payment
77 BUREŠ Petr 1973 AD team CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) R Buráci payment
128 BURŠÍK Radim 1981 CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) R Kujóni payment
129 BURŠÍK Štěpán 2010 CZE 4800m (3 x OBR okruh) 9b Kujóni payment
130 BURŠÍKOVÁ Tereza 2007 CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) 11a payment
183 ČABLA Lukáš 2012 Nordica Ski Club Zlín CZE 2600m (2 x VELKÝ okruh) 7b Čablovi payment
184 ČABLA Marek 1973 Nordica Ski Club Zlín CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) R Čablovi payment
  ČABLA Tomáš 2013 CZE 1500m ( 2 x MALÝ okuh) 6b Čablovi in Process
  ČABLA Tomáš 1974 CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) R Čablovi in Process
  ČABLOVÁ Valerie 2010 CZE 4800m (3 x OBR okruh) 9a in Process
192 ČALOVÁ Dominika 2011 CZE 3200m (2 x OBR okruh) 8a payment
191 ČALOVÁ Natálie 2009 CZE 7000m (4 x MEGA okruh) 10a payment
76 ČECHMÁNEK Oliver 2013 AD team CZE 1500m ( 2 x MALÝ okuh) 6b Buráci payment
75 ČECHMÁNEK Eduard 2011 AD team CZE 3200m (2 x OBR okruh) 8b payment
272 ČERNÁ Karolína 2012 HBT Zlín CZE 2600m (2 x VELKÝ okruh) 7a HBT Zlín payment
271 ČERNÁ Lenka 1979 HBT Zlín CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) R HBT Zlín payment
273 ČERNÁ Lucie 2009 HBT Zlín CZE 7000m (4 x MEGA okruh) 10a payment
115 CHLUBNA Šimon 2012 CZE 2600m (2 x VELKÝ okruh) 7b payment
114 CHLUBNOVÁ Ella 2015 CZE 300m (1 x PRCEK) 4a payment
12 CHUDÝ Jindra 2013 Team Forman Cinneli CZE 1500m ( 2 x MALÝ okuh) 6b payment
14 CHUDÝ Vojta 2008 Team Forman Cinneli CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) 11b payment
96 CHYTILOVÁ Kateřina 2008 TUFO CykloZákladna Otrokovice CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) 11a payment
7 DEDEK Aleš 1975 AD team CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) R Dedoušci payment
8 DEDEK Jakub 2012 AD team CZE 2600m (2 x VELKÝ okruh) 7b Dedoušci 2 payment
6 DEDEK Matěj 2009 AD team CZE 7000m (4 x MEGA okruh) 10b Dedoušci payment
9 DEDKOVÁ Blanka 1977 AD team CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) R Dedoušci 2 payment
12345678

 

 
© 2019 AMENITY-EXTREM SPORT ZLÍN o.s., created by SportSoft