CYKLOBRÁNA do PRÁZDNIN


  • 16.06.2019
  • Hotel Všemina u obce Všemina, Zlínský kraj
SportSoft - timing & resulting

List of racers

Choose the course

Select the racer

all courses

St.no.NameYearClubNat.CourseCategoryTeamPayment status
98 BAŘINA Tomáš 2011 CZE 3200m (2 x OBR okruh) 8b payment
5 BLAŽEK David 2007 TUFO Pardus Prostějov CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) 11b payment
161 BUČEK Oskar 2009 SKI Kopřivnice CZE 7000m (4 x MEGA okruh) 10b payment
157 BUČKOVÁ Stela 2012 CZE 2600m (2 x VELKÝ okruh) 7a payment
77 BUREŠ Petr 1973 AD team CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) R Buráci payment
128 BURŠÍK Radim 1981 CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) R Kujóni payment
129 BURŠÍK Štěpán 2010 CZE 4800m (3 x OBR okruh) 9b Kujóni payment
130 BURŠÍKOVÁ Tereza 2007 CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) 11a payment
183 ČABLA Lukáš 2012 Nordica Ski Club Zlín CZE 2600m (2 x VELKÝ okruh) 7b Čablovi payment
184 ČABLA Marek 1973 Nordica Ski Club Zlín CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) R Čablovi payment
  ČALOVÁ Dominika 2011 CZE 3200m (2 x OBR okruh) 8a in Process
  ČALOVÁ Natálie 2009 CZE 7000m (4 x MEGA okruh) 10a in Process
76 ČECHMÁNEK Oliver 2013 AD team CZE 1500m ( 2 x MALÝ okuh) 6b Buráci payment
75 ČECHMÁNEK Eduard 2011 AD team CZE 3200m (2 x OBR okruh) 8b payment
115 CHLUBNA Šimon 2012 CZE 2600m (2 x VELKÝ okruh) 7b payment
114 CHLUBNOVÁ Ella 2015 CZE 300m (1 x PRCEK) 4a payment
12 CHUDÝ Jindra 2013 Team Forman Cinneli CZE 1500m ( 2 x MALÝ okuh) 6b payment
14 CHUDÝ Vojta 2008 Team Forman Cinneli CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) 11b payment
96 CHYTILOVÁ Kateřina 2008 TUFO CykloZákladna Otrokovice CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) 11a payment
7 DEDEK Aleš 1975 AD team CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) R Dedoušci payment
8 DEDEK Jakub 2012 AD team CZE 2600m (2 x VELKÝ okruh) 7b Dedoušci 2 payment
6 DEDEK Matěj 2009 AD team CZE 7000m (4 x MEGA okruh) 10b Dedoušci payment
9 DEDKOVÁ Blanka 1977 AD team CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) R Dedoušci 2 payment
27 DOHNAL Darek 2016 Zapro team CZE 300m (1 x PRCEK) 2b Zapro team payment
24 DOHNAL Martin 2006 Zapro team CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) 12b Zapráci payment
22 DOHNAL Patrik 2010 Zapro team CZE 4800m (3 x OBR okruh) 9b payment
26 DOHNAL Petr 1981 Zapro team CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) R Zapro team payment
25 DOHNAL Zdeněk 1979 Zapro team CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) R Zapráci payment
23 DOHNALOVÁ Markéta 2013 Zapro team CZE 1500m ( 2 x MALÝ okuh) 6a payment
11 DRONGOVÁ Eliška 2010 CZE 4800m (3 x OBR okruh) 9a payment
13 DRONGOVÁ Sofie 2013 CZE 1500m ( 2 x MALÝ okuh) 6a payment
111 DUJKA Matyáš 2014 CZE 750m (1 x MALÝ okruh) 5b Pušíci payment
112 DUJKA Milan 1979 CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) R Pušíci payment
  ERBANOVÁ Viktorie 2010 CZE 4800m (3 x OBR okruh) 9a in Process
56 FIŠER Petr 2010 KOLOKROUŽEK Zlín CZE 4800m (3 x OBR okruh) 9b payment
55 FIŠEROVÁ Markéta 2008 KOLOKROUŽEK Zlín CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) 11a payment
10 FOJTÍK Filip 2010 žádný CZE 4800m (3 x OBR okruh) 9b payment
165 GAJDOŠÍKOVÁ Aneta 2010 CZE 4800m (3 x OBR okruh) 9a payment
131 GALUŠKOVÁ Adéla 2008 KOLOKROUŽEK Zlín CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) 11a payment
78 GRULICHOVÁ Eliška 2005 TUFO Pardus Prostějov CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) 12a payment
44 HALÁS Antonín 2011 CYKLO TEAM KOLARNA CZE 3200m (2 x OBR okruh) 8b payment
43 HALÁS Václav 2007 CYKLO TEAM KOLARNA CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) 11b payment
45 HAVLÍK Jiří 2007 KOLOKROUŽEK Zlín CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) 11b payment
59 HEGAR Matyáš 2008 Život na kolech CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) 11b payment
125 HOHN Martin 2009 VRV pro sport z.s. CZE 7000m (4 x MEGA okruh) 10b payment
  HRABAL Petr 1975 PBV MTB TEAM BRNO CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) R PBV MTB TEAM BRNO 1 in Process
  HRABALOVÁ Tereza 2007 PBV MTB TEAM BRNO CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) 11a PBV MTB TEAM BRNO 1 in Process
  HRABALOVÁ Tereza 2007 PBV MTB TEAM BRNO CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) 11a in Process
  HRABALOVÁ Zuzana 2005 PBV MTB TEAM BRNO CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) 12a in Process
123 HRAZDIL Filip 2012 CZE 2600m (2 x VELKÝ okruh) 7b payment
12345

 

 
© 2019 AMENITY-EXTREM SPORT ZLÍN o.s., created by SportSoft