Nočný beh Trebišov 2019


  • 08.06.2019
  • Trebišov
SportSoft - timing & resulting

Zoznam prihlásených pretekárov

Vyberte trať

Zadajte pretekára

všetky trate

St. č.MenoRočníkKlubNár.TraťKategóriaStav platby
315 ADAMČÍKOVÁ Martina 1989 DeutschMann SVK 5 km Ž20-5 zaplatené
314 ADAMČÍKOVÁ Zuzana 2002 DeutschMann SVK 5 km JY-5 zaplatené
610 ADAMOVÁ Katarína 1992 Veľaty SVK 5 km Ž20-5 zaplatené
540 ANDRÉ Peter 2001 Cejkov SVK 5 km JI-5 zaplatené
581 ANDREJCO Viliam 1986 ConvaTec SVK 5 km M20-5 zaplatené
359 BABIČOVÁ Barbora 2009 ZSTRE-Atletická škôlka SVK Detské trate D9 zaplatené
334 BABJAK Niko 1999 DeutschMann SVK 5 km M20-5 zaplatené
214 BAJKO Július 1985 Michalovce SVK 10 km M20-10 zaplatené
93 BAJUS Tobias 2004 Cejkov SVK 5 km JI-5 zaplatené
53 BAKAJSA Peter 1984 Rakovec nad Ondavou SVK 10 km M20-10 zaplatené
  BAKOVA Martina 1985 Trebišov SVK 5 km Ž20-5 v procese
309 BAKYTOVÁ Bibiana 1984 DeutschMann SVK 5 km Ž20-5 zaplatené
512 BALÁŽ Emil 2000 CDR Sečovce SVK 5 km JI-5 zaplatené
513 BALÁŽ Gustáv 2001 CDR Sečovce SVK 5 km JI-5 zaplatené
128 BALLA Tomáš 1988 KRŠ Zempl.Klečenov SVK 5 km M20-5 zaplatené
  BALOGHOVÁ Beáta 1985 Michaľany SVK 5 km Ž20-5 v procese
  BALOGHOVÁ Bernardína 1963 Michaľany SVK 5 km Ž40-5 v procese
498 BAŇACKÝ Jozef 1987 Trebišov SVK 10 km M20-10 zaplatené
94 BANDOĽA Róbert 2000 SVK 5 km JI-5 zaplatené
10 BARANOVÁ Ľubica 1986 Kuzmice SVK 5 km Ž20-5 zaplatené
539 BARILA Jaroslav 1959 Veľaty SVK 5 km M40-5 zaplatené
537 BARILOVÁ Viktória 1963 Veľaty SVK 5 km Ž40-5 zaplatené
  BEGALOVA Lucia 1984 Maras SVK 10 km Ž20-10 v procese
  BELEJ Miroslav 2003 Trebišov SVK 5 km JI-5 v procese
378 BELIČÁK Luigi 2010 ZSTRE-Atletická škôlka SVK Detské trate CH9 zaplatené
64 BENDŽUCHOVÁ Marcela 1994 Kaluža SVK 5 km Ž20-5 zaplatené
404 BERBERICH Bernard 1968 Košice Nad Jazerom SVK 10 km M50-10 zaplatené
199 BEZEG Adam 2004 Trebišov SVK 5 km JI-5 zaplatené
448 BINDASOVA Miloslava 1974 Bratislava SVK 5 km Ž40-5 zaplatené
326 BIREŠOVÁ Viktória 1999 DeutschMann SVK 5 km Ž20-5 zaplatené
182 BIROVÁ Alexandra 1993 Trebišov SVK 5 km Ž20-5 zaplatené
181 BIROVÁ Viera 1972 Trebišov SVK 5 km Ž40-5 zaplatené
6 BIZUB Martin 1974 4sisters SVK 5 km M40-5 zaplatené
582 BLAŠKOVAN Jaroslav 1977 Prešov SVK 5 km M40-5 zaplatené
22 BOBENICOVA Mirka 1972 Košice SVK 5 km Ž40-5 zaplatené
95 BODAJLA Rastislav 1979 Vinne SVK 10 km M40-10 zaplatené
96 BODAJLOVÁ Adriana 1981 Vinné SVK 5 km Ž20-5 zaplatené
481 BORECKÁ Karolina 2012 DeutschMann SVK Detské trate D6 zaplatené
482 BORECKÝ Miloš 1982 DeutschMann SVK 5 km M20-5 zaplatené
273 BOROVSKÁ Lucia 1986 Košice SVK 5 km Ž20-5 zaplatené
195 BRATKO Štefan 1966 Male Ozorovce SVK 10 km M50-10 zaplatené
56 BRINCKOVA Kristina 1993 Košice SVK 10 km Ž20-10 zaplatené
583 BUBEŇKO Ivo 2002 SVK 10 km JI-10 zaplatené
480 BUBEŇKOVÁ Marína 1979 DeutschMann SVK 5 km Ž40-5 zaplatené
584 BUKAJ Boris 2010 MALÝ RUSKOV SVK Detské trate CH9 zaplatené
245 BULAK Roman 1980 Trebišov SVK 10 km M20-10 zaplatené
489 BULÉOVÁ Viktória 1986 DeutschMann SVK 5 km Ž20-5 zaplatené
50 BUMBERA Juraj 1976 Trebišov SVK 10 km M40-10 zaplatené
49 BUMBERA Lukáš 2011 Trebišov SVK Detské trate CH6 zaplatené
18 BUŠKA Patrik 1993 Námestovo SVK 5 km M20-5 zaplatené
1234567891011121314

 

 
© 2019 OZ STOPA, created by SportSoft