Trenčín inline


  • 03.08.2019
  • Trenčín
SportSoft - timing & resulting

Zoznam prihlásených pretekárov

Vyberte trať

Zadajte pretekára

všetky trate

St. č.MenoRočníkKlubNár.TraťKategóriaStav platby
151 ADAMCOVA Radoslava 1981 Trenčín SVK 20 km HW zaplatené
152 ANETOVÁ Dominika 1984 Pezinok SVK 20 km HW zaplatené
153 ANETOVÁ Petra 1991 Trenčianska Teplá SVK 20 km HW zaplatené
128 ARNOLD Patrik 1998 Bratislava SVK 20 km HM v procese
190 BALAŠČÁKOVÁ Blanka 1966 Trenčín SVK 8,6 km FW zaplatené
264 BALOGHOVÁ Natália 2009 RRTC Košice SVK 2 800 m ŽyB zaplatené
154 BALUCHOVÁ Slávka 1997 Trenčín SVK 20 km HW zaplatené
120 BARCIOVA Petra 1985 Galanta SVK 20 km SW zaplatené
177 BARTELT Adrián Ivan 2008 Inline Borievka SVK 8,6 km FM zaplatené
259 BARTELT Adrián Ivan 2008 Inline Borievka SVK 2 800 m ŽiB zaplatené
101 BARTOŠ Erik 1984 Stokaris SVK 20 km SM zaplatené
102 BELÁK Marián 1975 ŠK Stepné kozy zo Šale SVK 20 km SM zaplatené
63 BENEDIK Miroslav 1964 RRTC Košice SVK 42,7 km (maratón) U60_M zaplatené
79 BENEDIKOVÁ Jana 1968 RRTC Košice SVK 42,7 km (maratón) U60_W zaplatené
265 BENEDIKOVÁ Jana 2009 RRTC Košice SVK 2 800 m ŽyB zaplatené
243 BENEDIKOVÁ Jana 2013 RRTC Košice SVK 1 400 m ŽiC zaplatené
129 BEŇOVIČ Tomáš 1988 Trenčín SVK 20 km HM zaplatené
260 BERECZ Damien 2010 Stepne kozy/Luigino.sk SVK 2 800 m ŽiB zaplatené
191 BERECZOVA Silvia 1982 Trnovec nad Váhom SVK 8,6 km FW zaplatené
82 BEŠŤÁK Jaromír 1959 Rychnov n. Kn. CZE 42,7 km (maratón) U70_M zaplatené
103 BIELIK Milan 1948 Levice SVK 20 km SM zaplatené
178 BÍROŠÍK Matej 1991 Považská Bystrica SVK 8,6 km FM zaplatené
252 BLUJ Bianka 2011 UKS Sprint Sanok POL 1 400 m ŽyC zaplatené
253 BLUJ Laura 2013 UKS Sprint Sanok POL 1 400 m ŽyC zaplatené
83 BOHÁČ Jiří 1954 BehejBrno.com CZE 42,7 km (maratón) U70_M zaplatené
266 BOCHNAK Oktawia 2009 UKS Sprint Sanok POL 2 800 m ŽyB zaplatené
179 BOMBALA Marek 1978 Veľký Biel SVK 8,6 km FM zaplatené
218 BOSÁKOVÁ Adela 1984 Nitra SVK 8,6 km OW zaplatené
155 BREZNICKÁ Jana 1992 Trenčianske Stankovce SVK 20 km HW zaplatené
208 BUČEK Peter 1975 Inline Club Žilina SVK 8,6 km OM zaplatené
219 BUČKOVÁ Viera 1975 Inline Club Žilina SVK 8,6 km OW zaplatené
34 BUKOVSKÁ Radka 1982 x-trail Orlová CZE 42,7 km (maratón) U40_W zaplatené
254 BURIANOVÁ Klaudie 2013 IN-LINE TŘINEC CZE 1 400 m ŽyC zaplatené
267 BURIANOVÁ Laura 2009 IN-LINE TŘINEC CZE 2 800 m ŽyB zaplatené
104 BURYAN Petr 1980 Dolní Lutyně CZE 20 km SM zaplatené
225 BUŠO Peter 2007 Trenčín SVK 8,6 km ŽiA zaplatené
84 CABAN Ernest 1950 Inline Borievka SVK 42,7 km (maratón) U70_M v procese
57 CIFRANIČOVÁ Gabriela 1972 Skating Club Košice SVK 42,7 km (maratón) U50_W zaplatené
130 ČAMBÁLIK Jozef 1961 Malacky SVK 20 km HM zaplatené
192 ČERMÁKOVÁ Nikoleta 1985 Trenčín inline SVK 8,6 km FW zaplatené
156 ČERMÁKOVÁ Nikoleta 1985 Trenčín inline SVK 20 km HW zaplatené
157 ČERVENÁKOVÁ Kristína 1985 Bratislava SVK 20 km HW zaplatené
26 ČIČMANEC Dušan 1982 i-riders.sk SVK 42,7 km (maratón) U40_M zaplatené
105 ČUNEK Jiří 1987 Valašské Meziříčí CZE 20 km SM zaplatené
234 DĄBROWSKA Maja 2007 UKS Sprint Sanok POL 8,6 km ŽyA zaplatené
235 DANIŠOVÁ Aneta 2005 RTS Praha CZE 8,6 km ŽyA zaplatené
268 DANIŠOVÁ Ema 2009 RTS Praha CZE 2 800 m ŽyB zaplatené
158 DANKOVÁ Dominika 1994 Dolné Naštice SVK 20 km HW zaplatené
180 DETKO Ľuboš 1990 Inline je fajn Trenčín SVK 8,6 km FM v procese
7 DOHANIČOVÁ Claudia 1998 TEMPISH Heartbeat inline SVK 42,7 km (maratón) U30_W zaplatené
123456

 

 
© 2019 Kultúrne centrum Sihoť Trenčín, created by SportSoft