RALLYE SUDETY 2019


  • 07.09.2019
  • Teplice nad Metují
SportSoft - timing & resulting

Seznam přihlášených závodníků

Vyberte trať

Zadejte závodníka

všechny tratě

JménoRočníkKlubNár.TraťKategorieStav platby
AUTERSKÝ Václav 1988 Radyně bike CZE 113 km DM30 zaplaceno
BAKO Josef 1985 KUPKOLO.CZ CZE 113 km DM30 v procesu
BARTOŠ Kamil 1982 Black u Bohdanče CZE 113 km DM30 zaplaceno
BEDNÁŘ Miroslav 1975 Miroviny CZE 113 km DM40 zaplaceno
BEDNAŘÍK Jan 2007 S-SPORT Hronov CZE 35 km KM11 zaplaceno
BEDNAŘÍK Stanislav 1975 CZE 35 km KM19 zaplaceno
BENEŠ František 1978 Leros CZE 113 km DM40 zaplaceno
BENEŠ Radek 1970 Vir CZE 113 km DM40 zaplaceno
BERAN Olda 1950 pitrs bikes CZE 60 km SM60 zaplaceno
BERÁNEK Aleš 1975 ALBE Kadaň CZE 113 km DM40 zaplaceno
BERNARDOVA Tereza 1983 CZE 35 km KŽ19 zaplaceno
BEZUŠKOVÁ Leontýna 2005 Pítrs bikes CZE 35 km KŽ11 v procesu
BIČÍK Michal 1976 Pardubice CZE 113 km DM40 zaplaceno
BITTNEROVÁ Lucie rút 1974 Klub Larse Heletaga CZE 113 km DŽ40 zaplaceno
BLAŽEK Martin 1983 CZE 60 km SM30 v procesu
BOREČEK Tomáš 1957 Novatop Lapierre CZE 113 km DM60 zaplaceno
BRAND Tomáš 1976 PCK Louda CZE 113 km DM40 zaplaceno
BROŽ Vítězslav 1970 CZE 60 km SM40 v procesu
BRŮŽEK Michal 1983 CZE 113 km DM30 v procesu
BRYCH Petr 1963 PBV MTB TEAM Brno CZE 113 km DM50 zaplaceno
BRYKSÍ Barbora 1979 BKL Machov CZE 113 km DŽ40 zaplaceno
BŘEZINA Pavel 1977 Ghost team CZE 60 km SM40 zaplaceno
BUBÍLEK Michal 1986 Kross Bikeranch Team CZE 113 km DM30 v procesu
BŮNA Ladislav 1979 CZE 113 km DM40 zaplaceno
BŮŽKOVÁ Jana 1982 Bokolobka tým Ostrava CZE 35 km KŽK v procesu
CELBOVÁ Lucie 1992 Pell´s team Brno CZE 60 km SŽ29 zaplaceno
CETKOVSKÝ Jiří 1975 CZE 113 km DM40 zaplaceno
CÍSAŘ Libor 1965 BikeLive CZE 113 km DM50 zaplaceno
CSONTOS Marian 1975 TryOne Brno SVK 35 km KMJ v procesu
ČÁSENSKÝ Jiří 1968 CZE 60 km SM50 zaplaceno
ČECH Jiří 1972 CZE 113 km DM40 zaplaceno
ČEJKA Tomáš 1982 HB biker team CZE 113 km DM30 zaplaceno
ČERNÝ Zdeněk 1990 SERVIS ČERNÝ,s.r.o. CZE 113 km DM29 zaplaceno
ČERVENÝ Stanislav 1977 TÜV SÜD Rusava Bike Team CZE 113 km DM40 v procesu
ČUŘÍK Tomáš 1982 Jablonecké Mattonky CZE 113 km DM30 zaplaceno
DE GROOT Anne 1959 Bushbikers NED 60 km SM60 zaplaceno
DOLEJŠ Miloš 1974 ROULA BOYS CZE 60 km SM40 zaplaceno
DOSTAL Patrik 1991 CZE 60 km SM29 v procesu
DREJSL Lukáš 1986 SKIBIKECENTRUM.CZ team CZE 113 km DM30 zaplaceno
DRELUCH Jaroslaw 1971 POL 113 km DM40 v procesu
DUCHÁČ Josef 1989 CZE 113 km DM30 zaplaceno
DUŁAWA Robert 1982 POL 113 km DM30 v procesu
ĎUROVIČ Libor 1981 Privatbanka CZE 60 km SM30 zaplaceno
DVOŘÁK Petr 1968 PCK Louda CZE 113 km DM50 zaplaceno
DZIEDZIC Kamil 1988 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław POL 113 km DM30 zaplaceno
EFLER Martin 1981 BIKEHOME CZE 60 km SM30 zaplaceno
ELICH Jiří 1964 Apache Loko Trutnov CZE 60 km SM50 zaplaceno
ERDZIAK Maroš 1980 PBV MTB TEAM Brno CZE 113 km DM30 zaplaceno
FAJT Milan 1977 Eurofoam CZE 113 km DM40 v procesu
FAKTOR Peter 1978 SpektrumSZ SVK 113 km DM40 zaplaceno
12345678

 

 
© 2019 Sportovní klub REDPOINT TEAM z.s., created by SportSoft