Krkonošská 70 LAWI


  • 16.03.2019
  • Špindlerův Mlýn
SportSoft - timing & resulting

List of racers

Choose the course

Select the racer

all courses

NameYearClubNat.CourseCategoryTeamPayment status
ŠTĚPÁNEK Marek 2001 CZE team race H Bylo nás pět in Process
BALANE Dan 2000 CZE team race H #bicáktricákramenazádanohy payment
BERKA Michal 1974 Cyklofit CZE 50 km M40 in Process
BORUNSKÝ Tomáš 1974 Orientační Běh Opava CZE team race H Orientační Běh Opava payment
BOUDNY Vojtěch 1992 Modrá ústřice CZE team race H Žebřinky payment
BOYARD Kryštof 1994 Modrá ústřice CZE team race H Žebřinky payment
BRADÁČ Jan 1975 N.A.C.O. Liberec CZE team race H N.A.C.O. Liberec payment
BRAŠNA Michal 1981 CZE team race H Trisport Plzeň payment
BRUNCLÍK Ivo 1958 Slovan Špindlerův Mlýn CZE 25 km MK60 payment
BURIÁNKOVÁ Martina 1983 CZE team race H Maminy ve stopě payment
CALDR Jaroslav 1970 CZE team race H Bylo nás pět in Process
ČÁLEK Filip 1976 HMS CZE 50 km M40 in Process
ČECHOVÁ Tereza 1986 CZE team race H Maminy ve stopě payment
CEPERKO Tomáš 1987 CZE team race H Trisport Plzeň payment
CERHA Tomáš 1975 CZE team race H Dohoň chlapa v šusťácích payment
ČERMÁK Martin 1973 X-Tri KV CZE team race H X-Tri KV in Process
CHARVÁT Luboš 1976 Svornost Hvozd CZE team race H Trisport Plzeň payment
CIBULKA Stanislav 1981 IRON STARS Beroun CZE 50 km M30 in Process
DAŇKOVSKÝ Jiří 1984 CZE team race H Křemešnický sršáni payment
DRAHOS Jan 1973 X-Tri KV CZE team race H X-Tri KV in Process
DRESLER Lukáš 1979 CZE team race H Hradecký Sentinel payment
DUDA Antonín 1987 AC Dnesběhy CZE team race H AC Dnesběhy payment
FIALA Jan 1978 CZE 50 km M40 payment
FRANC Tomáš 1976 CZE team race H Obec Roprachtice payment
FRITZ Jaroslav 1977 Mnichovo Hradiště CZE 50 km M40 payment
FROLÍK Jan 1985 CZE team race H TJ LOKOMOTIVA NYMBURK in Process
GROMUS Daniel 1978 Kolečkové lyže TOMSKI.cz CZE team race H Kolečkové lyže TOMSKI.cz payment
GROMUS Tomáš 1976 Kolečkové lyže TOMSKI.cz CZE team race H Kolečkové lyže TOMSKI.cz payment
GROSS Petr 1976 Kolečkové lyže TOMSKI.cz CZE team race H Kolečkové lyže TOMSKI.cz payment
HÁJKOVÁ Kristýna 1984 CZE team race H kokykorara payment
HANNSMANN Johan 1995 CZE team race H #bicáktricákramenazádanohy payment
HAVRLÍK Roman 1974 CZE 50 km M40 payment
HEŘMÁNEK Martin 1986 CZE team race H Křemešnický sršáni payment
HLAVÁČ Dalibor 1974 CZECH OUTDOOR CLUB CZE 50 km M40 payment
HLOUŠEK Jiří 1979 CZE team race H Obec Roprachtice payment
HLOUŠEK Martin 1982 CZE team race H Hradecký Sentinel payment
HOLAS Tomáš 1978 Orientační Běh Opava CZE team race H Orientační Běh Opava payment
HOLUŠA Jakub 1978 Orientační Běh Opava CZE team race H Orientační Běh Opava payment
HOUŠKA Jiří 1992 CZE team race H Křemešnický sršáni payment
HROUDA Štěpán 1985 Žižkovský tygři CZE 50 km M30 payment
HUZYČ Roman 1974 CZE team race H Bylo nás pět in Process
JANÁČEK Tomáš 1967 SKP Maják Jablonec CZE 50 km M50 payment
JANATA Dean 1996 Modrá ústřice CZE team race H Žebřinky payment
JANATA Milan 1986 CZE team race H Obec Roprachtice payment
JEŽEK Jakub 1975 CZE 25 km MK40 payment
JIRÁK Jan 1978 Olfin Car Ski team Trutnov CZE team race H HS ČIMIČI payment
JURAJ Smoleň 1977 CZE team race H kokykorara payment
KAFKA Jiří 1979 Olfin Car Ski team Trutnov CZE team race H HS ČIMIČI payment
KÁROVÁ Martina 1980 CZE team race H kokykorara payment
KASÁLKOVÁ Markéta 1986 CZE team race H Maminy ve stopě payment
123

 

 
© 2019 Petr Čech Sport, a.s., created by SportSoft