Winter Trans Brdy 2018


  • 24.11.2018
  • Lety
SportSoft - timing & resulting

Seznam přihlášených závodníků

Zadejte závodníka

St.č.JménoRočníkKlubNár.KategorieStav platby
109 ALBL Zdeněk 1977 CZE M3 zaplaceno
232 ALTMAN Kornel 1991 Taxi Praha CZE M1 zaplaceno
82 ANTL Daniel 1991 Praha CZE M1 zaplaceno
115 ANTONIN Jiri 1984 NP CZE M2 zaplaceno
230 BACH Miroslav 1972 CZE M3 zaplaceno
135 BALÍČEK Jan 1975 CZE M3 zaplaceno
218 BARTSCH Tomáš 1988 TRANS BRODY CZE M1 zaplaceno
238 BATELKA Daniel 1978 CZE M2 zaplaceno
85 BEJLEK Evžen 1984 ACS1893 CZE M2 zaplaceno
132 BĚLOHLÁVEK Aleš 1976 Ski Bike centrum radotín CZE M3 zaplaceno
46 BENEŠ Radek 1970 ViR CZE M3 zaplaceno
116 BLAHA Jan 1984 CZE M2 zaplaceno
233 BLÁHA Karel 1975 CZE M3 nezaplaceno
205 BROUSILOVÁ Radka 1990 Tj Lokomotiva Nymburk CZE Z1 nezaplaceno
41 BUMBÁLEK František 1973 KELLYS BIKERANCH TEAM CZE M3 zaplaceno
58 BUŠEK Marek 1973 BTT Libochovice CZE M3 nezaplaceno
226 CELERIN Ivan 1963 CZE M4 zaplaceno
239 CESNAKOVÁ Milena 1985 Maloja - Rocky Mountain Team CZE Z2 nezaplaceno
98 ČÁP Radek 1983 MTB Demons Crew CZE M2 zaplaceno
74 ČÁSENSKÝ Jiří 1968 CZE M3 zaplaceno
169 ČERNÝ Jan 1956 RAJ KOL CZE M4 zaplaceno
49 ČERVENÝ Jan 1974 CZE M3 zaplaceno
22 ČERVENÝ Miloš 1966 ČS BIKE TEAM CZE M4 zaplaceno
219 ČÍŽEK Martin 1985 BSK racing CZE M2 zaplaceno
196 DAN Heřman 1978 CZE M2 zaplaceno
223 DIMITROV Petr 1981 CZE M2 zaplaceno
121 DOSTÁL Ivo 1977 TRIsáci CZE M3 zaplaceno
195 DRBOHLAVOVÁ Eliška 2003 Bikeclinic Junior Team CZE Z1 zaplaceno
190 DUŠÁTKO Jan 1976 Messenger MTB Team CZE M3 zaplaceno
70 DUŠEK Radek 1966 Bajker.eu CZE EK nezaplaceno
173 DVOŘÁK Tomáš 1985 Harfasport CZE M2 zaplaceno
75 FICEK Vladimír 2003 CZE M1 zaplaceno
222 FIŠER Štěpán 1972 Rajkol Kladno CZE M3 zaplaceno
26 FRANC Jiří 1980 CZE M2 zaplaceno
170 FRČKA Lukáš 1980 SKI Zadov CZE M2 zaplaceno
146 FREMUT Ludvík 1970 CZE M3 zaplaceno
76 GAALOUL Adnene 1974 CZE M3 nezaplaceno
166 GALOVICH Peter 1975 SVK M3 zaplaceno
215 GASPAR Gabriel 1980 NAIVE SVK M2 zaplaceno
204 GINOVA Andrea 1989 CZE Z1 nezaplaceno
197 GÖTTEL Martina 1967 Rochoty-sportovní spolek CZE Z3 zaplaceno
227 HALADA Pavel 1975 juniorskicamp CZE M3 zaplaceno
95 HAVLÍK David 1990 CZE M1 nezaplaceno
62 HAVLÍK Pavel 1967 KT Tryskomyš CZE M4 nezaplaceno
122 HEJNA Petr 1966 PUR Izolace Litoměřice CZE M4 zaplaceno
199 HIRSCHFELD Viktor 1974 CZE M3 zaplaceno
193 HOFMAN Jiří 1986 SK Halouny CZE M2 zaplaceno
47 HOINKIS Ulrike 1980 PhD Connection GER Z2 zaplaceno
29 HOLEČEK Pavel 1961 SAZU.cz CZE M4 zaplaceno
171 HOLOUBEK Josef 1991 CZE M1 zaplaceno
12345

 

 
© 2022 TRANSBRDY z.s., created by SportSoft