ISTROFINAL SNEŽNICKÝ MTB maratón 2018


  • 08.09.2018
  • Snežnica
SportSoft - timing & resulting

Zoznam prihlásených pretekárov

Vyberte trať

Zadajte pretekára

všetky trate

St. č.MenoRočníkKlubNár.TraťKategóriaStav platby
3 AUGUSTÍN Jozef 1980 SVK 50 km A2 zaplatené
301 AUGUSTÍNOVÁ Ľubomíra 1979 SVK 21 km B6 zaplatené
4 BABIAK Patrik 1983 BBB SVK 50 km A2 zaplatené
302 BAČÍK Jaroslav 1987 SVK 21 km B2 zaplatené
304 BACHINEC Filip 2000 XC Bikers Sihoť Trenčín SVK 21 km B1 zaplatené
5 BAJCÁR Štefan 1978 Divé zvery SVK 50 km A3 zaplatené
305 BAJČÍK Ladislav 1982 OSA SPORT TEAM SVK 21 km B2 zaplatené
306 BAJČÍKOVÁ Katarína 1983 OSA SPORT TEAM SVK 21 km B6 zaplatené
  BAJTGOVSKY Dusan 1963 SVK 21 km B4 v procese
  BAREŠ Richard 1973 Višňa SVK 50 km A3 v procese
  BARICA Mathias 2009 Cyklisticka tour PS SVK Detské trate D9 zaplatené
307 BAUMGARTNER Filip 1997 SVK 21 km B2 zaplatené
  BEDNÁR Lukáš 1996 VajdaKlub SVK 21 km B2 v procese
  BEDNAR Peter 1977 Tour de Považie SVK 21 km B3 v procese
308 BEDNÁR Zdenko 2001 SVK 21 km B1 zaplatené
6 BELIČKA Ivan 1960 HV cyklo SVK 50 km A4 zaplatené
7 BELIČKA Lukáš 1984 SVK 50 km A2 zaplatené
8 BELKO Martin 1982 Sportservis SVK 50 km A2 zaplatené
9 BETÁK Martin 1957 NÁBYTOK Beták Trenčianska Turná SVK 50 km A5 zaplatené
309 BEZECNÝ Martin 1978 MLSKA Team SVK 21 km B3 zaplatené
  BLAHO Marek 2000 Velosvet cycling team SVK 21 km B1 v procese
1 BODIS Slavomir 1975 Bikeza SVK 50 km A3 zaplatené
310 BOJKO Milan 1964 SVK 21 km B4 zaplatené
311 BOJKO Tomas 1990 THOBIAS SVK 21 km B2 zaplatené
312 BORIK Štefan 1986 Tatran Krásno SVK 21 km B2 zaplatené
  BRIŠ Marek 1985 Oravska Lesna SVK 50 km A2 v procese
10 BŘEZOVSKÝ Matúš 1991 Brose Cycling team SVK 50 km A1 zaplatené
313 BUČEK Peter 1975 Inline Club Žilina SVK 21 km B3 zaplatené
  BUGÁŇ Patrik 1992 SVK 21 km B2 v procese
11 BUGNA Jozef 1984 SVK 50 km A2 zaplatené
  BUCHAL René 2013 SVK Detské trate D6 zaplatené
12 BUCHAL Tomáš 1985 SVK 50 km A2 zaplatené
33 BUCHTÍK Tibor 1979 Svet Dveri SVK 50 km A2 zaplatené
314 BUKOVAN Michal 1980 Svet Dveri SVK 21 km B2 zaplatené
315 BURÁNSKY Marián 1982 SVK 21 km B2 zaplatené
88 CABÚK Lubomír 1967 BIKEPOINT.SK SVK 50 km A4 zaplatené
13 CENIGA Miloš 1976 SVK 50 km A3 zaplatené
316 CEPEK Michal 1979 SVK 21 km B2 zaplatené
317 CÚG Juraj 1984 SVK 21 km B2 zaplatené
318 CÚGOVÁ Aneta 1993 K26 SVK 21 km B6 zaplatené
319 CZIPPEL Martin 1985 SVK 21 km B2 zaplatené
14 ČAVOJSKÝ Ján 1980 SVK 50 km A2 zaplatené
15 ČECH Michal 1986 BTC Častá SVK 50 km A2 zaplatené
16 ČEPELA Radovan 1971 skialpinista.sk SVK 50 km A3 zaplatené
320 ČEPELA Samuel 2000 SVK 21 km B1 zaplatené
  ČERNAY Nino 1972 Korcule.com SVK 50 km A3 v procese
17 ČIČKA Peter 1975 JUWE Bloky Čadca SVK 50 km A3 zaplatené
18 ČUJKO Milan 1981 SVK 50 km A2 zaplatené
53 ČUKA Peter 1965 CYKLOTEAM LAVÍNA SVK 50 km A4 zaplatené
321 DADO Miroslav 1982 Prievidzské ľadové medvede SVK 21 km B2 zaplatené
123456789

 

 
© 2018 , created by SportSoft