JIHLAVSKÝ PŮLMARATON 2018


  • 09.09.2018
  • Jihlava
SportSoft - timing & resulting

Seznam přihlášených závodníků

Vyberte trať

Zadejte závodníka

všechny tratě

JménoRočníkKlubNár.TraťKategorieTýmStav platby
ADAM Tomáš 1983 CZE Štafetový závod ST RaPeVeTo v procesu
ADAMOVÁ Kateřina 1971 CZE 21,097 km ZC zaplaceno
ADAMOVÁ Veronika 1987 CZE Štafetový závod ST RaPeVeTo v procesu
ALBERTOVÁ Markéta 1979 CZE 21,097 km ZB zaplaceno
ALTRICHTER Adam 1996 CZE 21,097 km MA zaplaceno
BAKUS Oldřich 1975 CZE 21,097 km MB zaplaceno
BAŘINA Vít 1982 CZE 21,097 km MA zaplaceno
BĚLEHRÁDEK Pavel 1958 TJ Čolek CZE 21,097 km MD v procesu
BENEŠ Petr 1967 CZE Štafetový závod ST BeOn zaplaceno
BERIT Tomáš 1983 CZE 21,097 km MA zaplaceno
BIČÍKOVÁ Ivana 1974 CZE Štafetový závod ST Ladies from horses zaplaceno
BÍLEK Pavel 1986 CZE Štafetový závod ST PaTom zaplaceno
BLAŽEK Michal 1981 4FUN CZE 21,097 km MA zaplaceno
BOUČEK Zdeněk 1956 Velké Meziříčí CZE 21,097 km MD v procesu
BOUCHAL Hynek 1974 Běžecký klub Gymnázia Havlíčkův Brod CZE 21,097 km MB zaplaceno
BRABENEC Aleš 1987 DRFG CZE 21,097 km MA zaplaceno
BRABENEC Miroslav 1959 CZE 21,097 km MC zaplaceno
BRATIŠOVSKÝ Libor 1976 CZE 21,097 km MB zaplaceno
BRATRÁNKOVÁ Dagmar 1982 CZE Štafetový závod ST Dáša & Máša zaplaceno
BREJČÁK Miroslav 1973 CZE 21,097 km MB zaplaceno
BRNICKÝ Jan 2001 CZE 21,097 km MA v procesu
BRNICKÝ Jan 2001 CZE 21,097 km MA v procesu
BROŽ Marek 1997 CZE Štafetový závod ST MaKá zaplaceno
BROŽ Michal 1976 CZE Štafetový závod ST Los Banditos zaplaceno
BROŽÍK Pavel 1971 CZE 21,097 km MB zaplaceno
BROŽOVÁ Markéta 1996 CZE Štafetový závod ST Kopretinky zaplaceno
BRUKNER Pavel 1973 CZE 21,097 km MB zaplaceno
BULANT Martin 1987 CZE 21,097 km MA zaplaceno
BUMBÁLEK Miroslav 1951 Sokol Kamenice CZE 21,097 km MD zaplaceno
CAHA Pavel 1968 Bransouze CZE 21,097 km MC zaplaceno
CAMRDA Ludek 1976 SouCam team CZE Štafetový závod ST SouCam team zaplaceno
CARDA Vojtěch 1992 CZE 21,097 km MA zaplaceno
CETL Josef 2001 CZE 21,097 km MA v procesu
COUFALOVÁ Lucie 1971 CZE 21,097 km ZC zaplaceno
CVRK Pavel 1982 CZE Štafetový závod ST cvrčci zaplaceno
CVRKOVÁ Zuzana 1980 CZE Štafetový závod ST cvrčci zaplaceno
ČECHOVÁ Markéta 1992 CZE 21,097 km ZA v procesu
ČERMÁKOVÁ Petra 1988 CZE 21,097 km ZA zaplaceno
ČÍHALOVÁ Lenka 1987 CZE 21,097 km ZA zaplaceno
ČÍHALOVÁ Martina 1984 CZE Štafetový závod ST Dáša & Máša zaplaceno
DAVIDOVÁ Michaela 1986 Běžecký klub České spořitelny CZE 21,097 km ZA zaplaceno
DLOUHÁ Nikola 2000 Posázaví CZE Štafetový závod ST Posázaví zaplaceno
DLOUHÝ Filip 1998 Čochtanklub Žďár nad Sázavou CZE 21,097 km MA zaplaceno
DOBROVOLNÝ Vladimír 1967 CZE 21,097 km MC zaplaceno
DOČKAL Jan 1989 Posázaví CZE 21,097 km MA zaplaceno
DOGANLI Nikola 1994 CZE 21,097 km ZA zaplaceno
DOLEŽAL Jan 1982 CZE 21,097 km MA zaplaceno
DOLÍHAL František 1979 CZE 21,097 km MA zaplaceno
DOMIN Milan 1990 HC DHM CZE 21,097 km MA zaplaceno
DOUPNÍK Jaromír 1990 CZE 21,097 km MA zaplaceno
1234567

 

 
© 2018 SLIBY – CHYBY, o.s., created by SportSoft