ENGERUN


  • 09.06.2018
  • Bratislava
SportSoft - timing & resulting

List of racers

Choose the course

Select the racer

all courses

St.no.NameYearClubNat.CourseCategory
  BÁBELA Michal 1985 Fred Lebow Crew SVK 8 km M
  BAČÍKOVÁ Barbora 2008 SVK Engerun Kids D2
  BARNOVÁ Lívia 2012 Slovenská Triatlonová Akadémia SVK Engerun Kids D1
  BARNOVÁ Daniela 1978 STA SVK 8 km Z
  BARNOVÁ Daniela 1978 STA SVK 8 km Z
  BARNOVÁ Stella 2012 SVK Engerun Kids D1
  BELKOVÁ Martina 1987 SVK 8 km Z
  BOMBOŠ Peter 1982 LifeGym SVK 8 km M
  BRUNOVSKÁ Silvia 1972 TRIAX BRATISLAVA SVK 8 km Z
  BRUNOVSKÝ Jozef 1970 WOOD TEAM SVK 8 km M
  ČERVENKA Milan 1967 CZE 8 km M
  CVIK Matej 2009 HNTN SVK Engerun Kids CH1
  CVIKOVÁ Alexandra 2012 HNTN SVK Engerun Kids D1
  GENČUROVÁ Jana 1974 SVK 8 km Z
  GIRONES Inaki 1986 Girones Team ESP 8 km M
  GIRONES Inaki 1986 Girones Team ESP 8 km M
  GIRONES Inaki 1986 Girones Team ESP 8 km M
  GRINČOVÁ Katarína 1986 Chlpaté Gazely SVK 8 km Z
  HAULÍK Tomáš 1987 SVK 8 km M
  HÜBNER Erik 1977 Kardionápravník SVK 8 km M
  HÜBNEROVÁ Hana 2009 Kardionápravník SVK Engerun Kids D1
  KEKELIOVÁ Sarah 2004 ŠK Vital Bratislava SVK Engerun Kids D3
  KOVALANČÍKOVÁ Lucia 1993 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica SVK 8 km Z
  KRUPIČKOVÁ Simona 1964 SVK 8 km Z
  MALIŠ Peter 1979 SVK 8 km M
  MINNS Esther 2008 ZŠ Zadunajska cesta SVK Engerun Kids D2
  NOVOTNÝ Robert 1966 SVK 8 km M
  ONDREJKA Patrik 2009 SVK Engerun Kids CH1
  ONDREJKOVÁ Zuzana 1984 SVK 8 km Z
  PALUŠOVÁ Sláva 1991 SVK 8 km Z
  PAŠKOVÁ Ľudmila 1970 SVK 8 km Z
  PELIKAN Jozef 1984 Slavia UK Bratislava / Run For Fun SVK 8 km M
  PUCHOVSKY Pavel 1980 iRun Rača SVK 8 km M
  RAJTER Ľubomír 1966 BVS, a.s. SVK 8 km M
  RAKICA Ján 1955 AD Mýtne Ludany SVK 8 km M
  SKALKA Michal 2005 SVK Engerun Kids CH3
  ŠRÁMKOVÁ Alexandra 1985 SVK 8 km Z
  ŠTEFFEK František 1972 SVK 8 km M
  TOMOVIČ Robert 1988 Beh Senec SVK 8 km M
  VARGOVÁ Silvia 1990 Iron Gym Prešov SVK 8 km Z
  VAVROVA Yasmin 2007 SVK Engerun Kids D2
  VIGLAŠSKÝ Ján 2010 SVK Engerun Kids CH1
  VIGLAŠSKÝ Ján 2010 SVK Engerun Kids CH1
  WALLNEROVÁ Iglika 1973 SVK 8 km Z
  ŽOLDÁK Andrej 2008 SVK Engerun Kids CH2

 

 
© 2018 Slovenská triatlonová akadémia, created by SportSoft