CYKLOBRÁNA do PRÁZDNIN


  • 17.06.2018
  • Hotel Všemina u obce Všemina, Zlínský kraj
SportSoft - timing & resulting

List of racers

Choose the course

Select the racer

all courses

St.no.NameYearClubNat.CourseCategoryTeamPayment status
  ANTALOVÁ Aneta 2014 OSA SPORT TEAM SVK 300m (1 x PRCEK) 3a in Process
  ANTALOVÁ Ema 2011 OSA SPORT TEAM SVK 2600m (2 x VELKÝ okruh) 7a in Process
  BAJCIK Ladislav 1982 OSA SPORT TEAM SVK 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) R Bajcik family in Process
  BAJCIK Samuel 2008 OSA SPORT TEAM SVK 7000m (4 x MEGA okruh) 10b in Process
  BAJCIKOVA Alexandra 2009 OSA SPORT TEAM SVK 4800m (3 x OBR okruh) 9a Bajcik family in Process
339 BAŘINA Tomáš 2011 CZE 2600m (2 x VELKÝ okruh) 7b payment
139 BAROŠ Nikolas 2010 CZE 3200m (2 x OBR okruh) 8b payment
122 BARTOŇ Lukáš 2013 CZE 750m (1 x MALÝ okruh) 5b payment
123 BARTOŇ Vladimír 2011 CZE 2600m (2 x VELKÝ okruh) 7b payment
280 BEDNAŘÍK Martin 1972 Sádlík židle pro život CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) R Sádlík židle pro život payment
141 BEŇA Marek 1976 Zapro team CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) R Zapráci payment
140 BEŇOVÁ Silvie 2005 Zapro team CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) 12a Zapráci payment
252 BLAHNÍK Jakub 2007 TNS servis CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) 11b payment
253 BLAHNÍK Tomáš 2007 TNS servis CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) 11b payment
182 BLAŽEK Albert 2008 Team Forman Kids CZE 7000m (4 x MEGA okruh) 10b payment
30 BLAŽEK David 2007 PARDUS TUFO PROSTĚJOV CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) 11b payment
  BLUDSKÝ Matěj 2010 TITAN TRILIFE CZE 3200m (2 x OBR okruh) 8b in Process
347 BOLCEK Adam 2010 HBT Zlín CZE 3200m (2 x OBR okruh) 8b payment
303 BOSÁKOVÁ Eleonora 2010 CZE 3200m (2 x OBR okruh) 8a payment
247 BŘENEK Antonín 2010 CZE 3200m (2 x OBR okruh) 8b payment
246 BŘENEK Filip 2012 CZE 1500m ( 2 x MALÝ okuh) 6b payment
335 BRETTŠNAJDR Adam 2009 CZE 4800m (3 x OBR okruh) 9b payment
74 BŘEZNOVÁ Marie 2016 CZE 130m (1 x MRŇOUSEK) 1a payment
149 BURŠÍK Radim 1981 CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) R Kujóni payment
103 BURŠÍK Štěpán 2010 CZE 3200m (2 x OBR okruh) 8b payment
102 BURŠÍKOVÁ Tereza 2007 CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) 11a Kujóni payment
319 ČABLA Lukáš 2012 Nordica Ski Zlín CZE 1500m ( 2 x MALÝ okuh) 6b payment
206 ČABLA Tomáš 2013 CZE 750m (1 x MALÝ okruh) 5b payment
207 ČABLA Tomáš 1974 CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) R Čablovi payment
  CABLOVÁ Daniela 2007 CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) 11a in Process
208 ČABLOVÁ Valerie 2010 CZE 3200m (2 x OBR okruh) 8a Čablovi payment
199 ČALOVÁ Dominika 2011 CZE 2600m (2 x VELKÝ okruh) 7a payment
198 ČALOVÁ Natálie 2009 CZE 4800m (3 x OBR okruh) 9a payment
39 ČECHMÁNEK Eduard 2011 AD team CZE 2600m (2 x VELKÝ okruh) 7b Čechmánci payment
41 ČECHMÁNEK Oliver 2013 AD team CZE 750m (1 x MALÝ okruh) 5b payment
40 ČECHMÁNKOVÁ Olga 1981 AD team CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) R Čechmánci payment
324 ČERNÁ Karolína 2012 HBT Zlín CZE 1500m ( 2 x MALÝ okuh) 6a payment
325 ČERNÁ Lucie 2009 HBT Zlín CZE 4800m (3 x OBR okruh) 9a payment
305 CHLUBNA Šimon 2012 CZE 1500m ( 2 x MALÝ okuh) 6b payment
306 CHLUBNOVÁ Ella 2015 CZE 300m (1 x PRCEK) 2a payment
158 CHUDÁRKOVÁ Veronika 2008 Cykloch Team CZE 7000m (4 x MEGA okruh) 10a payment
171 CHUDY Jindra 2013 CZE 750m (1 x MALÝ okruh) 5b payment
169 CHUDY Vojta 2008 Team Forman Kids CZE 7000m (4 x MEGA okruh) 10b payment
353 DAG Kadir 2007 OSA SPORT TEAM SVK 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) 11b payment
9 DEDEK Aleš 1975 AD team CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) R Dedoušci payment
11 DEDEK Jakub 2012 AD team CZE 1500m ( 2 x MALÝ okuh) 6b Dedoušci payment
8 DEDEK Matěj 2009 AD team CZE 4800m (3 x OBR okruh) 9b payment
184 DOČEK Jiří 1976 CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) R J+V payment
185 DOČKOVÁ Viktorie 2011 CZE 2600m (2 x VELKÝ okruh) 7a J+V payment
19 DOHNAL Darek 2016 Zapro team CZE 130m (1 x MRŇOUSEK) 1b Zapro team payment
12345678

 

 
© 2018 AMENITY-EXTREM SPORT ZLÍN o.s., created by SportSoft