CYKLOBRÁNA do PRÁZDNIN


  • 17.06.2018
  • Hotel Všemina u obce Všemina, Zlínský kraj
SportSoft - timing & resulting

List of racers

Choose the course

Select the racer

all courses

St.no.NameYearClubNat.CourseCategoryTeamPayment status
139 BAROŠ Nikolas 2010 CZE 3200m (2 x OBR okruh) 8b payment
122 BARTOŇ Lukáš 2013 CZE 750m (1 x MALÝ okruh) 5b payment
123 BARTOŇ Vladimír 2011 CZE 2600m (2 x VELKÝ okruh) 7b payment
141 BEŇA Marek 1976 Zapro team CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) R Zapráci payment
140 BEŇOVÁ Silvie 2005 Zapro team CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) 12a Zapráci payment
182 BLAŽEK Albert 2008 Team Forman Kids CZE 7000m (4 x MEGA okruh) 10b payment
30 BLAŽEK David 2007 PARDUS TUFO PROSTĚJOV CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) 11b payment
74 BŘEZNOVÁ Marie 2016 CZE 130m (1 x MRŇOUSEK) 1a payment
149 BURŠÍK Radim 1981 CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) R Kujóni payment
103 BURŠÍK Štěpán 2010 CZE 3200m (2 x OBR okruh) 8b payment
102 BURŠÍKOVÁ Tereza 2007 CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) 11a Kujóni payment
  CABLOVÁ Daniela 2007 CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) 11a in Process
  ČALOVÁ Dominika 2011 CZE 2600m (2 x VELKÝ okruh) 7a in Process
  ČALOVÁ Natálie 2009 CZE 4800m (3 x OBR okruh) 9a in Process
39 ČECHMÁNEK Eduard 2011 AD team CZE 2600m (2 x VELKÝ okruh) 7b Čechmánci payment
41 ČECHMÁNEK Oliver 2013 AD team CZE 750m (1 x MALÝ okruh) 5b payment
40 ČECHMÁNKOVÁ Olga 1981 AD team CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) R Čechmánci payment
158 CHUDÁRKOVÁ Veronika 2008 Cykloch Team CZE 7000m (4 x MEGA okruh) 10a payment
171 CHUDY Jindra 2013 CZE 750m (1 x MALÝ okruh) 5b payment
169 CHUDY Vojta 2008 Team Forman Kids CZE 7000m (4 x MEGA okruh) 10b payment
9 DEDEK Aleš 1975 AD team CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) R Dedoušci payment
11 DEDEK Jakub 2012 AD team CZE 1500m ( 2 x MALÝ okuh) 6b payment
8 DEDEK Matěj 2009 AD team CZE 4800m (3 x OBR okruh) 9b Dedoušci payment
19 DOHNAL Darek 2016 Zapro team CZE 130m (1 x MRŇOUSEK) 1b Zapro team payment
22 DOHNAL Martin 2006 Zapro team CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) 11b Zapro payment
14 DOHNAL Patrik 2010 Zapro team CZE 3200m (2 x OBR okruh) 8b payment
18 DOHNAL Petr 1981 Zapro team CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) R Zapro team payment
21 DOHNAL Zdeněk 1979 Zapro team CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) R Zapro payment
15 DOHNALOVÁ Markéta 2013 Zapro team CZE 750m (1 x MALÝ okruh) 5a payment
32 DRONGOVÁ Eliška 2010 CZE 3200m (2 x OBR okruh) 8a payment
33 DRONGOVÁ Sofie 2013 CZE 750m (1 x MALÝ okruh) 5a payment
162 DUJKA Matyáš 2014 CZE 300m (1 x PRCEK) 4b Tryskáči payment
163 DUJKA Milan 1979 CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) R Tryskáči payment
104 FIŠER Petr 2010 KOLOKROUŽEK Zlín CZE 3200m (2 x OBR okruh) 8b payment
105 FIŠEROVÁ Markéta 2008 KOLOKROUŽEK Zlín CZE 7000m (4 x MEGA okruh) 10a payment
181 FRIDRICH Sebastián 2012 CZE 1500m ( 2 x MALÝ okuh) 6b payment
53 GAJDOŠ Štěpán 2005 4EVER Cyklo Bulis CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) 12b payment
161 GALUŠKOVÁ Adéla 2008 KOLOKROUŽEK Zlín CZE 7000m (4 x MEGA okruh) 10a payment
160 HALÁS Antonín 2011 CYKLO TEAM KOLARNA CZE 2600m (2 x VELKÝ okruh) 7b payment
159 HALÁS Václav 2007 CYKLO TEAM KOLARNA CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) 11b payment
64 HALUZIK Martin 1976 Cyklo team Kolárna CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) R Kolárna payment
63 HALUZÍK Martin 2007 605828705 CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) 11b Kolárna payment
65 HALUZÍK Tomáš 2013 Cyklo team Kolárna CZE 750m (1 x MALÝ okruh) 5b payment
82 HARLENDER Lukáš 2007 Cykloteam Kolárna CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) 11b payment
  HEFKA Jachym 2010 CZE 3200m (2 x OBR okruh) 8b in Process
  HEGAR Martin 2015 CZE 300m (1 x PRCEK) 2b in Process
  HEGAR Matyáš 2008 Život na kolech CZE 7000m (4 x MEGA okruh) 10b in Process
7 HŐHN Martin 2009 VRV pro sport z.s. CZE 4800m (3 x OBR okruh) 9b payment
28 HOLOUBKOVÁ Eliška 2008 TUFO CykloZákladna Otrokovice CZE 7000m (4 x MEGA okruh) 10a payment
29 HOLOUBKOVÁ Lucie 2013 TUFO CykloZákladna Otrokovice CZE 750m (1 x MALÝ okruh) 5a payment
12345

 

 
© 2018 AMENITY-EXTREM SPORT ZLÍN o.s., created by SportSoft