Nočný beh Trebišov 2018


  • 09.06.2018
  • Trebišov
SportSoft - timing & resulting

List of racers

Choose the course

Select the racer

all courses

St.no.NameYearClubNat.CourseCategoryPayment status
  BABIČOVÁ Veronika 1987 Zemplínska Teplica SVK 5 km Ž20-5 in Process
  BALLA Tomáš 1988 KRŠ Zemplínsky Klečenov SVK 5 km M20-5 in Process
  BARILA Jaroslav 1959 Veľaty SVK 10 km M50-10 in Process
  BARILOVÁ Viktória 1963 Veľaty SVK 10 km Ž50-10 in Process
  BIROVA Viera 1972 Trebišov SVK 5 km Ž40-5 in Process
  BIZUBOVÁ Rebeka 1999 Trebišov SVK 5 km JY-5 in Process
  BUMBERA Juraj 1976 Trebišov SVK 10 km M40-10 in Process
  ČERVEŇÁK Michal 1992 AC Michalovce SVK 5 km M20-5 in Process
  DEMEOVÁ Eva 1978 Trebišov SVK 5 km Ž40-5 in Process
  DOMANIČ Štefan 1998 Sečovce SVK 5 km M20-5 in Process
  FERJOVÁ Katarína 1981 Prešov SVK 10 km Ž20-10 in Process
5 FUGEDYOVÁ Monika 1976 Zemplínska Teplica SVK 5 km Ž40-5 payment
  IVANOVÁ Helena 1959 Veľaty SVK 10 km Ž50-10 in Process
  JENČÁR Jaroslav 1977 Košice SVK 10 km M40-10 in Process
  JEŇO František 1962 AC Michalovce SVK 10 km M50-10 in Process
2 JURÍKOVÁ Adriana 1977 Zemplínska Teplica SVK 5 km Ž40-5 payment
3 KAŠČÁKOVÁ Veronika 1987 Zemplínska Teplica SVK 5 km Ž20-5 payment
  KINOVÁ Zuzana 1996 SVK 5 km Ž20-5 in Process
7 KOHUT Martin 1985 Trebišov SVK 5 km M20-5 payment
  KUČATÁ Štefánia 1982 Veľaty SVK 5 km Ž20-5 in Process
6 MAJERNÍK Milan 1970 MARAS team SVK 5 km M40-5 payment
1 MARAS Ladislav 1963 MARAS team SVK 5 km M40-5 payment
  MEDVEĎOVÁ Zuzana 1983 Trebišov SVK 5 km Ž20-5 in Process
  MICHEL Bourdier 1984 Košice FRA 5 km M20-5 in Process
  MIHALIČOVÁ Simona 2005 Klub orientačného behu ATU Košice SVK Detské trate D12 in Process
  PANDA Patrik 1977 SVK 5 km M40-5 in Process
  PANDOVÁ Andrea 1984 SVK 5 km Ž20-5 in Process
  PETROVÁ Jana 1979 MARAS team-KE SVK 5 km Ž20-5 in Process
  PITROVSKA Regina 1975 Trebisov SVK 10 km Ž40-10 in Process
4 POGÁNY Branko 1978 Active Life Košice SVK 10 km M40-10 payment
  PSOTOVÁ Alena 1972 Košice SVK 5 km Ž40-5 in Process
  REISZOVA Eva 1983 Svinica SVK 10 km Ž20-10 in Process
  REMIAS Peter 1977 Active life SVK 10 km M40-10 in Process
  SABO Gabriel 1961 VVS Michalovce SVK 10 km M50-10 in Process
  SEŇKOVSKÁ Dominika 1989 Trebišov SVK 5 km Ž20-5 in Process
  ŠIMKO Michal 1961 Trebišov SVK 5 km M40-5 in Process
  ŠIMKOVÁ Eva 1958 Trebišov SVK 5 km Ž40-5 in Process
  SINČÁK Rudolf 2005 Trebišov SVK Detské trate CH12 in Process
  SINČÁKOVÁ Milada 1976 Trebišov SVK 5 km Ž40-5 in Process
  ŠIROTNÍKOVÁ Emília 2000 Michaľany SVK 5 km JY-5 in Process
  ŠKRABALA Michal 1983 Trebišov SVK 10 km M20-10 in Process
  TOTHOVA Monika 1966 Bez klubu SVK 10 km Ž50-10 in Process
  TUSAI Lucie 1984 Zemplínske Hradište SVK 5 km Ž20-5 in Process
  VIKTÓRIA Dragulová 1993 Trebišov SVK 5 km Ž20-5 in Process
  VITKO Maroš 1974 Trebišov SVK 5 km M40-5 in Process
  VITKOVÁ Viktória 1977 Trebišov SVK 10 km Ž40-10 in Process
  VRBIAKOVÁ Edita 1978 MARAS team-KE SVK 5 km Ž40-5 in Process

 

 
© 2018 OZ STOPA, created by SportSoft