Specialized - EXTRÉM BIKE MOST 2018
Český pohár XCM


  • 23.06.2018
  • Most
SportSoft - timing & resulting

Seznam přihlášených závodníků

Vyberte trať

Zadejte závodníka

všechny tratě

JménoRočníkKlubNár.TraťKategorieStav platby
ADAMEC David 1983 CZE Hobby 35 km H30-39 zaplaceno
ADEL Filip 1990 Superior Suninvent Team CZE Extrém 72/56 km MEL zaplaceno
AHNERT Peter 1978 GIANT Racing Zschopau GER Extrém 72/56 km M40-49 zaplaceno
ARNOLD Zdeněk 1973 Haven team CZE Extrém 72/56 km MEL zaplaceno
AUBRECHT Miroslav 1973 CZE Hobby 35 km H40-49 zaplaceno
AUTERSKÝ Václav 1988 Radynebike.cz CZE Extrém 72/56 km M30-39 zaplaceno
BABIČKA Pavel 1976 SOLVINY CZE Hobby 35 km H40-49 zaplaceno
BABKA Jaroslav 1983 JIKO Čácha Sušice CZE Extrém 72/56 km M30-39 zaplaceno
BAČINA Lukáš 1991 CZE Hobby 35 km H17-29 zaplaceno
BALÁŠ Jakub 1990 Hobíci CZE Hobby 35 km H17-29 zaplaceno
BARDZÁK Lukáš 1980 Benekolo CZE Hobby 35 km H30-39 zaplaceno
BÄRSCH Sascha 1972 Zündelbrigade GER Extrém 72/56 km M40-49 zaplaceno
BÁRTA Luboš 1993 KL sport Most CZE Extrém 72/56 km MEX zaplaceno
BÁRTA Martin 2005 CK Bítovská CZE Hobby 35 km H<14 zaplaceno
BÁRTA Zdeněk 1974 CZE Hobby 35 km H40-49 zaplaceno
BARTHOLD Norman 1977 Team KBC - RSV Erzgebirge GER Hobby 35 km H40-49 zaplaceno
BARTOŇ Vojtěch 1988 Krabcycles CZE Hobby 35 km H30-39 zaplaceno
BARTOŇOVÁ Veronika 1988 Chirurgie TN CZE Hobby 35 km HŽ17-39 zaplaceno
BARTOSHEK Anton 1989 RE/MAX Synergy CZE Extrém 72/56 km MEX zaplaceno
BARTOVSKÝ Roman 2000 KL sport Most              CZE Hobby 35 km H17-29 zaplaceno
BARTOVSKÝ Tomáš 2003 KL sport Most CZE Hobby 35 km H15-16 zaplaceno
BARVÍKOVÁ Kateřina 2012 Sport areál Klíny CZE SuperMinibike D6 zaplaceno
BAŤKA Alex 2016 CZE SuperMinibike Ch-O zaplaceno
BAŤKA Jan 1976 CZE Hobby 35 km H40-49 zaplaceno
BAUMANN Mike 1997 TBR - Werner GER Extrém 72/56 km MEX zaplaceno
BAUMGÄRTEL Lutz 1980 SCOTT BIKE24 /RSV Bautzen GER Extrém 72/56 km MEL zaplaceno
BAŽANT Jakub 1989 MelCon cycling team CZE Extrém 72/56 km MEX zaplaceno
BEČKA Vojtěch 2009 Velosport Bílina CZE Minibike 6 km Ch9-10 zaplaceno
BEČKOVÁ Barbora 2006 Velosport Bílina CZE Minibike 6 km D11-12 zaplaceno
BEČVÁŘ Robert 1979 CZE Extrém 72/56 km M30-39 zaplaceno
BEDNÁR Jan 1979 CZE Extrém 72/56 km M30-39 zaplaceno
BEDRNÍKOVÁ Karolína 2003 Dukla Praha CZE Hobby 35 km HŽ15-16 zaplaceno
BĚHOUNEK Jindřich 1977 HOUMR Coowa TEAM CZE Hobby 35 km H40-49 zaplaceno
BĚHOUNKOVÁ Andrea 1978 HOUMR Coowa TEAM CZE Hobby 35 km HŽ40+ zaplaceno
BENDA Zdeněk 1976 CZE Hobby 35 km H40-49 zaplaceno
BENEŠ Radek 1970 CZE Extrém 72/56 km M40-49 zaplaceno
BENEŠ Tomáš 2015 CZE SuperMinibike Ch-O zaplaceno
BERÁNEK Michal 1967 Je-Be-Ti , Aussig CZE Extrém 72/56 km M50+ zaplaceno
BERGEROVÁ Karolina 1992 Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.L CZE Extrém 72/56 km Ž19-39 nezaplaceno
BESPERÁT Tomáš 1986 CZE Extrém 72/56 km M30-39 zaplaceno
BIELIK Karel 1956 CZE Hobby 35 km H60+ zaplaceno
BINDER Diego 2007 GER Minibike 6 km Ch11-12 zaplaceno
BINTER Dalibor 1964 Havem team CZE Extrém 72/56 km M50+ zaplaceno
BLÁHOVÁ Lucie 2004 BAOS CZE Hobby 35 km HŽ<14 zaplaceno
BLAHOŽ František 1979 CZE Extrém 72/56 km M30-39 zaplaceno
BLECHA Jaroslav 1958 Terri Team Most CZE Hobby 35 km H60+ zaplaceno
BLOUDEK Ondrej 1977 VK Blesk CZE Extrém 72/56 km M40-49 zaplaceno
BOHÁČ Václav 2006 CZE Minibike 6 km Ch11-12 zaplaceno
BOHATA Tomáš 1971 CZE Hobby 35 km H40-49 zaplaceno
BOKROŠ Jakub 1982 CZE Hobby 35 km H30-39 nezaplaceno
1234567891011121314151617

 

 
© 2018 KL sport Most, created by SportSoft