RALLYE SUDETY 2018


  • 08.09.2018
  • Teplice nad Metují
SportSoft - timing & resulting

Seznam přihlášených závodníků

Vyberte trať

Zadejte závodníka

všechny tratě

JménoRočníkKlubNár.TraťKategorieStav platby
ADÁMEK Daniel 1999 Redpoint Eleven Team CZE 33 km KMB zaplaceno
BABKA Jaroslav 1983 Jiko ČÁCHA Sušice CZE 113 km DM30 zaplaceno
BARTÁK Jiří 1974 Eurofoam team CZE 113 km DM40 zaplaceno
BARTOLOMĚJEV Pavel 1972 KERTEAM CZE 60 km SM40 zaplaceno
BAŽANT Jiří 1984 AIX TEAM CZE 113 km DM30 zaplaceno
BEDNAŘÍK Jan 2007 CZE 33 km KM11 zaplaceno
BEDNAŘÍK Stanislav 1975 CZE 33 km KM19 zaplaceno
BEJR Štěpán 1987 CZE 60 km SM30 zaplaceno
BENEŠ František 1978 Rajec Alivictus CZE 113 km DM40 zaplaceno
BERAN Olda 1950 GIANT Pítrs bikes CZE 60 km SM60 zaplaceno
BEZUŠKOVÁ Leontýna 2005 Pítrs bikes CZE 33 km KŽ11 v procesu
BINAR Luboš 1966 Hobuk CZE 113 km DM50 zaplaceno
BINDEROVÁ Petra 2003 Head Bike TJ Opava CZE 33 km KŽ15 v procesu
BINDEROVÁ Petra 2003 Head Bike TJ Opava CZE 33 km KŽ15 zaplaceno
BITNAR Matěj 1988 SKH královehradeckého kraje CZE 113 km DM30 zaplaceno
BLOUDEK Ondrej 1977 CZE 113 km DM40 v procesu
BODINGBAUER Milan 1979 AIX TEAM CZE 113 km DM30 zaplaceno
BOHABOJOVÁ Olga 1976 Lékárna Zásmuky CZE 60 km SŽ40 zaplaceno
BOREČEK Tomáš 1957 Novatop Lapierre CZE 113 km DM60 zaplaceno
BROŽ Vítězslav 1970 CZE 60 km SM40 zaplaceno
BRUZEK Michal 1983 CZE 113 km DM30 zaplaceno
BRYCH Petr 1963 PBV MTB TEAM Brno CZE 113 km DM50 zaplaceno
BŘEZÍK Martin 1971 CZE 113 km DM40 v procesu
BUREŠ Michal 1980 Pod Ostašem CZE 113 km DM30 zaplaceno
BUREŠ Pavel 1975 ABND RACING TEAM CZE 113 km DM40 zaplaceno
BURSÍK Aleš 1973 Bikehome CZE 113 km DM40 zaplaceno
BURÝŠEK Jan 1988 TriClub Dobruška CZE 113 km DM30 zaplaceno
CESNAKOVÁ Milena 1985 Maloja - Rocky Mountain Team CZE 113 km DŽ30 zaplaceno
CÍSAŘ Libor 1965 CZE 113 km DM50 zaplaceno
COUFAL Tomáš 2001 Apache Loko Trutnov CZE 60 km SM29 zaplaceno
CSONTOS Marián 1975 TryOne Brno CZE 33 km KMJ zaplaceno
ČÁP Lukáš 1984 HSK cycling team CZE 113 km DM30 zaplaceno
ČAPEK Jiří 1979 Válec Úvaly CZE 113 km DM30 zaplaceno
ČÁSENSKÝ Jiří 1968 CZE 60 km SM50 v procesu
ČECH Jan 2002 HEAD BIKE TJ OPAVA CZE 33 km KM15 zaplaceno
ČEJKA Daniel 1999 CK MTB Hlinsko CZE 113 km DM29 v procesu
ČERMÁK Vítek 1977 STS CHVOJKOVICE BROD CZE 113 km DM40 zaplaceno
ČERNÝ Martin 1964 Vella Team CZE 113 km DM50 zaplaceno
DE GROOT Anne 1959 Bushbikers NED 60 km SM50 zaplaceno
DOLEČEK Přemysl 2007 SK Žamberk Tessuti sport CZE 33 km KM11 v procesu
DOLEJŠ Miloš 1974 CZE 60 km SM40 zaplaceno
DOLEJŠOVÁ Lenka 1984 CZE 60 km SŽ30 zaplaceno
DOSTAL Patrik 1991 Rafkarna IDEA Cycling Team CZE 60 km SM29 v procesu
DOSTÁL Erik 1995 CZE 60 km SM29 v procesu
DOSTAL Patrik 1991 Rafkarna IDEA Cycling Team CZE 60 km SM29 zaplaceno
DOSTAL Vaclav 1982 CZE 113 km DM30 zaplaceno
DREJSL Lukáš 1986 SKIBIKECENTRUM.CZ team CZE 113 km DM30 zaplaceno
DRELUCH Jaroslaw 1971 POL 113 km DM40 zaplaceno
DROBNÝ Miroslav 1963 GT Cotkytle CZE 60 km SM50 v procesu
DUCHÁČ Josef 1989 CZE 113 km DM29 zaplaceno
123456789

 

 
© 2018 Sportovní klub REDPOINT TEAM z.s., created by SportSoft