ME v krose Šamorín - Beh pre verejnosť


  • 10.12.2017
  • Šamorín
SportSoft - timing & resulting

Zoznam prihlásených pretekárov

Vyberte trať

Zadajte pretekára

všetky trate

St. č.MenoRočníkKlubNár.TraťKategóriaTímStav platby
51 ADAME Erik 1987 Volkswagen Slovakia, a.s. SVK 6 km M zaplatené
52 ALEX Vladimír 1971 RETRO RUNNING TEAM SVK 6 km M40 RETRO RUNNING TEAM 2 zaplatené
53 ALMÁŠI Marian 1970 AK Veterán Bratislava SVK 6 km M40 AK Veterán Bratislava zaplatené
54 AMBRÓZ Jozef 1967 Bežecký klub Poprad SVK 6 km M50 Poprad 5 zaplatené
  AMBROŽ Adrián 1999 Trenčín SVK 6 km M v procese
55 AMBRUŠ Ondrej 2002 AK Bojničky SVK 6 km M zaplatené
56 ANDREJČÁK Tomáš 1968 Bratislava SVK 6 km M40 zaplatené
57 ANETTA Juraj 1977 Pávoví Nurminátori SVK 6 km M40 zaplatené
58 ARNOLD Patrik 1998 OUTofFORM SVK 6 km M OUTofFORM zaplatené
59 ARPASOVA Lubomira 1989 Deutsche Telekom sports club, Ironman Team Levice SVK 6 km Z zaplatené
60 BAČÍK Pavol 1976 ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová SVK 6 km M40 zaplatené
61 BAČOVÁ Michaela 2004 MAC Rača SVK 6 km Z MAC Rača D zaplatené
62 BADINSKÁ Andrea 1976 Svätý Jur SVK 6 km Z40 zaplatené
63 BADINSKÁ Laura 2002 CK Svätý Jur SVK 6 km Z zaplatené
64 BADINSKÝ Patrik 1974 CK Svätý Jur SVK 6 km M40 zaplatené
65 BACHRATÝ Ľuboš 1980 Bratislava SVK 6 km M zaplatené
66 BAKONYI Roman 1982 Team OCRA Slovakia SVK 6 km M zaplatené
67 BALAZS Marian 1983 Trstena na Ostrove SVK 6 km M zaplatené
68 BALAZS SZALAY Zita 1984 Trstena na Ostrove SVK 6 km Z zaplatené
69 BALÁŽ Rastislav 1977 Pezinok SVK 6 km M40 zaplatené
70 BALÁŽOVIECHOVÁ Hana 2003 MAC Rača SVK 6 km Z MAC Rača C zaplatené
71 BALÁŽOVIECHOVÁ Zuzana 2001 MAC Rača SVK 6 km Z MAC Rača C zaplatené
72 BALUCH Matej 2000 AŠK Slávia SNV SVK 6 km M issa knife zaplatené
  BALUŠKOVÁ Eva 1993 Šaľa SVK 6 km Z v procese
73 BARÁNYI Milan 1962 TBK TORA Topoľčany SVK 6 km M50 zaplatené
849 BARIAKOVÁ Sára 2005 ATLETICKÝ KLUB KRUPINA SVK 1,5 km - detský beh D zaplatené
74 BARIN Ivan 1982 Bratislava SVK 6 km M zaplatené
75 BARINKOVÁ Katarína 1985 Bratislava SVK 6 km Z zaplatené
76 BAROK Jakub 2002 Šamorín SVK 6 km M zaplatené
77 BAROKOVÁ Silvia 1975 Šamorín SVK 6 km Z40 zaplatené
78 BARTA Tomáš 1983 Bratislava SVK 6 km M zaplatené
79 BARTOVIČ Juraj 1980 Zeleneč team SVK 6 km M Zeleneč team zaplatené
80 BAŠNÁKOVÁ Jana 1979 AK Veterán Bratislava SVK 6 km Z AK Veterán Bratislava Women zaplatené
  BATYKOVÁ Sofia 2003 Tvrdošovce SVK 1,5 km - detský beh D v procese
81 BAZSÓ HORVÁTHOVÁ Zuzana 1990 Dunajská Streda SVK 6 km Z zaplatené
82 BELLUŠ Martin 1974 Running Pro SVK 6 km M40 Running Pro zaplatené
83 BELZÁR Milan 1967 SVK 6 km M50 zaplatené
84 BEŇA Ján 1990 BEHAME.sk SVK 6 km M zaplatené
86 BENDA Martin 1972 Bežecký klub Poprad SVK 6 km M40 Poprad 3 zaplatené
85 BENDA Martin 1999 Bežecký klub Poprad SVK 6 km M Poprad 1 zaplatené
87 BENEDEK Alexej 1987 SVK 6 km M zaplatené
88 BERNÁTH František 1959 TK TRIATLON Dvory nad Žitavou SVK 6 km M50 zaplatené
89 BEZÁKOVÁ Andrea 1984 Adidas Runners SVK 6 km Z zaplatené
801 BIELEK Filip 2003 Kryha SVK 1,5 km - detský beh CH zaplatené
90 BIELEK Juraj 1976 Bratislava SVK 6 km M40 zaplatené
91 BIELESCH Jozef 1988 IRONMAN Team Levice SVK 6 km M zaplatené
92 BÍRÓ Alexander 1964 Dolný Štál SVK 6 km M50 zaplatené
93 BÍRÓ Balázs 1979 Dolný Štál SVK 6 km M zaplatené
94 BÍRÓ Dávid 1995 Dolný Štál SVK 6 km M zaplatené
95 BÍRÓOVÁ Alexandra 1991 Dolný Štál SVK 6 km Z zaplatené
123456789101112131415

 

 
© 2019 Slovenský atletický zväz, created by SportSoft