T-Mobile Olympijský běh - Bronzový závod Valašské Klobouky


  • 21.06.2017
  • Valašské Klobouky
SportSoft - timing & resulting

List of racers

Choose the course

Select the racer

all courses

NameYearNat.CourseCategoryPayment status
AMBRŮZ Matěj 2011 CZE Závod pro děti do 15 let Ch payment
AMBRŮZOVÁ Magda 1982 CZE 5 KM - Dospělí Z payment
BAČO Radek 2011 CZE Závod pro děti do 15 let Ch payment
BAČO Radomír 1976 CZE 5 KM - Dospělí M payment
BAČOVÁ Barbora 2007 CZE Závod pro děti do 15 let D payment
BAČOVÁ Darja 2013 CZE Závod pro děti do 15 let D payment
BLIŽŇÁK Josef 1976 CZE 5 KM - Dospělí M payment
BLIŽŇÁKOVÁ Kateřina 2000 CZE 3,5 KM - Dospělí Z payment
ČERVENKA Radim 2011 CZE Závod pro děti do 15 let Ch payment
ČERVENKOVÁ Laura 2014 CZE Závod pro děti do 15 let D payment
CHROMEKOVÁ Helena 1986 CZE 5 KM - Dospělí Z payment
ČTVRTLÍK Jaroslav 1972 CZE 5 KM - Dospělí M payment
CUŘÍN Robin 2008 CZE Závod pro děti do 15 let Ch payment
CUŘÍNOVÁ Viktorie 2006 CZE Závod pro děti do 15 let D payment
DOHNAL Jiří 1976 CZE 5 KM - Dospělí M payment
FIALA Aleš 1967 CZE 5 KM - Dospělí M payment
FIALOVÁ Eva 1972 CZE 5 KM - Dospělí Z payment
FOJTÍK Radim 1978 CZE 5 KM - Dospělí M payment
FRITSCHKOVÁ Žaneta 2005 CZE Závod pro děti do 15 let D payment
GREGUŠIAK Lukáš 1994 CZE 5 KM - Dospělí M payment
HAMADA Jakub 2006 CZE Závod pro děti do 15 let Ch payment
HAMADA Martin 2002 CZE Závod pro děti do 15 let Ch payment
HAMADOVÁ Martina 2002 CZE Závod pro děti do 15 let D payment
HLAVIČKA Adam 2006 CZE Závod pro děti do 15 let Ch payment
HLAVIČKA Rman 1977 CZE 5 KM - Dospělí M payment
HOLZNEROVÁ Petra 1972 CZE 5 KM - Dospělí Z payment
HOŘÁK Marek 2000 CZE 5 KM - Dospělí M payment
HRABINOVÁ Markéta 1972 CZE 5 KM - Dospělí Z payment
HRADILOVÁ Nikol 2012 CZE Závod pro děti do 15 let D payment
JANIČEK Adam 2002 SVK Závod pro děti do 15 let Ch payment
JANIČEK Robert 1969 SVK 3,5 KM - Dospělí M payment
JANIČEK Tomaš 2004 SVK Závod pro děti do 15 let Ch payment
JANIČKOVA Iveta 1976 SVK 5 KM - Dospělí Z payment
JANIČKOVA Katka 2005 SVK Závod pro děti do 15 let D payment
JANÍK Jan 2010 CZE Závod pro děti do 15 let Ch payment
JANÍK Martin 1982 CZE 5 KM - Dospělí M payment
JURČA Stanislav 1967 CZE 5 KM - Dospělí M payment
KAMENCAK Marek 2006 CZE Závod pro děti do 15 let Ch payment
KAŠŠA Ladislav 1970 CZE 5 KM - Dospělí M payment
KAŠŠOVÁ Jarka 1971 CZE 3,5 KM - Dospělí Z payment
KOCOUREK Martin 1975 CZE 5 KM - Dospělí M payment
KOCOUREK Martin 2010 CZE Závod pro děti do 15 let Ch payment
KOCOUREK Václav 1998 CZE 5 KM - Dospělí M payment
KOCOUREK Václav 2008 CZE Závod pro děti do 15 let Ch payment
KOCOURKOVÁ Lenka 1980 CZE 5 KM - Dospělí Z payment
KREJČÍ Anna 2011 CZE Závod pro děti do 15 let D payment
KUBÍKOVÁ Marie 1966 CZE 5 KM - Dospělí Z payment
LATINAKOVA Martina 1988 CZE 5 KM - Dospělí Z payment
LEHOCKÁ Nela 2013 CZE Závod pro děti do 15 let D payment
LEHOCKÝ Daniel 2011 CZE Závod pro děti do 15 let Ch payment
12

 

 
© 2018 Český olympijský výbor, created by SportSoft