T-Mobile Olympijský běh - Bronzový závod České Budějovice loděnice


  • 21.06.2017
  • České Budějovice
SportSoft - timing & resulting

List of racers

Choose the course

Select the racer

all courses

NameYearNat.CourseCategoryPayment status
ALEŠOVÁ Antonie 2010 CZE Závod pro děti do 15 let D payment
BÁČKOVÁ Sandra 2002 CZE Závod pro děti do 15 let D payment
BARTOŠ Michal 1995 CZE 5 KM - Dospělí M payment
BENEDA Michal 1988 CZE 5 KM - Dospělí M payment
BEREDZAS Adam 2005 CZE Závod pro děti do 15 let Ch payment
BLAŽKOVÁ Zuzana 1992 CZE 5 KM - Dospělí Z payment
BODLÁK Pavel 2003 CZE Závod pro děti do 15 let Ch payment
BÖHMOVÁ Václava 1989 CZE 5 KM - Dospělí Z payment
BROŽOVÁ Kateřina 1980 CZE 5 KM - Dospělí Z payment
BRUSOVÁ Monika 1992 CZE 5 KM - Dospělí Z payment
CAPOUCHOVÁ Nina 1986 CZE 5 KM - Dospělí Z payment
ČÁPOVÁ Markéta 2005 CZE Závod pro děti do 15 let D payment
ČÁPOVÁ Zuzana 2008 CZE Závod pro děti do 15 let D payment
ČELEDA Jiří 1988 CZE 5 KM - Dospělí M payment
CHLUPÁČOVÁ Jitka 1969 CZE 5 KM - Dospělí Z payment
ČINČURA Petr 1984 CZE 5 KM - Dospělí M payment
ČINČUROVÁ Pavla 1984 CZE 5 KM - Dospělí Z payment
DOLEŽELOVÁ Mirka 1977 CZE 5 KM - Dospělí Z payment
DRNOVÁ Pavlína 1990 CZE 5 KM - Dospělí Z payment
DUPAL Petr 1986 CZE 5 KM - Dospělí M payment
DURČANSKÁ Tereza 2009 CZE Závod pro děti do 15 let D payment
DUŠEK Lukáš 1979 CZE 5 KM - Dospělí M payment
DUŠKOVÁ Jana 1960 CZE 5 KM - Dospělí Z payment
FIALOVÁ Anna 2009 CZE Závod pro děti do 15 let D payment
FIALOVÁ Lucie 1979 CZE 5 KM - Dospělí Z payment
FILOUŠ Jiří 2008 CZE Závod pro děti do 15 let Ch payment
FILOUŠ Ondřej 2010 CZE Závod pro děti do 15 let Ch payment
FILOUŠOVÁ Markéta 1980 CZE 5 KM - Dospělí Z payment
FRANĚK Miroslav 1993 CZE 5 KM - Dospělí M payment
FROLDA Pavel 1990 CZE 5 KM - Dospělí M payment
FROMMOVA Anna 2009 CZE Závod pro děti do 15 let D payment
GRIBBIN Daniel sebastian 2003 CZE Závod pro děti do 15 let Ch payment
HAJNÝ Josef 1985 CZE 5 KM - Dospělí M payment
HANUŠ Pavel 1962 CZE 5 KM - Dospělí M payment
HLAVÁČOVÁ Barbora 1991 CZE 5 KM - Dospělí Z payment
HLAVÁČOVÁ Veronika 1993 CZE 5 KM - Dospělí Z payment
HOMOLKA Jan 1990 CZE 5 KM - Dospělí M payment
HOMOLKOVÁ Kateřina 1989 CZE 5 KM - Dospělí Z payment
HONSOVÁ Romana 1987 CZE 5 KM - Dospělí Z payment
HOTOVÝ Karel 1978 CZE 5 KM - Dospělí M payment
HOVORKA Ladislav 2000 CZE 5 KM - Dospělí M payment
HOVORKOVÁ Dominika 1994 CZE 5 KM - Dospělí Z payment
HOVORKOVÁ Michaela 1968 CZE 5 KM - Dospělí Z payment
HRONÍKOVÁ Šárka 1984 CZE 5 KM - Dospělí Z payment
HYŠKA Josef 2011 CZE Závod pro děti do 15 let Ch payment
HYŠKOVÁ Elena 2005 CZE Závod pro děti do 15 let D payment
JAKEŠ Petr 2008 CZE Závod pro děti do 15 let Ch payment
JAKEŠOVÁ Jitka 1979 CZE 5 KM - Dospělí Z payment
JAN Mikuláš 2001 CZE 5 KM - Dospělí M payment
JANATOVÁ Eva 1975 CZE 5 KM - Dospělí Z payment
1234

 

 
© 2017 Český olympijský výbor, created by SportSoft