Specialized - Extrém bike Most 2017 - ČP XCM


  • 03.06.2017
  • Most
SportSoft - timing & resulting

Zoznam prihlásených pretekárov

Vyberte trať

Zadajte pretekára

všetky trate

MenoRočníkKlubNár.TraťKategóriaStav platby
ADAMEC David 1983 CZE Hobby 35 km H30-39 zaplatené
ADAMEC Petr 1973 CZE Hobby 35 km H40-49 zaplatené
ADÁMEK Lukáš 2001 Bicykl kříž team CZE Hobby 35 km H15-16 zaplatené
ADÁMKOVÁ Klára 2011 CZE Děti D-O zaplatené
ADEL Filip 1990 Superior MTB Team CZE Extrém 72/56 km MEL zaplatené
AHNERT Peter 1978 Giant-Racing-Team Zschopau GER Extrém 72/56 km M30-39 zaplatené
ANDĚL Jakub 2001 Výtopna Kopisty CZE Hobby 35 km H15-16 zaplatené
ANDREJŠÍN David 1995 CZE Hobby 35 km H17-29 zaplatené
ANRANGO Alexej Jonathan 1989 ECU Extrém 72/56 km MEX zaplatené
ARNOLD Zdeněk 1973 CZE Extrém 72/56 km M40-49 zaplatené
BAAROVÁ Petra 1998 Cyklosport pit-stop Klatovy CZE Extrém 72/56 km Ž19-39 zaplatené
BABKA Jaroslav 1983 Jiko Čácha Sušice CZE Extrém 72/56 km M30-39 zaplatené
BABOVÁK Lukáš 1988 Nevix CZE Extrém 72/56 km MEX zaplatené
BAHENSKÁ Jana 1969 Terri Team CZE Hobby 35 km HŽ40+ zaplatené
BALÁŠ Jakub 1990 Bacyl CZE Hobby 35 km H17-29 zaplatené
BÁRTA Luboš 1993 KL sport Most CZE Extrém 72/56 km MEX zaplatené
BÁRTA Zdeněk 1974 CZE Hobby 35 km H40-49 zaplatené
BARTOŇ Matěj 2006 Bacyl CZE Minibike 6 km Ch11-12 zaplatené
BARTOŇ Rostislav 1967 Bacyl CZE Hobby 35 km H50-59 zaplatené
BARTOVSKÝ Roman 2000 KL sport Most CZE Hobby 35 km H17-29 zaplatené
BARTOVSKÝ Tomáš 2003 KL sport Most CZE Hobby 35 km H<14 zaplatené
BARVÍKOVÁ Kateřina 2012 Sport areál Klíny CZE Děti D<5 zaplatené
BAŤKA Jan 1976 chaustralani CZE Hobby 35 km H40-49 zaplatené
BAUMANN Mike 1997 TBR-Wermer GER Extrém 72/56 km MEX zaplatené
BAUMGÄRTEL Lutz 1980 SCOTT Bike24 MTB Team/ RSV Bautzen GER Extrém 72/56 km MEL zaplatené
BEČKA Vojtěch 2009 Velosport team Bílina CZE Minibike 6 km Ch<8 zaplatené
BEČKOVÁ Barbora 2006 Velosport team Bílina CZE Minibike 6 km D11-12 zaplatené
BEDNÁR Jan 1979 Sweep cycling Chomutov CZE Extrém 72/56 km M30-39 zaplatené
BEDNÁROVÁ Laura 2009 Sweep cycling Chomutov CZE Minibike 6 km D<8 zaplatené
BEDNAŘÍKOVÁ Jana 1988 AMENITY EXTREM SPORT TEAM CZE Extrém 72/56 km Ž19-39 zaplatené
BELINGEROVA Lenka 1970 CZE Extrém 72/56 km Ž40+ zaplatené
BERÁNEK Michal 1967 CZE Extrém 72/56 km M50+ zaplatené
BERKA Michal 2005 CZE Minibike 6 km Ch11-12 zaplatené
BIELÍK Karel 1956 CZE Hobby 35 km H60+ zaplatené
BÍLEK Aleš 1979 Czech Tallboys CZE Extrém 72/56 km M30-39 zaplatené
BINTER Dalibor 1964 SDH Všelibice CZE Hobby 35 km H50-59 zaplatené
BLÁHOVÁ Lucie 2004 Baník Osek CZE Hobby 35 km HŽ<14 zaplatené
BLÁHOVÁ Milada 1947 CZE Hobby 35 km HŽ40+ zaplatené
BLÁHOVÁ Nikola 2001 CZE Hobby 35 km HŽ15-16 zaplatené
BLAŽKA Petr 1948 CZE Hobby 35 km H60+ zaplatené
BLECHA Jaroslav 1958 Terri Team CZE Hobby 35 km H50-59 zaplatené
BOBEK František 1968 Sparťani CZE Hobby 35 km H40-49 zaplatené
BOHATA Tomáš 1971 CZE Hobby 35 km H40-49 zaplatené
BÖNISCH Matthias 1983 GER Extrém 72/56 km M30-39 zaplatené
BÖNISCH Stefan 1982 GER Extrém 72/56 km M30-39 zaplatené
BOROVSKÝ Michal 1970 Superior MTB Team CZE Extrém 72/56 km M40-49 zaplatené
BRABEC Petr 1975 CZE Hobby 35 km H40-49 zaplatené
BRAVENÝ Stanislav 1961 Bacyl CZE Hobby 35 km H50-59 zaplatené
BRENDL Tomáš 1986 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO CZE Extrém 72/56 km M30-39 zaplatené
BRETSCHNEIDER Jan 1976 Team ProCycle e.V. GER Extrém 72/56 km M40-49 zaplatené
123456789101112131415161718

 

 
© 2018 KL sport Most, created by SportSoft