SPECIALIZED RALLYE SUDETY 2017


  • 09.09.2017
  • Teplice nad Metují
SportSoft - timing & resulting

Seznam přihlášených závodníků

Vyberte trať

Zadejte závodníka

všechny tratě

St.č.JménoRočníkKlubNár.TraťKategorieStav platby
  ARDELLI Marek 1983 Bike Finger Wałbrzych POL 113 km DM30 v procesu
129 AUTERSKÝ Václav 1988 RadyneBike, Bikeranch CZE 113 km DM29 zaplaceno
154 BABKA Jaroslav 1983 Cyklosport Klatovy CZE 113 km DM30 zaplaceno
  BARTOLOMĚJEV Pavel 1972 KERTEAM CZE 60 km SM40 v procesu
238 BARTOŠ MBA Kamil 1982 Troscy-club Vysoké Mýto CZE 113 km DM30 zaplaceno
2025 BAVIČ Milodar 1978 jednokolka.cz CZE 33 km KMJ zaplaceno
  BEDNÁŘ Karel 1982 Sportovní klub hasičů KH kraje CZE 113 km DM30 v procesu
  BEDNAŘÍKOVÁ Jana 1988 AMENITY- EXTREM SPORT TEAM CZE 113 km DŽ29 v procesu
  BEJM Joanna 1980 POL 113 km DŽ30 v procesu
1057 BEJR Štěpán 1987 CZE 60 km SM30 zaplaceno
  BENEŠ Martin 1978 CZE 113 km DM30 v procesu
  BENEŠ Radek 1970 CZE 113 km DM40 v procesu
1103 BERAN Olda 1950 Pitrs bikes CZE 60 km SM60 zaplaceno
  BERGEROVÁ Karolina 1992 CK Carla.kupkolo.cz DK n.L. CZE 60 km SŽ29 v procesu
176 BERNARD Arnošt 1961 Kola Šír Bělohrad CZE 113 km DM50 zaplaceno
2023 BEZUŠKOVÁ Leontýna 2005 Adršpach - Farma Tuček CZE 33 km KŽ11 zaplaceno
  BÍLEK Aleš 1979 Czech Tallboys CZE 113 km DM30 v procesu
212 BINAR Luboš 1966 Hobuk CZE 113 km DM50 zaplaceno
321 BITNAR Matěj 1988 Sportovní klub hasičů KH kraje CZE 113 km DM29 zaplaceno
  BLECHA Josef 1987 Light Bike CZE 113 km DM30 v procesu
1063 BOHABOJOVÁ Olga 1976 Lékárna Zásmuky CZE 60 km SŽ40 zaplaceno
161 BOREČEK Tomáš 1957 Novatop Lapierre CZE 113 km DM60 zaplaceno
  BORNA Pavel 1980 CZE 113 km DM30 v procesu
300 BORŮVKA Zdeněk 1965 Jerrysport team CZE 113 km DM50 zaplaceno
  BORŮVKA Zdeněk 1965 CZE 113 km DM50 v procesu
  BRAND Tomáš 1976 PCK Louda CZE 113 km DM40 v procesu
7 BRENDL Tomáš 1986 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO CZE 113 km DM30 zaplaceno
1093 BROŽ Vítězslav 1970 CZE 60 km SM40 zaplaceno
111 BRYCH Petr 1963 PBV MTB TEAM BRNO CZE 113 km DM50 zaplaceno
  BUCHAR Filip 1973 CZE 60 km SM40 v procesu
  BUCHAR Filip 1973 CZE 60 km SM40 v procesu
  BURÁŇ Josef 1975 ACR Bike Vlčnov CZE 60 km SM40 v procesu
290 BUREŠ Michal 1980 Pod Ostašem CZE 113 km DM30 zaplaceno
169 BUREŠ Pavel 1975 ABND RACING TEAM CZE 113 km DM40 zaplaceno
86 BURSÍK Aleš 1973 Doldy Machov CZE 113 km DM40 zaplaceno
1087 CELBA Petr 1986 Pell`s Team Brno CZE 60 km SM30 zaplaceno
  CESNAKOVÁ Milena 1985 Cyklo Team Weber CZE 113 km DŽ30 v procesu
255 CIHAK Pavel 1972 Vesele travy team CZE 113 km DM40 zaplaceno
  CIMBUREK Michal 1994 CYKLO PROFI CZE 113 km DM29 v procesu
222 CÍSAŘ Libor 1965 Bikelive CZE 113 km DM50 zaplaceno
303 COHLA Martin 1970 Titan TRILIFE CZE 113 km DM40 zaplaceno
  ČÁLEK Petr 1970 kolacalek.cz CZE 113 km DM40 v procesu
  ČÁP Lukáš 1984 HSK cycling team CZE 113 km DM30 v procesu
139 ČECH Jiří 1972 CZE 113 km DM40 zaplaceno
2018 ČERMÁK Michal 1979 CZE 33 km KMB zaplaceno
1069 ČERNÁ Lenka 1981 Sotesport CZE 60 km SŽ30 zaplaceno
2030 ČERNÝ Antonín 2000 Pilsen Uni Riders CZE 33 km KMJ zaplaceno
214 DANĚK Jiří 1984 SUPERIOR RIDERS CZE 113 km DM30 zaplaceno
213 DANĚKU Petr 1984 CZE 113 km DM30 zaplaceno
1123 DE GROOT Anne 1959 Bushbikers NED 60 km SM50 zaplaceno
12345678910

 

 
© 2017 Sportovní klub REDPOINT TEAM z.s., created by SportSoft