Rampušák 2016 - Vládce Orlických hor


  • 18.06.2016
  • Štíty
SportSoft - timing & resulting

Seznam přihlášených závodníků

Vyberte trať

Zadejte závodníka

všechny tratě

St.č.JménoRočníkKlubNár.TraťKategorieStav platby
  ADAM Martin 1977 Sparta NoCycling CZE Silnice 180 - ZRUŠENO M v procesu
48 APPL Tomáš 1981 CZE MTB 30 M zaplaceno
  BABIÁNEK David 1993 MiKo Cycles Přerov CZE MTB 60 M v procesu
  BALIHAR Jiří 1994 Balini team CZE MTB 30 M v procesu
  BEDNARSKÝ Václav 2001 TNF Bike Team CZE MTB 30 J v procesu
38 BEDNARSKÝ Vojtěch 1997 TNF Bike Team CZE MTB 60 M zaplaceno
12 BENDA Jindřich 1996 CZE MTB 30 M zaplaceno
36 BÍLKOVÁ Eliška 1991 CK Slovan Moravská Třebová CZE MTB 60 Z zaplaceno
9 BILY Petr 1979 Bikeway.cz CZE MTB 60 M zaplaceno
19 BRADNA Václav 1980 KCL Kooperativa - Svijany CZE Silnice 180 - ZRUŠENO M zaplaceno
28 BRÁTEL Zdenek 1967 CZE MTB 60 V40 zaplaceno
3 BŘEZINA Josef 1978 CZE MTB 30 M zaplaceno
49 CIMFL Jiří 1987 Urvané pedál Jedlí CZE MTB 30 M zaplaceno
2 CVRKAL Richard 1965 CK Vinohradské Šlapky CZE Silnice 180 - ZRUŠENO V50 zaplaceno
  ČADA Tomáš 1964 REDPOINT-ELEVEN TEAM CZE MTB 60 V50 v procesu
15 ČAMEK Michal 1995 Dukla Chromeč CZE MTB 30 M zaplaceno
  ČÁP Lukáš 1984 HSK cycling team CZE MTB 60 M v procesu
44 ČEGAN Jakub 1982 CZE Silnice 120 - ZRUŠENO M zaplaceno
14 ČECH Antonín 1986 ILMASTON CZE MTB 30 M zaplaceno
7 ČECH Aleš 1975 Model Bike Team CZE MTB 60 V40 zaplaceno
7 ČECH Jan 2002 HEAD BIKE TJ OPAVA CZE MTB 30 J zaplaceno
  ČER Tomáš 1983 Bikestyle.cz CZE Silnice 180 - ZRUŠENO M v procesu
42 ČERNÁ Lenka 1981 Sotesport CZE MTB 60 Z zaplaceno
37 DANDOVÁ Anna 1988 CZE Silnice 120 - ZRUŠENO Z1 zaplaceno
6 DÍTĚ Radek 1979 CZE MTB 60 M zaplaceno
50 DOUTNÁČ Jan 1973 Prestige cycling team CZE MTB 60 V40 zaplaceno
20 DRAŽNÝ Pavel 1976 CZE MTB 60 V40 zaplaceno
2 DROZD Tomáš 1989 CZE MTB 30 M zaplaceno
40 FIALA Radim 1995 HEAD BIKE TJ OPAVA CZE MTB 30 M zaplaceno
  FIDLEROVA Iva 1983 Yogi racing team CZE MTB 60 Z v procesu
52 FILKA Karel 1987 Biketeam Zlaté Hory CZE MTB 30 M zaplaceno
56 FOJTÍK Jan 1988 CZE MTB 60 M zaplaceno
55 FOJTÍK Ondřej 1977 FORCE KCK ZLÍN CZE MTB 60 M zaplaceno
30 FOLTÝN Roman 1984 Cycling Team Šardice CZE Silnice 120 - ZRUŠENO M zaplaceno
53 FOŘT Radovan 1965 CZE MTB 30 M zaplaceno
  FRYDRYCH Tomáš christian 1974 Johnson Controls M.Boleslav CZE Silnice 180 - ZRUŠENO V40 v procesu
50 GELNAR Jakub 1995 NOVATOP LAPIERRE CZE MTB 30 M zaplaceno
  GENCHEV Miroslav 1975 IBM BUL Silnice 180 - ZRUŠENO V40 v procesu
29 GENCHEV Miroslav 1975 IBM BUL Silnice 180 - ZRUŠENO V40 zaplaceno
22 GIRSTL Ales 1975 Čisty sport CZE Silnice 180 - ZRUŠENO V40 zaplaceno
  GRABOVSKÝ Vít 1989 SRTG Brno CZE Silnice 120 - ZRUŠENO M v procesu
10 HALTMAR František 1968 Bikers Heraus CZE MTB 30 M zaplaceno
2 HANUS Milan 1968 NAC Pardubice CZE Silnice 120 - ZRUŠENO V40 zaplaceno
1 HANYK Milan 1984 BMC CZ Racing team CZE Silnice 180 - ZRUŠENO M zaplaceno
  HARABIŠ Radim 1974 SK-Valašského Království CZE Silnice 180 - ZRUŠENO V40 v procesu
23 HEJTMÁNEK Ctibor 1968 CZE MTB 60 V40 zaplaceno
3 HEJZLAR Bořivoj 1962 CZE Silnice 120 - ZRUŠENO V50 zaplaceno
54 HLADIL Milan 1987 CZE MTB 30 M zaplaceno
5 HLÁSNÝ Radek 1985 Písařov CZE MTB 60 M zaplaceno
18 HLAVATÝ David 1989 Zábřeh CZE MTB 30 M zaplaceno
123456

 

 
© 2018 Cykloklub Rampušák, created by SportSoft