Specialized - EXTRÉM BIKE MOST 2018
Český pohár XCM


  • 23.06.2018
  • Most
SportSoft - timing & resulting

Seznam přihlášených závodníků

Vyberte trať

Zadejte závodníka

všechny tratě

JménoRočníkKlubNár.TraťKategorieStav platby
ADAMEC David 1983 CZE Hobby 35 km H30-39 zaplaceno
ADEL Filip 1990 Superior Suninvent Team CZE Extrém 72/56 km MEL zaplaceno
ARNOLD Zdeněk 1973 Haven team CZE Extrém 72/56 km MEL zaplaceno
BABIČKA Pavel 1976 SOLVINY CZE Hobby 35 km H40-49 zaplaceno
BABKA Jaroslav 1983 JIKO Čácha Sušice CZE Extrém 72/56 km M30-39 zaplaceno
BAČINA Lukáš 1991 CZE Hobby 35 km H17-29 zaplaceno
BÁRTA Luboš 1993 KL Sport Most                          CZE Extrém 72/56 km MEX zaplaceno
BARTOŇOVÁ Veronika 1988 Chirurgie TN CZE Hobby 35 km HŽ17-39 zaplaceno
BARVÍKOVÁ Kateřina 2012 Sport areál Klíny CZE SuperMinibike D6 v procesu
BEČKA Vojtěch 2009 Velosport Bílina CZE Minibike 6 km Ch9-10 zaplaceno
BEČKOVÁ Barbora 2006 Velosport Bílina CZE Minibike 6 km D11-12 zaplaceno
BEDNÁR Jan 1979 CZE Extrém 72/56 km M30-39 v procesu
BEDNÁR Jan 1979 CZE Hobby 35 km H30-39 v procesu
BĚHOUNEK Jindřich 1977 HOUMR Coowa TEAM CZE Hobby 35 km H40-49 zaplaceno
BENEŠ Radek 1970 CZE Extrém 72/56 km M40-49 zaplaceno
BENEŠ Tomáš 2015 CZE SuperMinibike Ch-O zaplaceno
BERÁNEK Michal 1967 Je-Be-Ti , Aussig CZE Extrém 72/56 km M50+ v procesu
BERGEROVÁ Karolina 1992 Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.L CZE Extrém 72/56 km Ž19-39 v procesu
BLÁHOVÁ Lucie 2004 BAOS CZE Hobby 35 km HŽ<14 zaplaceno
BORNER Daniel 1978 mountain club CZE Hobby 35 km H40-49 zaplaceno
BRUCHTILOVÁ Eliška 2014 Most CZE SuperMinibike D-O zaplaceno
BRUCHTILOVÁ Veronika 2016 Most CZE SuperMinibike D-O zaplaceno
BRZEK Tomáš 1982 Statutární město Most CZE Hobby 35 km H30-39 zaplaceno
BŘÍZA Jiří 1968 CK Žatec CZE Hobby 35 km H50-59 zaplaceno
BUBÍLEK Michal 1986 Kellys Bikeranch team CZE Extrém 72/56 km MEL zaplaceno
CANINI Jiří 1991 CZE Hobby 35 km H17-29 zaplaceno
CANINI Jiří 1971 CZE Hobby 35 km H40-49 zaplaceno
ČAPEK Lubomír 1974 KÚC Bikesport Ústí n/L CZE Extrém 72/56 km M40-49 zaplaceno
ČÁSENSKÝ Jiří 1968 CZE Extrém 72/56 km M50+ v procesu
ČEČRLE Václav 1970 Bílina CZE Hobby 35 km H40-49 zaplaceno
ČERMÁK Jan 1976 Ac sparta praha CZE Hobby 35 km H40-49 v procesu
ČERMÁK Petr 1981 CZE Hobby 35 km H30-39 zaplaceno
ČERVENKA Marcel 2000 Hnízdil Team CZE Extrém 72/56 km J zaplaceno
DÖRNER Jaroslav 2000 Haven team CZE Extrém 72/56 km J zaplaceno
DRAGOUN Matyáš 2015 CZE SuperMinibike Ch-O zaplaceno
DRAGOUNOVÁ Klaudie 2014 CZE SuperMinibike D-O zaplaceno
DRAGOUNOVÁ Lenka 2011 CZE SuperMinibike D7 zaplaceno
DRAHOŠ Soukup 1965 sweep chomutov CZE Hobby 35 km H50-59 v procesu
DREWAS Till 1987 TU Dresden GER Extrém 72/56 km M30-39 zaplaceno
DVOŘÁKOVÁ Kateřina 2002 BAOS OSEK CZE Hobby 35 km HŽ15-16 zaplaceno
ERLER Aleš 1980 HPM sport Teplice CZE Extrém 72/56 km M30-39 v procesu
FALTÍN Jaroslav 1987 Pento Most CZE Extrém 72/56 km M30-39 zaplaceno
FEDAK Jakub 2002 CZE Hobby 35 km H15-16 v procesu
FEDAK Ondřej 2006 CZE Minibike 6 km Ch11-12 v procesu
FEDAK Radek 1973 CZE Hobby 35 km H40-49 v procesu
FISCHER Jindřich 1987 CZE Hobby 35 km H30-39 v procesu
FISCHER Matyáš 2004 CZE Hobby 35 km H<14 v procesu
FRANĚK Bohuslav 2009 CZE Minibike 6 km Ch9-10 v procesu
FRANĚK Jakub 2007 CZE Minibike 6 km Ch11-12 v procesu
FULKA Jan 1988 GIANT Pítrs bikes CZE Extrém 72/56 km M30-39 zaplaceno
123456

 

 
© 2018 KL sport Most, created by SportSoft