RALLYE SUDETY 2018


  • 08.09.2018
  • Teplice nad Metují
SportSoft - timing & resulting

Seznam přihlášených závodníků

Vyberte trať

Zadejte závodníka

všechny tratě

JménoRočníkKlubNár.TraťKategorieStav platby
ADÁMEK Daniel 1999 Redpoint Eleven Team CZE 33 km KMB zaplaceno
BABKA Jaroslav 1983 Jiko ČÁCHA Sušice CZE 113 km DM30 zaplaceno
BARTÁK Jiří 1974 Eurofoam team CZE 113 km DM40 zaplaceno
BARTOLOMĚJEV Pavel 1972 KERTEAM CZE 60 km SM40 zaplaceno
BEDNAŘÍK Jan 2007 CZE 33 km KM11 zaplaceno
BEDNAŘÍK Stanislav 1975 CZE 33 km KM19 zaplaceno
BEJR Štěpán 1987 CZE 60 km SM30 zaplaceno
BENEŠ František 1978 Rajec Alivictus CZE 113 km DM40 zaplaceno
BERAN Olda 1950 GIANT Pítrs bikes CZE 60 km SM60 zaplaceno
BINAR Luboš 1966 Hobuk CZE 113 km DM50 zaplaceno
BITNAR Matěj 1988 SKH královehradeckého kraje CZE 113 km DM30 zaplaceno
BOHABOJOVÁ Olga 1976 Lékárna Zásmuky CZE 60 km SŽ40 zaplaceno
BOREČEK Tomáš 1957 Novatop Lapierre CZE 113 km DM60 zaplaceno
BROŽ Vítězslav 1970 CZE 60 km SM40 zaplaceno
BRUZEK Michal 1983 CZE 113 km DM30 zaplaceno
BRYCH Petr 1963 PBV MTB TEAM Brno CZE 113 km DM50 zaplaceno
BŘEZÍK Martin 1971 CZE 113 km DM40 v procesu
BUREŠ Michal 1980 Pod Ostašem CZE 113 km DM30 zaplaceno
BUREŠ Pavel 1975 ABND RACING TEAM CZE 113 km DM40 zaplaceno
BURSÍK Aleš 1973 Bikehome CZE 113 km DM40 zaplaceno
CESNAKOVÁ Milena 1985 Maloja - Rocky Mountain Team CZE 113 km DŽ30 zaplaceno
COUFAL Tomáš 2001 Apache Loko Trutnov CZE 60 km SM29 zaplaceno
CSONTOS Marián 1975 TryOne Brno CZE 33 km KMJ zaplaceno
ČAPEK Jiří 1979 Válec Úvaly CZE 113 km DM30 zaplaceno
ČÁSENSKÝ Jiří 1968 CZE 60 km SM50 v procesu
ČERMÁK Vítek 1977 STS CHVOJKOVICE BROD CZE 113 km DM40 zaplaceno
DOLEJŠ Miloš 1974 CZE 60 km SM40 zaplaceno
DOLEJŠOVÁ Lenka 1984 CZE 60 km SŽ30 v procesu
DOSTAL Patrik 1991 Rafkarna IDEA Cycling Team CZE 60 km SM29 v procesu
DOSTÁL Erik 1995 CZE 60 km SM29 v procesu
DOSTAL Vaclav 1982 CZE 113 km DM30 zaplaceno
DREJSL Lukáš 1986 SKIBIKECENTRUM.CZ team CZE 113 km DM30 zaplaceno
DUCHÁČ Josef 1989 CZE 113 km DM29 zaplaceno
ĎUROVIČ Libor 1981 Privatbanka CZE 60 km SM30 zaplaceno
DUŠÁTKO Jan 1985 VHS Brno CZE 113 km DM30 zaplaceno
DVOŘÁK Petr 1968 PCK Louda CZE 113 km DM50 zaplaceno
EKL Martin 1988 Oslavanské plačky CZE 113 km DM30 v procesu
ERDZIAK Maroš 1980 PBV MTB TEAM BRNO CZE 113 km DM30 zaplaceno
ERLEBACH Kryštof 1968 Suché Kosti Vrchlabí CZE 113 km DM50 zaplaceno
ERNEST Jiří 1972 Cyklistický spolek Pekáč CZE 113 km DM40 zaplaceno
FAKTOR Peter 1978 SpektrumSZ SVK 113 km DM40 zaplaceno
FIBICHR Štěpán 1989 CZE 60 km SM29 v procesu
FICHTNER Adam 1985 Redpoint Eleven Team CZE 113 km DM30 v procesu
FICHTNER Michal 1983 CZE 113 km DM30 zaplaceno
FINKOUS Roman 1973 HO Hejnice CZE 60 km SM40 zaplaceno
FLEISCHMAN Jakub 1982 HERO Team CZE 113 km DM30 zaplaceno
FOLC František 1974 Stavebniny DEK CZE 113 km DM40 zaplaceno
FRANCU Jan 1983 CZE 113 km DM30 zaplaceno
FUČÍK Jan 1982 MIKE BIKE CZE 113 km DM30 zaplaceno
FULKA Jan 1988 GIANT Pítrs bikes CZE 113 km DM30 zaplaceno
1234567

 

 
© 2018 Sportovní klub REDPOINT TEAM z.s., created by SportSoft