Author 50 Český ráj


  • 21.04.2018
  • Branžež - Nová Ves u Mnichova Hradiště, kemp Peklo
SportSoft - timing & resulting

Seznam přihlášených závodníků

Vyberte trať

Zadejte závodníka

všechny tratě

JménoRočníkKlubNár.TraťKategorieTýmStav platby
BLANK David 1983 České dráhy CZE 50 km M30-39 zaplaceno
HUŠEK Martin 1979 SSC ŽELEZNÝ BROD CZE 50 km M30-39 zaplaceno
STEHLÍK Miroslav 1982 CZE 50 km M30-39 zaplaceno
ABRAHAM Christian 2004 CZE 50 km M18 zaplaceno
ABRT Jan 1976 BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM CZE 50 km M40-49 BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM IV. zaplaceno
ADAMOVÁ Eva 1982 DRAKUN SVK 50 km Z30-39 zaplaceno
ADAMŮ Jan 1986 CZE 50 km M30-39 zaplaceno
AJCHLER Roman 1966 CZE 50 km M50-59 zaplaceno
ANDĚL František 1972 České dráhy CZE 50 km M40-49 zaplaceno
ANDĚL Václav 1992 CZE 50 km M19-29 zaplaceno
ANDERLE Karel 1969 CZE 50 km M40-49 FAnn.cz zaplaceno
APPL Vladimír 1972 XCT sport Hospůdka Karolína CZE 50 km M40-49 XCT Sport v procesu
ARLET Tomáš 1971 CZE 50 km M40-49 zaplaceno
BABIC Pavel 1987 CZE 50 km M30-39 zaplaceno
BABICKÝ Josef 1977 CZE 50 km M40-49 zaplaceno
BABKA Michal 1964 CZE 50 km M50-59 zaplaceno
BABKOVA Vladimíra 1967 CZE 50 km Z50+ zaplaceno
BABORSKÝ Michal 1981 CZE 50 km M30-39 zaplaceno
BAIEROVÁ Martina 1971 Rohozec Amulet Team CZE 50 km Z40-49 Rohozec Amulet Team v procesu
BAJGEROVÁ Nikola 1997 Eleven Mercedes Mitas CZE 50 km Z19-29 zaplaceno
BALADA Bedřich 1964 CZE 50 km M50-59 zaplaceno
BALÁK Martin 1970 Bruslárna.cz CZE 50 km M40-49 v procesu
BANÝR Milan 1966 CZE 50 km M50-59 zaplaceno
BARBIER Frederic 1976 FRA 50 km M40-49 zaplaceno
BARTÁČEK Lukáš 2012 CZE dětské závody M6 zaplaceno
BARTÁČEK Petr 1971 Cyklo Bartys Team CZE 50 km M40-49 Cyklo Bartys Team zaplaceno
BARTÁČKOVÁ Hana 1979 CZE 50 km Z30-39 zaplaceno
BARTÁK Antonín 1973 CZE 50 km M40-49 Bike Team KC Jaroměř zaplaceno
BÁRTFAY Tomáš 1986 CZE 50 km M30-39 zaplaceno
BARTSCH Tomáš 1988 TRANSBRODY CZE 50 km M30-39 zaplaceno
BARTŮNĚK Ladislav 1983 KOBRA CZE 50 km KLB-M zaplaceno
BAUER Zdeněk 1985 MTB TEAM SK CHYŇAVA CZE 50 km M30-39 zaplaceno
BEDŘICH Pavel 1965 SPP Pičín CZE 50 km M50-59 zaplaceno
BEJR David 1981 CZE 50 km M30-39 v procesu
BEKA Josef 1949 Instatop Kosmonosy CZE 50 km M60-69 zaplaceno
BĚLECKÝ Petr 1985 Bitters Superior Cyklofit team CZE 50 km M30-39 BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM I. zaplaceno
BELINGER Jan 1992 CZE 50 km M19-29 zaplaceno
BĚLKA David 1972 CZE 50 km M40-49 MTB HANZ zaplaceno
BĚLOUŠKOVÁ Eliška 1994 GHOST TEAM CZE 50 km Z19-29 GHOST TEAM zaplaceno
BENC Patrik 1997 Spartak Rokytnice CZE 50 km M19-29 zaplaceno
BENDA Petr 1971 Benda folie - Eleven CZE 50 km M40-49 zaplaceno
BENDA Pavel 1968 Expres CZ Scott Team Kolin CZE 50 km M50-59 v procesu
BENDA Stanislav 2012 Expres CZ Scott Team Kolin CZE dětské závody M6 v procesu
BENES Martin 1974 CZE 50 km M40-49 CK Skuteč zaplaceno
BENESOVÁ Petra 1979 CZE 50 km Z30-39 CK Skuteč zaplaceno
BENEŠ Jan 1975 MTB HANZ CZE 50 km M40-49 zaplaceno
BENEŠ Martin 2002 CZE 50 km M18 v procesu
BEŇO Zdeněk 1972 CZE 50 km M40-49 MTC Velvary zaplaceno
BERAN David 1976 CZE 50 km M40-49 NH Car Bike Team 2 zaplaceno
BERÁNEK Ladislav 1990 BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM CZE 50 km M19-29 BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM III. problém
1234567891011121314151617181920...

 

 
© 2018 Klouček s.r.o., created by SportSoft