Winter Trans Brdy


  • 25.11.2017
  • Lety
SportSoft - timing & resulting

Zoznam prihlásených pretekárov

Zadajte pretekára

St. č.MenoRočníkKlubNár.KategóriaStav platby
172 KRAUS Jiří 1982 CZE M2 zaplatené
20 ADAMOVÁ Eva 1982 DRAKUN SVK Z2 zaplatené
66 ALTMAN Kornel 1991 Taxi Praha CZE M1 zaplatené
30 ALTMAN Patrik 1971 Taxi Praha CZE M3 zaplatené
31 ALTMANOVÁ Dana 1968 Taxi Praha CZE Z3 zaplatené
173 ANTL Daniel 1991 CZE M1 zaplatené
79 ANTONÍN Jiří 1984 5NP CZE M2 zaplatené
156 ANTOŠ Miloslav gianty 1979 Bikebrose GIANT CZE M2 nezaplatené
38 ARNOLD Zdenek 1973 HAVEN Team CZE M3 zaplatené
18 BAIER Jiří 1984 Velosport Domažlice CZE M2 nezaplatené
154 BARTSCH Tomáš 1988 Transbrody CZE M1 zaplatené
115 BEDNÁŘ Pavel 1970 Tinkoff Sedlčany CZE M3 nezaplatené
73 BENEŠ Jan 1974 ČSOB - Pragues snails CZE M3 zaplatené
28 BENEŠ Radek 1970 CZE M3 zaplatené
84 BOČEK Jiří 1974 Dieselpower CZE M3 zaplatené
41 BOHÁČEK Pavel 1978 CZE M2 zaplatené
63 BOUŠE Martin 1977 Revnice CZE M2 zaplatené
54 BP Greg 1985 FRA M2 nezaplatené
101 BRYCHTA Pavel 1987 CZE M1 zaplatené
33 BUMBÁLEK František 1973 SYMBIO+BMC CZE M3 zaplatené
78 BYSTŘICKÝ Michal 1983 2V BIKERS CZE M2 nezaplatené
105 ČECHURA Jiří 1964 Čistý sport CZE M4 zaplatené
75 ČERNÝ Vladimír 1952 Olypm Praha CZE M4 zaplatené
44 ČERVENÝ Miloš 1966 ČS BIKE TEAM CZE M4 zaplatené
182 ČERVINKA Martin 1973 CZE M3 nezaplatené
159 ČÍŽEK Martin 1985 BSK racing CZE M2 zaplatené
132 DOLÁK Pavel 1977 Cyklo-Market Nový Knín CZE M2 zaplatené
24 DRÁBIK Milan 1971 DRAKUN CZE M3 nezaplatené
68 DROBNÁ Jana 1978 BSK racing CZE Z2 zaplatené
80 DUŠÁTKO Jan 1976 Messenger MTB Team CZE M3 zaplatené
124 DVOŘÁK Tomáš 1985 Prague BEARS racing team CZE M2 zaplatené
175 EKL Martin 1957 Biketeamkralupy CZE M4 zaplatené
47 GAALOUL Adnene 1974 CZE M3 nezaplatené
91 GRYGA Petr 1976 SK Svišť CZE M3 zaplatené
90 GRYGA Richard 1975 SK Svišť CZE M3 zaplatené
165 HALADA Pavel 1975 juniorskicamp CZE M3 zaplatené
25 HALAMA Jiří 1978 CZE M2 zaplatené
86 HANÁK Petr 1974 SK Velo Praha CZE M3 zaplatené
55 HANŽL Robert 1971 CZE M3 zaplatené
11 HAVLÍK Pavel 1967 KT Tryskomyš CZE M3 nezaplatené
27 HAVRDA František 1973 CZE M3 zaplatené
161 HAVRILUK Adam 1981 Giant Trans Brdy Team CZE M2 zaplatené
133 HEJNA Petr 1964 PUR izolace Litoměřice CZE M4 zaplatené
143 HOLEČEK Pavel 1961 CK WhiteDragon CZE M4 zaplatené
169 HOLFEUER Ondřej 1973 CZE M3 zaplatené
81 HORA Martin 1993 CZE M1 zaplatené
17 HORVATOVIČ Josef 1971 TJ Lokomotiva Nymburk CZE M3 nezaplatené
97 HOSÁK Milan 1957 RAJEC Allivictus CZE M4 zaplatené
70 HRDLIČKA Jakub 1980 Skupina Trapnejch Bajkerů CZE M2 zaplatené
119 HRUBÁ Gábina 1977 BSK Racing CZE Z2 zaplatené
1234

 

 
© 2018 TRANSBRDY o.s., created by SportSoft