Winter Trans Brdy


  • 25.11.2017
  • Lety
SportSoft - timing & resulting

Seznam přihlášených závodníků

Zadejte závodníka

St.č.JménoRočníkKlubNár.KategorieStav platby
20 ADAMOVÁ Eva 1982 DRAKUN SVK Z2 zaplaceno
66 ALTMAN Kornel 1991 Taxi Praha CZE M1 zaplaceno
30 ALTMAN Patrik 1971 Taxi Praha CZE M3 zaplaceno
31 ALTMANOVÁ Dana 1968 Taxi Praha CZE Z3 zaplaceno
79 ANTONÍN Jiří 1984 5NP CZE M2 zaplaceno
156 ANTOŠ Miloslav gianty 1979 Bikebrose GIANT CZE M2 v procesu
38 ARNOLD Zdenek 1973 HAVEN Team CZE M3 zaplaceno
18 BAIER Jiří 1984 Velosport Domažlice CZE M2 nezaplaceno
154 BARTSCH Tomáš 1988 Transbrody CZE M1 nezaplaceno
115 BEDNÁŘ Pavel 1970 Tinkoff Sedlčany CZE M3 nezaplaceno
73 BENEŠ Jan 1974 ČSOB - Pragues snails CZE M3 zaplaceno
28 BENEŠ Radek 1970 CZE M3 zaplaceno
84 BOČEK Jiří 1974 Dieselpower CZE M3 zaplaceno
41 BOHÁČEK Pavel 1978 CZE M2 zaplaceno
63 BOUŠE Martin 1977 Revnice CZE M2 zaplaceno
54 BP Greg 1985 FRA M2 nezaplaceno
101 BRYCHTA Pavel 1987 CZE M1 zaplaceno
33 BUMBÁLEK František 1973 SYMBIO+BMC CZE M3 zaplaceno
78 BYSTŘICKÝ Michal 1983 2V BIKERS CZE M2 nezaplaceno
105 ČECHURA Jiří 1964 Čistý sport CZE M4 zaplaceno
75 ČERNÝ Vladimír 1952 Olypm Praha CZE M4 zaplaceno
44 ČERVENÝ Miloš 1966 ČS BIKE TEAM CZE M4 zaplaceno
159 ČÍŽEK Martin 1985 BSK racing CZE M2 v procesu
132 DOLÁK Pavel 1977 Cyklo-Market Nový Knín CZE M2 zaplaceno
24 DRÁBIK Milan 1971 DRAKUN CZE M3 nezaplaceno
68 DROBNÁ Jana 1978 BSK racing CZE Z2 zaplaceno
80 DUŠÁTKO Jan 1976 Messenger MTB Team CZE M3 zaplaceno
124 DVOŘÁK Tomáš 1985 Prague BEARS racing team CZE M2 nezaplaceno
47 GAALOUL Adnene 1974 CZE M3 nezaplaceno
91 GRYGA Petr 1976 SK Svišť CZE M3 zaplaceno
90 GRYGA Richard 1975 SK Svišť CZE M3 zaplaceno
25 HALAMA Jiří 1978 CZE M2 zaplaceno
86 HANÁK Petr 1974 SK Velo Praha CZE M3 zaplaceno
55 HANŽL Robert 1971 CZE M3 zaplaceno
11 HAVLÍK Pavel 1967 KT Tryskomyš CZE M3 nezaplaceno
27 HAVRDA František 1973 CZE M3 zaplaceno
161 HAVRILUK Adam 1981 Giant Trans Brdy Team CZE M2 v procesu
133 HEJNA Petr 1964 PUR izolace Litoměřice CZE M4 zaplaceno
143 HOLEČEK Pavel 1961 CK WhiteDragon CZE M4 zaplaceno
81 HORA Martin 1993 CZE M1 zaplaceno
17 HORVATOVIČ Josef 1971 TJ Lokomotiva Nymburk CZE M3 nezaplaceno
97 HOSÁK Milan 1957 RAJEC Allivictus CZE M4 nezaplaceno
70 HRDLIČKA Jakub 1980 Skupina Trapnejch Bajkerů CZE M2 nezaplaceno
119 HRUBÁ Gábina 1977 BSK Racing CZE Z2 nezaplaceno
76 HRUBÝ Pavel 1972 CZE M3 zaplaceno
82 CHALUPA Jan 1981 Fabiánův Prostředník CZE M2 zaplaceno
158 CHRZ Petr 2001 AUTHOR TEAM STUPNO CZE M1 v procesu
126 JAKEŠ Tomáš 1975 Prodli Racing Team CZE M3 zaplaceno
51 JAKUBEC Martin 1973 Demon CZE M3 zaplaceno
67 JEMELÍKOVÁ Adéla 1988 Hranice CZE Z1 zaplaceno
123

 

 
© 2017 TRANSBRDY o.s., created by SportSoft