3. Hornonitrun


  • 17.09.2017
  • Prievidza
SportSoft - timing & resulting

Zoznam prihlásených pretekárov

Vyberte trať

Zadajte pretekára

všetky trate

St. č.MenoRočníkKlubNár.TraťKategóriaStav platby
1 ÁCS Veronika 1984 SVK 10 km Z39 zaplatené
  ARENDAS Marek 1981 SVK 10 km M39 v procese
2 BADINKA Lukáš 1990 SVK 10 km M39 zaplatené
3 BALENTOVA Katarina 1986 SVK 10 km Z39 zaplatené
  BÁTOVSKÝ Boris 2005 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica SVK 5 km M v procese
  BENKO Tomáš 1987 ŠK Achilles Handlová SVK 10 km M39 v procese
  BETTEŠ Daniel 2014 SVK 200 m P zaplatené
4 BETTEŠ Martin 1985 SVK 5 km M zaplatené
5 BIELIK Branislav 1979 KRB Fačkov SVK 10 km M39 zaplatené
6 BIELIK Jozef 1978 KRB Fačkov SVK 10 km M39 zaplatené
7 BIELIKOVA Marcela 1976 KRB Fačkov SVK 10 km Z40 zaplatené
  BIELIKOVA Nina 2006 Fačkov SVK 400 m D7 zaplatené
  BIELIKOVA Tereza 2014 SVK 200 m P zaplatené
  BIMOVA Jana 1982 SVK 5 km Z v procese
  BLAHO Ľubomír 1973 ŠK Achilles Handlová SVK 10 km M40 v procese
  BLAHO Marek 2000 Velosvet SVK 5 km M v procese
8 BLAŠKO Michal 1986 Run Team Žilina SVK 10 km M39 zaplatené
9 BOBOK Lukáš 1983 SVK 10 km M39 zaplatené
  BOJNANSKA Ellie 2012 SVK 200 m P v procese
10 BOJNANSKÁ Natália 1983 SVK 10 km Z39 zaplatené
11 BRÁZOVÁ Renata 1974 SVK 10 km Z40 zaplatené
12 BROČKOVÁ Mária 1985 - SVK 5 km Z zaplatené
  BUGÁR Branislav 1980 KPHC Turčianske Teplice SVK 10 km M39 v procese
13 CABÁNIK Patrik 1986 13tactical SVK 10 km M39 zaplatené
14 CAGÁŇ Peter 1970 Matrix Club Kanianka SVK 10 km M40 zaplatené
  CAJAN Marek 1993 SVK 5 km M v procese
15 CIERNY Miroslav 1989 SVK 10 km M39 zaplatené
16 ČAHOJ Miroslav 1982 SVK 5 km M zaplatené
  ČANGEL Martin 1981 Malé Uherce SVK 10 km M39 v procese
17 ČANIGOVÁ Vlasta 1978 Slovenky SVK 10 km Z39 zaplatené
18 ČAPKOVÁ Michaela 1979 SVK 10 km Z39 zaplatené
19 ČEPKO Martin 1990 Active life SVK 5 km M zaplatené
  DAVIN Kotian 2008 SVK 400 m CH7 v procese
125 DEBNÁR Miroslav 1957 Marathon BB Team SVK 10 km M60 zaplatené
20 DIKOŠ Martin 1992 SVK 5 km M zaplatené
  DÍRER Leo 2008 SVK 400 m CH7 zaplatené
21 DIVÉKYOVÁ Silvia 1995 SVK 10 km Z39 zaplatené
22 DOBROTKA Dalibor 1987 SVK 5 km M zaplatené
  DOŇANSKÝ Bernard 1991 SVK 5 km M v procese
  DRABIK Filip 2008 partizanske SVK 400 m CH7 v procese
23 DURAN Alexander 1965 Svet zdravia a.s.Partizánske SVK 10 km M50 zaplatené
  FABRY Adelka 2012 SVK 200 m P zaplatené
24 FABRY David 1986 Velosvet cycling team Prievidza SVK 5 km M zaplatené
  FABRY David jr. 2015 SVK 200 m P zaplatené
  FÁBRYOVÁ Eliška 2014 SVK 200 m P v procese
25 FRANKOVÁ Stanislava 1983 SVK 10 km Z39 zaplatené
26 FRIMMEL Mário 1981 SVK 10 km M39 zaplatené
27 GÁLIK Michal 1990 SVK 5 km M zaplatené
28 GAMAN Michal 1997 SVK 5 km M zaplatené
  GARAJ Milan 1966 SVK 10 km M50 v procese
12345

 

 
© 2017 Hornonitriansky beh, o.z., created by SportSoft