Cyklobrána do prázdnin


  • 11.06.2017
  • Hotel Všemina u obce Všemina, Zlínský kraj
SportSoft - timing & resulting

Seznam přihlášených závodníků

Vyberte trať

Zadejte závodníka

všechny tratě

St.č.JménoRočníkKlubNár.TraťKategorieTýmStav platby
299 BAROŠ Nikolas 2010 CZE 2600m (2 x VELKÝ okruh) 7b zaplaceno
135 BEČKA Richard 2008 CZE 4800m (3 x OBR okruh) 9b zaplaceno
312 BEŇA Marek 1976 Zapro team CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) R Zapro Sisi Team zaplaceno
311 BEŇOVÁ Silvie 2005 Zapro team CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) 11a Zapro Sisi Team zaplaceno
126 BERNÁT Adam 2005 SK Jiří team CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) 11b zaplaceno
159 BLAŽEK Albert 2008 Forman Kids CZE 4800m (3 x OBR okruh) 9b zaplaceno
40 BLAŽEK David 2007 SKC TUFO Prostějov CZE 7000m (4 x MEGA okruh) 10b zaplaceno
261 BOBÁL Jaromír 1974 CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) R Rychlé střely zaplaceno
262 BOBÁL Jonáš 2011 CZE 1500m ( 2 x MALÝ okuh) 6b Rychlé střely zaplaceno
333 BOBČÍK Dominik 2008 CZE 4800m (3 x OBR okruh) 9b zaplaceno
332 BOBČÍKOVÁ Lucie 2011 CZE 1500m ( 2 x MALÝ okuh) 6a zaplaceno
295 BRANDEJS Sebastian 2014 TNS CZE 300m (1 x PRCEK) 2b zaplaceno
309 BRTNÍČEK Petr 1968 4EVER Cyklo Bulis CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) R 4EVER team 1 zaplaceno
310 BRTNÍČKOVÁ Miichaela 2003 4EVER Cyklo Bulis CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) 11c 4EVER team 1 zaplaceno
400 BŘENEK Antonín 2010 CZE 2600m (2 x VELKÝ okruh) 7b zaplaceno
401 BŘENEK Filip 2012 CZE 750m (1 x MALÝ okruh) 5b zaplaceno
136 BUREŠ Tobiaš 2008 CZE 4800m (3 x OBR okruh) 9b zaplaceno
270 BURŠÍK Štěpán 2010 CZE 2600m (2 x VELKÝ okruh) 7b zaplaceno
269 BURŠÍKOVÁ Tereza 2007 CZE 7000m (4 x MEGA okruh) 10a zaplaceno
324 CIHO Marek 2005 CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) 11b zaplaceno
323 CIHO Roman 2005 CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) 11b zaplaceno
422 CYPROVÁ Viktorie 2012 CZE 750m (1 x MALÝ okruh) 5a zaplaceno
167 ČABLA Lukáš 2012 nordica ski zlín CZE 750m (1 x MALÝ okruh) 5b čablíci zaplaceno
168 ČABLA Marek 1973 nordica ski zlín CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) R čablíci zaplaceno
392 ČABLA Tomáš 2013 CZE 300m (1 x PRCEK) 3b Čablovi zaplaceno
391 ČABLA Tomáš 1974 CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) R Čablovi zaplaceno
42 ČABLOVÁ Daniela 2007 CZE 7000m (4 x MEGA okruh) 10a zaplaceno
85 ČABLOVÁ Tereza 2006 nordica ski zlín CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) 11a zaplaceno
190 ČECHMÁNEK Eduard 2011 Tovačov CZE 1500m ( 2 x MALÝ okuh) 6b zaplaceno
192 ČECHMÁNEK Oliver 2013 CZE 300m (1 x PRCEK) 4b zaplaceno
305 ČIŽMÁŘ Jan 1977 CASTELLI - HC BIKE Zlín CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) R CASTELLI - HC BIKE Zlín zaplaceno
306 ČIŽMÁŘOVÁ Anna 2007 CASTELLI - HC BIKE Zlín CZE 7000m (4 x MEGA okruh) 10a CASTELLI - HC BIKE Zlín zaplaceno
204 DEDEK Aleš 1975 AD team CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) R Dedoušci zaplaceno
205 DEDEK Jakub 2012 AD team CZE 750m (1 x MALÝ okruh) 5b zaplaceno
203 DEDEK Matěj 2009 AD team CZE 3200m (2 x OBR okruh) 8b Dedoušci zaplaceno
  DLABAJA Nikolas 2008 CZE 4800m (3 x OBR okruh) 9b v procesu
34 DOBEŠ Tomáš 2013 CZE 300m (1 x PRCEK) 4b zaplaceno
33 DOBEŠOVÁ Veronika 2008 CZE 4800m (3 x OBR okruh) 9a zaplaceno
393 DOČEK Jiří 1976 CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) R Dočkovi zaplaceno
394 DOČKOVÁ Viktorie 2011 CZE 1500m ( 2 x MALÝ okuh) 6a Dočkovi zaplaceno
65 DOHNAL Martin 2006 Zapro team CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) 11b Zapro team zaplaceno
10 DOHNAL Patrik 2010 Zapro team CZE 2600m (2 x VELKÝ okruh) 7b zaplaceno
66 DOHNAL Zdeněk 1979 Zapro team CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) R Zapro team zaplaceno
11 DOHNALOVÁ Markéta 2013 Zapro team CZE 300m (1 x PRCEK) 3a zaplaceno
407 DRHOVÁ Bianka 2006 Nordica Ski Zlin CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) 11a zaplaceno
409 DRHOVÁ Denisa 2006 Nordica Ski Zlin CZE 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) 11a zaplaceno
408 DRHOVÁ Linda 2009 Nordica Ski Zlin CZE 3200m (2 x OBR okruh) 8a zaplaceno
350 DRONGOVÁ Eliška 2010 CZE 2600m (2 x VELKÝ okruh) 7a zaplaceno
351 DRONGOVÁ Sofie 2013 CZE 300m (1 x PRCEK) 3a zaplaceno
139 DUBCOVÁ Anna 2008 Team Forman Kids CZE 4800m (3 x OBR okruh) 9a zaplaceno
12345678910

 

 
© 2018 AMENITY-EXTREM SPORT ZLÍN o.s., created by SportSoft